Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski sąd ostro o reakcji CBA: bezprawna, niedopuszczalna, nieznana

Utworzony przez marcin, 29 kwietnia 2013 r. o 11:47
nie zawisły lubelski wymiar sprawiedliwości hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie sądziłem, że do tego dojdzie ale zdecydowanie popieram CBA a decyzję pani sędzi uważam za SKANDALICZNĄ. Zwykłego człowieka to wsadzą do pierdla za kradzież bułki w markecie, a ten spasiony peeselowiec wychodzi po dwóch dniach i śmieje się wszystkim w nos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli CBA zgromadziło taki mocny materiał dowodowy wobec marszałka to po co gościa aresztować. Chyba że jak to z CBA bywa, ten mocny materiał stanowią głównie podsłuchy, a właściwie subiektywna interpretacja dokonana przez funkcjonariuszy CBA treści utrwalonych rozmów. Wówczas jest problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewinnych ludzi zamykają bez mrugnięcia okiem, bo im się nie chce akt przeczytać. A tu proszę. Kociołek uniewinniony, Sawicka uniewinniona. A Pan, Panie Marszałku może iść do domu, widzimy się wieczorem na przyjęciu? Niezawisła ich mać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumie, że nie można krytykować Pana Boga. Nie wiedziałem, że jeszcze sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka to niezawisłość i bezstronność sądu widać na przykładzie choćby sprawy pijanego sędziego z Kraśnika. Nie dziwię się, że zaufanie społeczeństwa do wymiaru sprawiedliwości zaczyna sięgać dna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sądy dalej tak robią, to ich niezawisłośc będzie sprawdzona na drzewach i słupach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
Nigdy nie sądziłem, że do tego dojdzie ale zdecydowanie popieram CBA a decyzję pani sędzi uważam za SKANDALICZNĄ. Zwykłego człowieka to wsadzą do pierdla za kradzież bułki w markecie, a ten spasiony peeselowiec wychodzi po dwóch dniach i śmieje się wszystkim w nos.
SĄDY,cały ten pseudo wymiar sprawiedliwości, zresztą tak samo jak i wszystkie banki i media w POLSCE opanowała ŻYDOKOMUNA, lepiej już nie będzie !!!! Dożynanie watach się zaczęło jak POwiedział Rabin. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
----------"CBA" to przecież - CENTRALNE BIURO ANTYKORUPCYJNE----------------------------------- Dlate go zadziwia reakcja lubelskiego Sądu (sic?). To co się wydarzyło podczas odczytywania wyroku a raczej odczytywania zmiany w wyroku na sali sądowej jest domniemaniem dokonania czynu korup cji przez sędziego co leży w gestii i obowiązkach "CBA" . Skąd ta wrzawa ? Reakcja "CBA" PEŁNOPRAWNA , DOPUSZCZALNA I OBOWIĄZKOWA ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo CBA!!!!!!!!!!!!! Ten nasz pseudo wymiar sprawiedliwości z nie douczonymi funkcjonariuszami powinno sie w piz*du rozgonić na cztery strony świata i zatrudnić nowych niczym nie skażonych młodych fachowców ,których nie brakuje.Dość tej sitwy!!! Tutaj potrzebny jest Józek on szybko zrobiłby porzadek z ta sitwą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem na forum internetowym wypowiedź dr który stwierdził jednoznaczne ,że obecnie w Polsce sądownictwo to wielkie bagno,widać to po wydanych wyrokach i decyzjach sędziów.Dziadków sędziowskich i tych komunistycznych sędziów winno się wysłać na wieczny odpoczynek. O bagnie w wymiarze sprawiedliwości słychać z ław poselskich i senatorskich , cytuję " mamy doczynienie z intelektualnym upośledzeniem poskiego wymiaru sprawiedliwości" Jak Pan Ozimek wytłumaczy skazanie gościa za morderstwo ,którego nie popełnił.Gość domaga się kilku milionowego odszkodowania.Program był nadawany przez POLSAT "Państwo w Państwie" I co dalej Panie Ozimek buzia zamknięta na klucz. Jakie