Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hauturnicza cienizna próbuje wbić się w popularny temat. jaki mengement wspiera to dziadostwo, bo kapela cieńka jak barszczyk a już któryś raz się nadziewam.............? jeszcze jest parę tematów medialnych, które warto cieńko opisać. hehe mocny tekst, mocno słaby chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy oni wiedzą co znaczy UPA. Nie sądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja czuję to: Karat Napalm Grupa - Pod Krwawą Banderą (wpiszcie to w Youtuba, bo portal DW nie chce przyjmować linków)   i burdel na majdanie mnie nie przekona, póki na tzw. Ukrainie nie przestaną czcić morderców  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla chłopaków :D są mocni  Każdy wspiera innych na swój sposób, a ja ich popieram :) Ten utwór może dotyczyć też Polski 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic gorszego jak "artysta" bierze się za politykę! Pamiętajcie chłopaki tam gdzie zaczyna się polityka kończy się artyzm...! Jeśli chcecie już usilnie politykę z czymś połączyć to proponuję...kabaret! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic gorszego jak "artysta" bierze się za politykę! Pamiętajcie chłopaki tam gdzie zaczyna się polityka kończy się artyzm...! Jeśli chcecie już usilnie politykę z czymś połączyć to proponuję...kabaret! 
Kolego posłuchaj tekstu dokładnie. Czy muzycy wspomnieli słowem o polityce ? Moim zdaniem nie... Motywujący utwór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy oni wiedzą co znaczy UPA. Nie sądze...
Leszku nie bój się, wiemy doskonale, pochodzimy z terenów gdzie UPA mordowała, mamy w pamięci przeszłość ale wierzymy w przyszłość..pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...