Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rzucewo, kierownik Maciej Myszura jedna wielka masakra! Nieodpowiedzialny gówniasz, który nie potrafi zapanować nad dziećmi. Nigdy więcej nie wyślę syna na wakacje z tą firmą! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobić z wychowawcami,którzy w porozumieniu z medykiem faszeruja dzieci środkami nasennymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omijajcie te firmę szerokim łukiem. Medyk zatrudniony w niej w porozumieniu z wychowawcami podaje dzieciom środki uspokajające i nasenne w postaci różowej tabletki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecne przepisy - nie można podać dziecku żadnej tabletki, żadnego syropu, żadnego leku bez konsultacji z rodzicem - takie są przepisy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolonie językowe Ja terz mam złe doświadczenia z tą firmą Odbiór dziecka miał być na godzinę 14 w Warzawiegdzie przez telefon pani zapewniała mnie że nie będzie problemu aby zajechać po moje dziecko z miejsca w jakim mieszkamy tydzień przed koloniami dowiedziałam się że muszę przywieść syna 130km od naszej miejscowości.Z powrotem było jeszcze gożej.Żeby dziecko do mnie nie zadzwoniło, że dojerzdzają do Warszawy to nie wiedziała bym nawet że o godzinie 11 już będą na miejscu gdzie ja na dojechanie miałam 130 kmA umówiona godzina z LUTEREM była 14 .Zatrzymują się gdzieś na poboczu pod znakiem zakazu  i mają wielkie pretensie że nikt nie odbiera dzieka.Porażka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolonie językowe Ja terz mam złe doświadczenia z tą firmą Odbiór dziecka miał być na godzinę 14 w Warzawiegdzie przez telefon pani zapewniała mnie że nie będzie problemu aby zajechać po moje dziecko z miejsca w jakim mieszkamy tydzień przed koloniami dowiedziałam się że muszę przywieść syna 130km od naszej miejscowości.Z powrotem było jeszcze gożej.Żeby dziecko do mnie nie zadzwoniło, że dojerzdzają do Warszawy to nie wiedziała bym nawet że o godzinie 11 już będą na miejscu gdzie ja na dojechanie miałam 130 kmA umówiona godzina z LUTEREM była 14 .Zatrzymują się gdzieś na poboczu pod znakiem zakazu  i mają wielkie pretensie że nikt nie odbiera dzieka.Porażka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolonie w Małe Ciche M A S A K R A !!!! pan kierownik M.K od.wejścia na teren ośrodka nawrzeszczał na uczestników. Potem było tylko gorzej. Na stołówce tak nakrzyczal na dziecko ze ten nie był w stanie się opanować z przerażenia. Wszyscy siedzieli jak trusie. Nie polecam tego biura podróży. Szkoda naszych dzieci 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to czytam co piszecie to mi *** słabo z firmą lutur przepracowałam całe wakacje 2017 współpracę oceniam na 6+ firma jest wypłacalna i gówno prawda że przyjmują ludzi bez doświadczenia i papierów.... po primo najważniejszy jest ukończony kurs,zaświadczenie o niekaralność i minimum doświadczenia,dobrego nastawienia psychicznego i chęci do pracy.całe wakacje przepracowałam w poroninie w małym cichym moja opinia kierownicy wspaniali pozdrawiam pana mariusza i panią dorotkę..... teraz szykuję się na ferie bo uważam że warto jak ktoś jedzie z założeniem że będzie c***owo to niech zrezygnuje i się nie wybiera.... skoro nie macie doświadczenia w pracy z dziećmi i ich problemy tytoniowe czy psychiczne są dla was problemem to po co się zapisujecie... wychowawca jest po to by każdy problem zrozumieć i pomóc rozwiązać ....najważniejsza na koloniach w lutur jest współpraca między wychowawcami i kierownikiem. jak macie mięką dupę i cykora nie polecam ja firmę i pracę mimo że pieniądze małe oceniam na celujĄcy i polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE POLECAM. Jeden wielki syf. Kierownik razem z wychowawcami są nieogarnięci. Krzyczą na dzieci przeklinaja .. są nie mili. Jesteśmy zmuszani do wszystkiego. Łazienka - jeden wielki burdel.. Jedzenie jeszcze gorsze. Z dnia na dzień co raz gorzej i co raz bardziej chcemy wracać do domu. W pokoju jedno gniazdko. Pokój jest malutki i mamy 6 łóżek.  Nieodpowiednie dobranie wieku osób do pokoju. 17 latka z 8 latka...Brak możliwości wychodzenia do sklepu chociaż pomiędzy obiadem a kolacja jest 8 godzin! błędne oskarżenia .. zabieranie  cudzych rzeczy. Obóz przetrwania ( Biały dunajec 2018)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastraszanie policja. To miala być kolonia a nie obóz przetrwania! Ja chce do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsza antyreklama dla biura almatur, które czerpie korzyści z naciągania klientów! polecam lekturę komentarzy, szczególnie na wykop.pl.  *********.pl/edukacja/a/uczniowie-z-lubartowa-nie-zobaczyli-zderzacza-hadronow-zawinilo-biuro-podrozy,13289390/ ***s://***wykop.pl/link/4387927/uczniowie-z-lubartowa-nie-zobaczyli-zderzacza-hadronow-zawinilo-biuro-podrozy/najnowsze/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko nie polecam korzystania z biura Lutur, odradzam go. Autobus na miarę ubiegłego stulecia, brudny, psujący się na trasie, wulgarni kierowcy i brak reakcji biura na zaistniałą sytucję. Nigdy więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...