Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A teraz proszę się posiłkować o informacje z drugiej strony. Lekarze orzecznicy ZUS u osoby która doznała wypadku w pracy i skręciła nogę stwierdzili, że cytuję "nie było przyczyny zewnętrznej" i dlatego wypadku nie było i cofnęli świadczenie chorobowe oraz nie przyznali odszkodowania.   Toż to pewnie cud był że noga się sama skręciła. Normalnie nie wiadomo z jakiego powodu tak po prostu pomyślała sobie, a skręcę się i się skręciła i to zapewne tak było w ocenie orzeczników ZUS.   Ludzie najpierw przyjrzyjcie się co oni tam w tym ZUSie wyrabiają, a dopiero później trąbcie ich sukcesy. Znam przypadki innych orzeczezń gdzie kobieta po urazie kręgosłupa i rehabilitacji długotrwałej została uznana za symulantkę, pomimo tego że lekarze i wskazania tomografu były jednoznaczne.   Oszczędzili, pewnie tak, tylko jakim kosztem. Ilu ludzi musi udowadniać, że nie są wielbładami i świadczenia im się po prostu należą. Ale przecież pracownicy ZUS to bogowie - wiedzą lepiej co komu dolega, a pozostali lekarze to miernota.   Chcecie napisać solidny materiał - to stańcie pod drzwiami lekarzy orzeczników i posłuchajcie z jakimi problemami ludzie tam przychodzą, jak ZUS każe im stawić się na badanie a jednocześnie wysyła kontrolę do domu i zabiera świadczenia, bo pacjenta nie było w domu, a powinien leżeć. To nie są historie z filmu tak działa lubelski ZUS - "instytucja pomocna".   Szkoda gadać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja tych wszystkich lekarzy - orzeczników z ZUS-u nazywam "cudotwórcami". Na kontrolę do niego wchodzi starszy człowiek na kulach, ledwo chodzący, którego przyprowadzają pod ręce dwie inne osoby, a wychodz z gabinetu całkowicie zdrowy (byłem świadkiem takiej sytuacji).  
0
a ile kosztowały te kontrole
0
Zlikwidować ZUS!
0
Po zwolnienie to idzie się do psychiatry!!!!! Orzecznik do głowy nie zajrzy!!!! Zwłaszcza jak jest pediatrą lub ginekologiem, A ZUS może mnie cmoknąć........wiecie gdzie!
0
Co to za pieniądze w stosunku do afery informatycznej ZUSu.Wszystkich kontrolują,a siebie nie potrafią.PIC na wodę i znęczanie się nad społeczeństwem,które go utrzymuje.
0
W ogóle należy się zastanowić dokąd Polska zmierza patrząc na usiłowania ZUS i US w celu "ratowania" wirtualnego budżetu ... no oczywiście jest jeszcze kilka innych instytucji, które bardzo ułatwiają i ulepszają życie Polakom!
0
Po zwolnienie to idzie się do psychiatry!!!!! Orzecznik do głowy nie zajrzy!!!! Zwłaszcza jak jest pediatrą lub ginekologiem, A ZUS może mnie cmoknąć........wiecie gdzie!
nO PEWNIE ŻE W DUPĘ :D :D
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: