Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Ursus zatrudni kolejne 100 osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 sierpnia 2016 o 19:50 Powrót do artykułu
ja pracować bardzo chce....Drogi URSUS-ie zatrudnij właśnie mnie Robert B.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Robert, a czy starczy Ci ochoty Jak zarobisz 1500 złoty?
0
zarabia
0
najpierw rozliczmy tych którzy zniszczyli ursusa, bo teraz to sa tylko skladaki i tak z części zachodnich, polscy rolnicy kupili już zachodnie maszyny to teraz mogą wciskac ursusy
0
Najpierw ta hale w Lublinie rozbierali i na złom wywozilil, teraz jest Matrix Reaktywacja. BRavo.
0
Jeden dealer w Niemczech będzie nas kosztować tyle co cały warsztat w Tanzanii. Ja wiem, że potrzebujemy rozwijać się w skali EU, ale proszę tylko nie kosztem Tanzanii.
0
Do tego kto twierdzi że w Ursusie zarabiamy po 1500. Za te pieniądze to nawet bym tam po klucz nie sięgnął, ale na szczęście zarabiamy dużo więcej
0
trzy razy więcej, bez podania liczb więc pewnie całe 3 szt. Manipulowanie odnośnie ursusa jest codziennością.
0
oczywiście obecnie nie mam nawet złotówki....
0
Tyaktoy ;-)) a ile oferuje firma dla mechaniora ?  Za rzetelną pracę jaką daje płacę ? Może o tym dwa słowa redaktorze szanowny ;-))
0
Oby Ursus pozostał w Polskich rękach i rozwijał się w takim tempie aby za kilka lat być liderem w Polsce i w czołówce w naszym regionie Europy,
0
taki tam ursus z ursusa to nawet wentyla nie ma ,nic w tym Lublinie nie produkujecie tylko zwozicie części od turasów i coś tam składacie co ma tylko polską nazwę przecierz to są tureckie traktory Hattat.co nie znaczy że to badziew.i na pewno polak w wymyślaniu tych ciągników na pewno łapy nie przyłożył. także nie ma czym sie podniecać
-1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
taki tam ursus z ursusa to nawet wentyla nie ma ,nic w tym Lublinie nie produkujecie tylko zwozicie części od turasów i coś tam składacie co  ma tylko polską nazwę przecierz to są tureckie traktory Hattat.co nie znaczy że to badziew.i na pewno polak w wymyślaniu tych ciągników na pewno łapy nie przyłożył. także nie ma czym sie podniecać
Przyłożył, przyłożył... kiedyś (2-3 lata temu). Konstruktorów pozwalniali, bo nie są potrzebni do robienia przekrętów i składania z klocków.
0
i co na to pawlak, kaszaniak i piechocinsky?
0
 CENY TYCH TRAKTORÓW KŁADĄ NA ''ŁOPATY''.
0
Mnie interesuje na jakich zasadach jest zatrudnienie i jaka płaca?Pracy nie brakuje tylko płacy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: