Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Ursus zarobił prawie 7 mln zł w 2012 roku

Utworzony przez Pasażer, 30 grudnia 2012 r. o 19:20 Powrót do artykułu
Oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze jakiś mecenat nad lubelskim klubem sportowym ??? Ursus to dobra i znana marka ! ( rugby ?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś wie czy to państwowa firma czy prywatna ?Bo jak państwowa to Panie premierze można by sprywatyzować!!!Zawsze to parę złotych a nóż może ktoś kupi i rozłoży ją jak wiele innych w tym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ursus - czytaj Pol Mot - czyli kiedyś sponsor Legii jak było każdy wie.......jak można sprywatyzować prywatną firme.....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja napisał:
Ursus - czytaj Pol Mot - czyli kiedyś sponsor Legii jak było każdy wie.......jak można sprywatyzować prywatną firme.....?
pol- mot warfarma zaczynali od handlu maszynami teraz produkują własne, nie wiem czy wiecie ale mają fabrykę w Bosni i Harcegowinie (jak donek będzie chciał ich wydymać to zamkną biznes w lbn i przeniosą sie na Bałkany :)wiedza jak sobie radzić w polandii ja im zyczę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYTUSKOZŁODZIEJ napisał:
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
dobrze gadasz chłopie, tam gdzie jest jakiś zysk to się to niszczy .. tak jest za PełO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
foch napisał:
dobrze gadasz chłopie, tam gdzie jest jakiś zysk to się to niszczy .. tak jest za PełO
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maxellus Łoles napisał:
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
mówisz o sobie buraku .. brawo brawo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maxellus Łoles napisał:
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy [/quote] [quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033'] Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
zamknij ryj parszywa świnio :-) wieje od ciebie frajerstwem, a najlepiej to idź do szkoły bo robisz obciach na lubelskich forach z siebie , zapewne masz 3 klasy podstawowe a może i nie i poćwicz polszczyznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201207/1343170523_xotyd0_600.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYTUSKOZŁODZIEJ napisał:
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
Następny dobry polski zakład opchnie żydowi za garść srebrników,oszust jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...