Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to fajne mają podejście wybrańcy narodu. Trzeba było COZL w barakach zrobić, byłoby taniej, a przecież najważniejsze, że byłoby się gdzie leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSLowe dziwki kręcą wałki a potem się dziwią, że ktoś im na ręce zaczął patrzeć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak łatwo się nie wykręcicie mości Państwo poselstwo. Ktoś za to musi beknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba oddzielić funkcje szpitala od funkcji estetycznej i nie łączyć tego pani Gieniu. To, że szpital jest potrzebny nikt nie kwestionuje tylko każdy kibicuje aby jak najszybciej powstał. Kwestionujemy my jako mieszkańcy, że jakiś chory człowiek dobrał kolor elewacji rujnując harmonię zabytkowej części miasta. Dlaczego nie można było użyć tańszej farby beżowej z mniejszą ilością drogiego pigmentu. Dlaczego zwieńczenie jest koloru brązowego co dopełnia gigantomanię całego tego obiektu - czy nie można było zwieńczenia zrobić w jasnym kolorze? A tak w ogóle to nie można było zrobić COZL tak jak wyglądał na pierwszych wizualizacjach? Każdemu się podobał i nikt nie miałby nic przeciwko gdyby została zrealizowana koncepcja z wizualizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh dokładnie, jak już cos zostało w koncu zrobione( mega poślizg) to już sie mamy cieszyć jak głupi a nie patrzec, że zostało to dokumentnie schrzanione w ostatnim etapie, jakim jest połozenie elewacji. Wielka szkoda, że nas Rybnik przegonił, chociaż jeśli chodzi o wycinke, to powinni zrobic oddzielną kategorie, bo byśmy mogli wystawic dwóch albo nawet 3 murowanych kandydatów a samo głosowanie też bardzo dziwne, podobno w ciągu 2-3 h Rybnik nas wyprzedził o kilkaset głosów, przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest własnie najbardziej przerażające u lubelskich liderów: bylejakość! nie ważne czy dobrze czy źle, wystarczy że zrobione. Wszyscy się cieszymy, że w końcu powstanie COZL, wszyscy wiemy, że najważniejsze jest zdrowie chorych, ale to nie znaczy że można przy okazji niszczyć coś co wydaje się też równie cenne, a mianowicie przestrzeń publiczną i walory krajobrazowe. Można jeszcze jakoś tłumaczyć potrzebami powierzchni wysokość budynku , rezygnację z elewacji szklanej - oszczędnościami, ale niczym nie można wytłumaczyć tej beznadziejnej kolorystyki. Dlatego opinia publiczna oczekuje odpowiedzi na pytanie: kto jest za to odpowiedzialny?. Jak niesie plotka, to Pani Dyrektor ma ambicję decydowania o wszystkim, więc bardzo prawdopodobne że elewacja wyraża własnie jej poziom estetyki. Myślę, że dużą rolę mógł również odegrać Pan Muszyński, który też odniósł "wielki sukces" budując za ponad 300 mln. lotnisko z "reprezentacyjnym" blaszanym terminalem w jakości Lidla czy Biedronki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhaha. Opatrzy sie ludziom i jakoś bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhaha. Opatrzy sie ludziom i jakoś bedzie
Racja.  W sumie budynek okulistyki przy Swietoduskiej dużo gorszy, bo wepchniety w sam środek historycznej zabudowy...a jakos sie wzyscy przyzwyczaili. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludu mój ludu cóżem ci uczynił? Czymem zasmucił albo w czem zawinił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem okazje słyszeć rozmowy Pani dyrektor COZL z Panią wówczas Wojewodą Tokarską. Panie odnoszą się do siebie po imieniu i wyglądają na zaprzyjaźnione . Wniosek skąd apel Pani Tokarskiej nasuwa się sam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy dodać zerwany kontrakt i podpisany nowy, wyższy chyba o około 35 milionów a co ciekawe w obydwu przypadkach udział w realizacji na Pan JP !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest po prostu ohydny. Osoba, która wybrała taką kolorystykę powinna teraz na własny koszt zmienić kolor elewacji. A pani Tokarska, jak słusznie zauważyła są sprawy ważne i mniej ważne, więc niech się zajmie tymi ważnymi, bo jest posłem, a nie radną miejską. Elewacja to chyba nie jest problem na miarę posła? No, chyba, ze ten poseł na niczym innym się nie zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może teżywe kolory , by dodać ludziom chorym przygnębionym nadziei a nie wokół tylko szarość?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tokarska zaśpiewała w hórze Sosnowskiego! Kolejna wypowiedź osoby, która nie ma gustu i kwalifikacji! Nikt nie podważa  znaczenia Centrum dla chorych! Jako mieszkanka Lublina walczę o piękno tego miejsca. Ten koszmarek będzie nas straszył lartami chyba, że coś z nim zrobimy! A PSL niech się zajmie gnojówką i obornikiem, bo na tym się zna! Proponuję też oczarować KRUS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelscy poslowie,,,,zajmuja sie kolorem elewacji,,,,,jest to sprawa '' malutka,, jako temat zastępczy,, niech sie zajmą sprawa pominiecia WSK swidnik w wyprodukowaniu  dla wojska heliktopterow,,,,,a nie jakąś tam elewacją,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha zajmuje się miastem .To zgroza !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wielce od siedmiu boleści mieszczuch się znalazł co ma wielkie ale , a gdyby nie ludzie ze wsi nie miałby co do "gęby " włożyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że temat nie był tak medialny kilka lat temu, kiedy zatwierdzono projekt włącznie z kolorami nowego budynku. Fotografie makiety obiektu zobaczyłem już 4 lata temu w budynku A i w innych miejscach COZL. Szanowni Państwo, jesteście bardzo spóźnieni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że temat nie był tak medialny kilka lat temu, kiedy zatwierdzono projekt włącznie z kolorami nowego budynku. Fotografie makiety obiektu zobaczyłem już 4 lata temu w budynku A i w innych miejscach COZL. Szanowni Państwo, jesteście bardzo spóźnieni...
Też widziałem projekt i różni się on bardzo od tego co powstało, jak juz sie coś pisze to dobrze wiedzieć co i jak, chocby zeby nie robić z siebie łajzy w necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że temat nie był tak medialny kilka lat temu, kiedy zatwierdzono projekt włącznie z kolorami nowego budynku. Fotografie makiety obiektu zobaczyłem już 4 lata temu w budynku A i w innych miejscach COZL. Szanowni Państwo, jesteście bardzo spóźnieni...
A nie mogłeś, człowieku, już wtedy nagłośnić tej sprawy? Teraz nie wymądrzaj się informacją, że jesteśmy spóźnieni.   Że też nie trafiło mi się, żeby zobaczyć to paskudztwo w fazie projektu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...