Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hauturnicza cienizna próbuje wbić się w popularny temat. jaki mengement wspiera to dziadostwo, bo kapela cieńka jak barszczyk a już któryś raz się nadziewam.............? jeszcze jest parę tematów medialnych, które warto cieńko opisać. hehe mocny tekst, mocno słaby chyba.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czy oni wiedzą co znaczy UPA. Nie sądze...
0
a ja czuję to: Karat Napalm Grupa - Pod Krwawą Banderą (wpiszcie to w Youtuba, bo portal DW nie chce przyjmować linków)   i burdel na majdanie mnie nie przekona, póki na tzw. Ukrainie nie przestaną czcić morderców  
0
Brawo dla chłopaków :D są mocni  Każdy wspiera innych na swój sposób, a ja ich popieram :) Ten utwór może dotyczyć też Polski 
0
Nie ma nic gorszego jak "artysta" bierze się za politykę! Pamiętajcie chłopaki tam gdzie zaczyna się polityka kończy się artyzm...! Jeśli chcecie już usilnie politykę z czymś połączyć to proponuję...kabaret! 
0
Nie ma nic gorszego jak "artysta" bierze się za politykę! Pamiętajcie chłopaki tam gdzie zaczyna się polityka kończy się artyzm...! Jeśli chcecie już usilnie politykę z czymś połączyć to proponuję...kabaret! 
Kolego posłuchaj tekstu dokładnie. Czy muzycy wspomnieli słowem o polityce ? Moim zdaniem nie... Motywujący utwór
0
Ciekawe czy oni wiedzą co znaczy UPA. Nie sądze...
Leszku nie bój się, wiemy doskonale, pochodzimy z terenów gdzie UPA mordowała, mamy w pamięci przeszłość ale wierzymy w przyszłość..pozdrawiam.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: