Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jeśli ktoś nie idzie na wybory lub oddaje głos nieważny to tak jakby głosował na jaśnie nam panującego Komorowskiego vel Szczynukowicza. Niech później taki ktoś nie waży się mieć pretensje o to, że w Polsce jest jak jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kawał dobrej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś nie idzie na wybory lub oddaje głos nieważny to tak jakby głosował na jaśnie nam panującego Komorowskiego vel Szczynukowicza. Niech później taki ktoś nie waży się mieć pretensje o to, że w Polsce jest jak jest!
Jak nie głosujesz na Szczynukowicza to z automatu stajesz się antysemitą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać P. Kukiz zderza się z systemem. Prezydent zrobił głęboki ukłon w stronę JOW. Cel ma jeden. W połowie września powie: "Panie Kukiz masz Pan grunt pod JOWy, działaj Pan." Tymczasem Pan Kukiz dawno będzię po obietnicach z PiSem, bo to PiS pomoże wypełnić listy Pana Kukiza. Wczoraj proponując debatę wskazał pośrednio, że z Dudą jest mu po drodze. A więc aby być antysystemowcem trzeba trzymać z systemem. Oj, nie będą zadowoleni wyborcy , nie będą, a z 20% pozostanie może 10%. To tak tylko w skrócie bo na cały pomysł jak rozegrać Kukiza składa się wiele rzeczy. Nie piszę tego, żeby dokuczyć. Życzę Panu Kukizowi jak najlepiej, ale takie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jo to Wam powim ino, że trza się samemu wziąć do doboty a nie liczyć na obiecanki bo jeszcze nikt nikomu nic nie dał za darmo i tak to już jest poprosu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa, że garstka ludzi ogarnęła temat. Tak trzymać ! Nie głosowałam na Pana Kukiza, bo moim zdaniem na stanowisko Prezydenta się nie nadawał, on powinien działać w sejmie bo tam jest prawdziwa władza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa, że garstka ludzi ogarnęła temat. Tak trzymać ! Nie głosowałam na Pana Kukiza, bo moim zdaniem na stanowisko Prezydenta się nie nadawał, on powinien działać w sejmie bo tam jest prawdziwa władza!
Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz to on całkowicie się nie nadaje na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na Kukiza i nie zawiodłem się. To prawdziwy patriota i wiele może zdziałać bo jest zdeterminowany i odważny w przeciwieństwie do innych polityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Szwed jeszcze nie tak dawno w barwach Ruchu Narodowego kandydował na radnego w wyborach samorządowych. Już zmienił szeregi? Tak szybko? Myślałem że wspiera Mariana Kowalskiego :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na Kukiza i nie zawiodłem się. To prawdziwy patriota i wiele może zdziałać bo jest zdeterminowany i odważny w przeciwieństwie do innych polityków.
Do czasu gdy nie sprzeda swojej du py tej żydokomunie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz to on całkowicie się nie nadaje na prezydenta.
  I tu sie z Tobą zgodzę. On pił za swoje, nie za podatników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czasu gdy nie sprzeda swojej du py tej żydokomunie.
  Posłuchałbyś jego prawdziwych pankrockowych tekstów, z lat młodości i być zrozumiał więcej. Zwłaszcza o żydokomunie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno prawda .. Ja glosowałem na Kukiza bo go znam z mediów - gość jest naprawdę w porządku ale jak będą wybory parlamentarne ludzie nie będą głosować na ludzi bez "nazwiska " ludzi których nie znają ... Daje Pawłowi maksymalne 15 % poparcia ..... ,a skłaniałbym się nawet do 12% . Już Palikot pociągnął za sobą bandę dziwaków i jak skończył ? Nie dość że im pomógł ( a oni chyba tylko gejom-om i innym dziwolągom ) to wszyscy sie od niego odsunęli ... i wcale się nie dziwie bo gościowi coś się z głową zrobiło ostatnimi laty ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz Szwed, kandydat Ruchu Narodowego w ostatnich wyborach do Rady Miasta (okręg Śródmieście), związany wcześniej z Solidarną Polską - mówi się, że do "trzech razy sztuka", teraz czas na szansę od Kukiza. Poza wymienionym w artykule Grzesiem znam jeszcze dwóch innych "działaczy" Kukiza - jeden ma za sobą dwie, drugi cztery partie. Czuję, że Kukiz team będzie teleportem do przeniesienia do Sejmu 50-70 nieudaczników politycznych, których nie chciały inne partie. Na koniec kadencji zostanie Kukizowi max 10 wiernych działaczy w swojej pierwszej i ostatniej kadencji - reszta sprzeda się rządzącemu od jesieni PiSowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz to samo powiem: Artyści na scenę! Faktem jest, że  nieźle zamieszał... Ale ta jego  biografia  podana w  GW  nie zachwyca.   Frustrat, niezadowolony ze wszystkiego  i tyle.  A że czas na zmiany -  to oczywiste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwed to ma zryty beret, oszołom jakich mało, walczy z lisami, jeżemi na Wieniawie, walczy o prawa psów w parku saskim, chce blokowac modernizacje Sowińskiego i Poniatowskiego, zajmuje sie z du*y wziętymi problemamii i reprezentuje interesy wiecznych frustratów.   takich ludzi trzeba trzymać z dala od polityki bo to niebezpieczne   ponoc z ruchu Narodowego pogoniono go na kopach, tak mówią na dzielnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest 20 będą wybory miss,mister mokrego podkoszulka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyluzujcie z Grzeskiem, on wcześniej już oświadczył że do Sejmu nie będzie kandydował, jeśli to się potwierdzi to wasze komentarze do śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...