konsekwencje poniósł sędzia za bzdurny wyrok. Konsekwencję poniósł ale Prokurator B. ,za to,że udowodnił sędziemu błąd i wskazał właściwego mordercę.Czas najwyższy skończyć z bezkarnością niedouczonych sędziów i zaprowadzić społeczną kontrolę pracy wymiarowi sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zburzyć ten stabilny układ korporacyjny w którym o losie innych decydują pewni siebie osoby mające gwarancje bezkarności mimo ludzkich wad.. Osoba reprezentujeca Państwo nie powinna zachowywać się jak przekupka na targu lub dziwka chwaląca swoje usługi. To nie klient ma być zadowolony z wyroku ale k.. kto? Państwo,politycy i kto jeszcze? No KTO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rom napisał:
Czytałem na forum internetowym wypowiedź dr który stwierdził jednoznaczne ,że obecnie w Polsce sądownictwo to wielkie bagno,widać to po wydanych wyrokach i decyzjach sędziów.Dziadków sędziowskich i tych komunistycznych sędziów winno się wysłać na wieczny odpoczynek. O bagnie w wymiarze sprawiedliwości słychać z ław poselskich i senatorskich , cytuję " mamy doczynienie z intelektualnym upośledzeniem poskiego wymiaru sprawiedliwości" Jak Pan Ozimek wytłumaczy skazanie gościa za morderstwo ,którego nie popełnił.Gość domaga się kilku milionowego odszkodowania.Program był nadawany przez POLSAT "Państwo w Państwie" I co dalej Panie Ozimek buzia zamknięta na klucz. Jakie konsekwencje poniósł sędzia za bzdurny wyrok. Konsekwencję poniósł ale Prokurator B. ,za to,że udowodnił sędziemu błąd i wskazał właściwego mordercę.Czas najwyższy skończyć z bezkarnością niedouczonych sędziów i zaprowadzić społeczną kontrolę pracy wymiarowi sprawiedliwości. [/quote] [quote name='Rom' timestamp='1367259716' post='764263'] Czytałem na forum internetowym wypowiedź dr który stwierdził jednoznaczne ,że obecnie w Polsce sądownictwo to wielkie bagno,widać to po wydanych wyrokach i decyzjach sędziów.Dziadków sędziowskich i tych komunistycznych sędziów winno się wysłać na wieczny odpoczynek. O bagnie w wymiarze sprawiedliwości słychać z ław poselskich i senatorskich , cytuję " mamy doczynienie z intelektualnym upośledzeniem poskiego wymiaru sprawiedliwości" Jak Pan Ozimek wytłumaczy skazanie gościa za morderstwo ,którego nie popełnił.Gość domaga się kilku milionowego odszkodowania.Program był nadawany przez POLSAT "Państwo w Państwie" I co dalej Panie Ozimek buzia zamknięta na klucz. Jakie konsekwencje poniósł sędzia za bzdurny wyrok. Konsekwencję poniósł ale Prokurator B. ,za to,że udowodnił sędziemu błąd i wskazał właściwego mordercę.Czas najwyższy skończyć z bezkarnością niedouczonych sędziów i zaprowadzić społeczną kontrolę pracy wymiarowi sprawiedliwości.
To przez inbred.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rom napisał:
Czytałem na forum internetowym wypowiedź dr który stwierdził jednoznaczne ,że obecnie w Polsce sądownictwo to wielkie bagno,widać to po wydanych wyrokach i decyzjach sędziów.Dziadków sędziowskich i tych komunistycznych sędziów winno się wysłać na wieczny odpoczynek. O bagnie w wymiarze sprawiedliwości słychać z ław poselskich i senatorskich , cytuję " mamy doczynienie z intelektualnym upośledzeniem poskiego wymiaru sprawiedliwości" Jak Pan Ozimek wytłumaczy skazanie gościa za morderstwo ,którego nie popełnił.Gość domaga się kilku milionowego odszkodowania.Program był nadawany przez POLSAT "Państwo w Państwie" I co dalej Panie Ozimek buzia zamknięta na klucz. Jakie konsekwencje poniósł sędzia za bzdurny wyrok. Konsekwencję poniósł ale Prokurator B. ,za to,że udowodnił sędziemu błąd i wskazał właściwego mordercę.Czas najwyższy skończyć z bezkarnością niedouczonych sędziów i zaprowadzić społeczną kontrolę pracy wymiarowi sprawiedliwości.
