Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świetna informacja , gratulacje za informacje po czasie , jak zwykle od lat zresztą , zaproszenie na coś co już było :(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szukają na siłę jakiegoś uzasadnienia dla istnienia CSK bo wycieczki z kraju o tej dedykowanej kulturze jakoś nie dają zarobic.. Żenada i bubel. Mój telewizor z 1989 roku ma lepszy wyświetlacz.
0
Znaczy masz w domu wyświetlacz takiej wielkości?
0
Pchajmy więcej szczepionek dzieciom to będzie jeszcze więcej autystyków. Najpierw się gani rodziców co nie szczepią, a potem się płacze. Daj dziecku szczepionkę a twoje życie i marzenia mogą się skończą. Pozostanie dramat i strach kto się zajmie twoimi dziećmi jak cię zabraknie. Należy jeszcze wspomnieć iż jedno z rodziców będzie musiało zrezygnować z kariery zawodowej i pracy więc z finansami będzie nieciekawie. Dochodzą koszty terapji i leczenia które nigdy się już nie skończą. Tak wygląda moje życie i mojej żony. Nim wstrzykniesz syf swojemu dziecku poczytaj i pomyśl. Lobby farmaceutyczne ma nieograniczone środki żeby robić nam wodę z mózgu.
0
Pchajmy więcej szczepionek dzieciom to będzie jeszcze więcej autystyków. Najpierw się gani rodziców co nie szczepią, a potem się płacze. Daj dziecku szczepionkę a twoje życie i marzenia mogą się skończą. Pozostanie dramat i strach kto się zajmie twoimi dziećmi jak cię zabraknie. Należy jeszcze wspomnieć iż jedno z rodziców będzie musiało zrezygnować z kariery zawodowej i pracy więc z finansami będzie nieciekawie. Dochodzą koszty terapji i leczenia które nigdy się już nie skończą. Tak wygląda moje życie i mojej żony. Nim wstrzykniesz syf swojemu dziecku poczytaj i pomyśl. Lobby farmaceutyczne ma nieograniczone środki żeby robić nam wodę z mózgu.
  Dowód na to, że szczepienia wpływają na rozwój autyzmu u dzieci. Albo koniec rozmowy. Dodatkowo pragnę zauważyć, iż szczepione są wszystkie dzieci w Polsce, a autyzm jakiś cudem wg Ciebie rozwija się u "niektórych". Ciekawi mnie odpowiedź.
0
  Faktycznie, lepiej pójść na ospa party. TERAPII przez "j" nie piszemy. I nie autystyków, a autystów.
0
Mój kolega Damian Klepka Jest chentny na wzięcie Udzału w tych Dniach :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: