Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Człowiek Roku 2016. Oto wybrane przez Was osobowości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 listopada 2016 r. o 19:54 Powrót do artykułu
jeszcze się ktoś łapie na smsowe konkursy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dębiec to klasa sama w sobie. Od podstaw, krok po kroku budował swój biznes. Jest jednym z nielicznych przedsiębiorców, który na lepsze zmienił cząstkę miasta przy Spółdzielczości Pracy w bezinwazyjny, niekonfliktowy sposób. Pamiętam jakim życiem tętniła Giełda na Górce i życzę mu by bez przeszkód w dalszym ciągu życiem tętnił Olimp. Pamiętajmy, Olimp to "nasz biznes", nasz bo Polski! Brawo Panie Grzegorzu. Tytuł w pełni zasłużony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TERAZ TYLKO CZEKAĆ NA RÓŻNE KONTROLE, /US, PIP, ZUS, ITD........................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem budę na Górce tzw. mini hurtownie. Pamiętam Pana Dębca jako dyrektora Transhurtu gdzie zanim to Mu ruszyło miał kilkadziesiąt ciężarówek Ził i innych środków transportu, jakoś się tego pozbył, ludzi zjednoczył i postawił na handel. Tu gdzie jest Olimp wyrosło kilkaset blaszaków ( mój też) zarabiał i inwestował. Żeby pójść dalej musiał wziąć duży kredyt - zaryzykował, mimo, że blaszaki polikwidował (mój też) życzyłem Mu -powodzenia no i się udało. Pytam tylko gdzie byli politycy i władze miasta jak trzeba było Mu pomóc. Mam przyszywaną wnuczkę która jak zjedzie z gór to zabieram ja na szaleństwa do Olimpu (plac zabaw) na ostatnim pietrze , potem kino a później Mac Donalld, i dzieki Panu Dębcowi dziadek może się wykazać. Boję się konkurencji IKEA i dlatego nie zapomnijmy - wspierajmy polski biznes. Życzę dalszych sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes Dębiec to klasa faktycznie człowiek który faktycznie w rodzimym biznesie lubelskim zrobił bardzo wiele i trzeba wspierać takie inicjatywy i lubelskich przedsiębniorców ale co do kilku innych osób czytałem dorobek i powiem szczerze....chyba to nie ten konkurs  Człowiek roku ? Chyna nie smsy a organizacje kapituła powinna nominować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Marta Włosek wielkie brawa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nazywa na pierwszej fotografii ostatnia Pani po lewej? Dla mnie wygrywa w kategorii kobiecości i wdzięku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...