Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli już, to Lubelski NIEMIECKI Rower Miejski. Pamiętajmy, że polska gospodarka ciężko pracuje na rzecz niemieckiej. Tym razem oddajemy blisko 70 mln zł za gówniane rowerki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już, to Lubelski NIEMIECKI Rower Miejski. Pamiętajmy, że polska gospodarka ciężko pracuje na rzecz niemieckiej. Tym razem oddajemy blisko 70 mln zł za gówniane rowerki...
trzeba było zgłoscić się do przetargu to pewnie byłby Lubelski Przennoburaczany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tym razem oddajemy blisko 70 mln zł za gówniane rowerki..." korekta kwoty na 6,9mln zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze dopomóz debilom z pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym rowerem miejskim to sie we łbach poprzewracało. Ok. Niech sobie będzie. Ale tyle lat go nie było i ludzie jakoś żyli. Czy w mieście naprawdę nie ma innych problemów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie gdzie są planowane stacje rowerowe w Świdniku. Czy to prawda że na obrzezach a nie w centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stacja rowerowa na Gospodarczej już jest w w rewanżu połamane zostały płyty chodnika dla pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym rowerem miejskim to sie we łbach poprzewracało. Ok. Niech sobie będzie. Ale tyle lat go nie było i ludzie jakoś żyli. Czy w mieście naprawdę nie ma innych problemów?
Tyle lat i kto chciał ten jeździł rowerem , teraz chwilowa moda na miejskie rowery i studenciki domagają się rowerków miejskich , tylko co z mieszkańcami i tymi którzy maja rowery i brakuje ścieżek ? Jest za mało ścieżek rowerowych biegnących na obrzeżach Lublina , w mieście ostatnio sporo się pozmieniało i prawie każda nowa droga ma ścieżkę ale po za miastem ? Zamiast sponsorować studentów czas zadbać o mieszkańców , na budżecie niewiele się odbije bo pieniądze z UE można wykorzystać , tylko urzędnicy powinni ruszyć zadek który przyrósł im do stołków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower kojarzy mi się z korkami, zawalidrogami i dziadkiem jadącym do ge-esu. Zmarnowana kasa i utrudnianie życia kierowcom. Zal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower kojarzy mi się z korkami, zawalidrogami i dziadkiem jadącym do ge-esu. Zmarnowana kasa i utrudnianie życia kierowcom. Zal.
Rower i korki :) chyba u ciebie na wsi skoro jesteś tak obeznany  w temacie ge-su :) Niedowartościowany kierowca dla którego rowerzysta to biedak , dziadek i ten którego nie stać na rozklekotanego 15 letniego grata jakie jeżdżą po wsi np bmw :) Miasto ma inne cele , inną kulturę i obyczaje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower kojarzy mi się z korkami, zawalidrogami i dziadkiem jadącym do ge-esu. Zmarnowana kasa i utrudnianie życia kierowcom. Zal.
  To źle Ci się kojarzy. To jak by kojarzyć Messiego z siatkówką, a Jordana z Prezydentem Kuby. Świat poszedł do przodu - szkoda, że część ludzi zatrzymała się w miejscu.    
...co z mieszkańcami i tymi którzy maja rowery i brakuje ścieżek ?   Jest za mało ścieżek rowerowych ....
Przy okazji budowy systemu - miasto inwestuje w rozwój ścieżek dla rowerów. Oba rozwiązania idą ze sobą w parze. Teraz wręcz muszą budować więcej ścieżek :)   Dla mnie rower miejski jest ok. Mam swój i częściej z niego korzystam, ale jak jestem na mieście bez niego, to z chęcią korzystam z miejskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu dobra wiadomość! Będę korzystał z systemu, jest o tyle dobry, że nawet jak czasem jestem w "stolycy" to system jest kompatybilny i tam też jeżdżę rowerkiem zamiast stać w korkach. Polecam wszystkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie gdzie są planowane stacje rowerowe w Świdniku. Czy to prawda że na obrzezach a nie w centrum.
Po co Ci te pancerne rowerki? Nie stać Cię na normalny rower za 600 zł? Na zdjęciu widać jak niszczą zieleń aby zrobić stacje rowerków. Ina to urzędasy dają zgodę ale na bezpłatne parkingi brak pieniędzy. Gdzie idą pieniądze z parkomatów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower kojarzy mi się z korkami, zawalidrogami i dziadkiem jadącym do ge-esu. Zmarnowana kasa i utrudnianie życia kierowcom. Zal.
a tatary kojarza się wszystkim z patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tatary kojarza się wszystkim z patologia
A kto to jest ten "wszystkim" ??? Teraz patologia jest wszędzie -lepiej rozejrzyj się wokół siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze inna sprawa, że mimo iż obok jest nowa ścieżka rowerowa, to i tak "Mądrzy inaczej" zapindalają szosą - tak jest na nowej Mełgiewskiej, często to tam widzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i fajnie, nie mogę się doczekać otwarcia nowego sezonu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można liczyć na stację na Dożynkowej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A możeby tak pomysł rozszerzyć na powiat???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...