Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak świat światem to było, jest i będzie !!! Przynajmniej chłopaki z policji się nie nudzą ;-)Chociaż teraz to i coraz częściej dziewczyny, bo jednak statystycznie mają lepszą intuicję ;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale głupie baby!! ahhahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale głupie baby!! ahhahahah
Głupie czy tez nie, nie nam oceniać... jestem jedną z nich, ale mnie okraść nie zdążył... bo jego opowiesci w koncu sie zaczely kupy nie trzymać... cieszę sie z takiego obrotu sprawy, mam nadzieje ze koledzy z celi zrobią z nim porządek... i że szybko na wolność nie wyjdzie... zasłużył sobie na to... jest perfekcjonistą w swoich opowieściach... to co jest w artykule to jedna setna jego "trudnego" zycia... załosne... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu nie ma co ocieniać :)widac na pierwszy rzut oka :) Podwiędnięta samotna znudzona mężem i dziećmi może kobita rzuca sie na takiego gówniarza lat 28  - czy to mądre ? :D:D:D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojjj jesteś w wielkim błędzie... przede wszystkim ukrywał swój wiek, podawał sie za dużo starszego... bogaty był tylko w słowach... nie pokrywało sie to z jakakolwiek rzeczywistością, te krwotoki tez są mi znane... brudas śmierdziel w jednym... woda jest mu obca... może teraz dostanie jej chociaż kawałek :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojjj jesteś w wielkim błędzie... przede wszystkim ukrywał swój wiek, podawał sie za dużo starszego... bogaty był tylko w słowach... nie pokrywało sie to z jakakolwiek rzeczywistością, te krwotoki tez są mi znane... brudas śmierdziel w jednym... woda jest mu obca... może teraz dostanie jej chociaż kawałek :D
Takich tulipanów jest na pęczki, jak nie z kobietami to w innym fachu , gdy przychodzi co do czego, robią z siebie ofiarę. Ja jestem zdania pokaż co potrafisz a powiem ci  kim jesteś. I to się sprawdza , są ludzie mocni w gębie ( urodzeni w czepku) i tylko tak umieją żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHHAAH IDIOTKI STERE ZDESPEROWANE !!!!!!!!! BARDZO IM TAK DOBRZE !!!!!!!!!!!!!!  A TULIPANEK JAK MĄDRY TO KRĘCI STARSZE BABYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najtaniej to by im ogórek wyszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Meldując się w pensjonacie Bartłomiej M. jako miejsce zamieszkania podał adres w Świdniku. Właścicielka pensjonatu prosiła kuzyna, by sprawdził, czy 28-latek rzeczywiście tam mieszka. Drzwi otworzyła mu pani Agnieszka, jedna z ofiar "Tulipana”.    .... co to znaczy "jako miejsce zamieszkania podał adres w ...."  :huh:    Myślałem, że osoba meldująca się w hotelu/na kwaterze ma obowiązek okazać swój dowód osobisty, a tam jest wpisany jego prawdziwy adres zameldowania. ............... No chyba, że ten "Tulipan" miał w dowodzie wpisany adres jednej ze swych ofiar.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"28-latek to mistrz w opowiadaniu wzruszających historii. – Kiedy miał oddać mi pieniądze, spadła na niego lawina nieszczęść – wspominała po pierwszym zatrzymaniu mężczyzny jedna z poszkodowanych. – Rozbił nowy samochód, oszukał go wspólnik, dowiedział się, że jest adoptowany. Później amant chciał się zabić, wygrał walkę z sepsą, wyjechał na poszukiwania zaginionej siostry, opłakiwał zmarłą babcię i zapadł na raka płuc. Ostatnie miesiące życia planował spędzić z partnerką w nowym domu w górach. Nie zdążył, bo "umierał” w szpitalu. Skarżył się, że jego córka zmarła, a żona go zostawiła. Mówił też, że w dzieciństwie był gwałcony przez matkę."   To jest scenariusz na kilkadziesiąt odcinków telenoweli.  Szacun dla tego mitomana-gawędziarza. Bezrobotny szmaciarz nawijał makaron na uszy wykształconym i doświadczonym życiowo kobietom.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niech mają nauczkę .  Nie wszystko złoto  co się świeci .Kobiety myślą inaczej  . Dobry bajer to połowa sukcesu, reszta idzie jak po mydle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Meldując się w pensjonacie Bartłomiej M. jako miejsce zamieszkania podał adres w Świdniku. Właścicielka pensjonatu prosiła kuzyna, by sprawdził, czy 28-latek rzeczywiście tam mieszka. Drzwi otworzyła mu pani Agnieszka, jedna z ofiar "Tulipana”.    .... co to znaczy "jako miejsce zamieszkania podał adres w ...."  :huh:    Myślałem, że osoba meldująca się w hotelu/na kwaterze ma obowiązek okazać swój dowód osobisty, a tam jest wpisany jego prawdziwy adres zameldowania. ............... No chyba, że ten "Tulipan" miał w dowodzie wpisany adres jednej ze swych ofiar. 
właścicielka widocznie melduje na oko :-P urzad skarbowy powinien ja odwiedzić , wielka ofiara proszę Was jak można być tak głupią babą IDIOTYZM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiu, od jakiegoś czasu nie ma obowiązku meldowania się i w dowodzie w miejscu zamieszkania w takich przypadkach jest puste miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiu, od jakiegoś czasu nie ma obowiązku meldowania się i w dowodzie w miejscu zamieszkania w takich przypadkach jest puste miejsce
  W dowodzie osobistym ZAWSZE wpisany jest zameldowania. Dopiero od marca 2015 roku adres zameldowania nie będzie umieszczany w dowodzie, bo nie będzie takiej rubryki w dowodzie.   Dlaczego właścicielka pensjonatu nie wpisała do rejestru gości dresu zameldowania tego oszusta to ja nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dowodzie osobistym ZAWSZE wpisany jest zameldowania. Dopiero od marca 2015 roku adres zameldowania nie będzie umieszczany w dowodzie, bo nie będzie takiej rubryki w dowodzie.   Dlaczego właścicielka pensjonatu nie wpisała do rejestru gości dresu zameldowania tego oszusta to ja nie wiem.
     bzdura  jestem posiadaczką dowodu bez adresu zameldowania (puste miejsce) dowód był wystawiony w 2012 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam go osobiscie ale takich klamst sie po nim niespodziewalam ze tak mozna zmyslac to sie poprostu w glowie niemiesci ale to cały Bartek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bartek dalej buszuje po necie i szuka następnych chętnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpier..dol i do lichu, tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz wyszedł buszuje w Świdniku nawet z ładną dziewczyną był hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...