To wszystko jeszcze z nadania stalinowskiego,POtem dzieci i wnuki,normalny za chója się nie wbije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie togi powinny byc w 1989 poddane dekomunizacji i lustracji. Teraz bełkoczą o naciskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niezawisły sąd" co to jest? Gdzie taki sąd można zobaczyc? Opowiadał kiedyś Drozda, że pewien facet chodził po bankach, bo chciał koniecznie zobaczyć złotego dewizowego. W jednym banku odpwiedzieli mu, że nie zobaczy złotego dewizowego w żadnym banku, tak jak nie zobaczy pan białego murzyna. Pasuje to do sądu niezawisłego. Nie czarujmy się, w małych zadupiach, gdzie wszyscy się znają żaden sędzia nie zamknie sąsiada. Mam na to dowody, bo juz to przerabiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważny napisał:
"Niezawisły sąd" co to jest? Gdzie taki sąd można zobaczyc? Opowiadał kiedyś Drozda, że pewien facet chodził po bankach, bo chciał koniecznie zobaczyć złotego dewizowego. W jednym banku odpwiedzieli mu, że nie zobaczy złotego dewizowego w żadnym banku, tak jak nie zobaczy pan białego murzyna. Pasuje to do sądu niezawisłego. Nie czarujmy się, w małych zadupiach, gdzie wszyscy się znają żaden sędzia nie zamknie sąsiada. Mam na to dowody, bo juz to przerabiałem.
w dużych miastach też są takie układy, o których się filozofom nie śniło! "niezawisły sąd", to jest tylko w ustawie. w realu, to koleś kolesia kolesiem pogania. w każdym mieście tak jest, a w większych, to tylko większe łapówy. wiem co mówię. a tak na wszelki wypadek... oświadczam, że nie posiadam żadnej wiedzy na ten temat. wszystko co napisałem zasłyszałem na przystanku autobusowym od nieznanych mi osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzystwo sedziowskie jest totalnie rozpasane.Nie placa skladki ZUS czyli my za nich placimy.Odchodza na emeryture zw wysokosci 80% ostatnich poborow a te pobory to kilkanascie tysiecy czyli emerytura 5000-10.000.Kto tak ma.Sedziowie oplacani sa z podatkow spoleczenstwa czyli nas wszystkich.Nie rozumieja tego kto im placi.Zachowuja sie po chamsku do swiadkow,spozniaja na rozprawy.Dokad to tak bedzie.Nie moze byc swietych krow.Sedzia nachla sie i jedzie autem po pijanemu a kumple uniewinniaja go bo ma immunitete.Immunitet na jazde po pijaku.Zgroza.Nie przyjmuja zadnej krytyki.To jesli sad orzeknie ze ziemia jest kwadratowa to tez nie mozna tego krytykowac.Ludzie jaki to swiat.Gdzie my zyjemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z informacji w internecie" Duża część POLSKICH sędziów to przedstawiciele postkomunistycznej sitwy, którą część nazywa się układem. Wszyscy oni muszą być wywaleni z sądów by POLSKA gospodarka i POLSKIE społeczeństwo mogło się rozwijać.Trzeba oczyścić sądy z mafijnej zgnilizny wykazującej się brakiem wiedzy prawniczej, która dyskwalifikuje ich nie tylko ze sprawowania funkcji sędziowskiej ale również z praktykowania prawnika "W całej rozciągłości popieram autora tego wpisu, ponieważ stałem się ofiarą niedouczonych sędzin i ich bzdurnego wyroku nie majacego logicznego powiąznia,a świadczące o powiązaniu z pozwaną/ chodzi o spóldzielnie mieszkaniową/ Przyznane domki i mieszkania dla prokuratorów i sędziów są efektem bzdurnych wyroków.. Popieram Panią Martę w całej rozciągłości w jej wypowiedziach.Jaki mamy RZĄD taki i mamy SĄD. Społeczeństwo się wreszcie obudzi, aby dla tej kasty nie było za pózno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
SĄDY,cały ten pseudo wymiar sprawiedliwości, zresztą tak samo jak i wszystkie banki i media w POLSCE opanowała ŻYDOKOMUNA, lepiej już nie będzie !!!! Dożynanie watach się zaczęło jak POwiedział Rabin. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...