Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie Forum Pracodawców ma 20 lat (zdjęcie)

Utworzony przez dziadek, 23 listopada 2013 r. o 12:09 Powrót do artykułu
Piotrowski jak klaun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy plagiat d_upek "rozliczył" ?   Ale to wszak (k)UL szerszeni i nie musi się rozliczać przed nikim - nawet Bóg musi być uległy UL_owi szerszeni (tak sukienkowym z UL_u się wydaje.   Macie ode mnie z  UL_u 0 zł   Pokory sukienkowi - POKORY !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO ile była zrzuta na peło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam robi Piotrowski? Czyim on jest pracodawcą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że zapomniano o wieloletnich, byłych, co poniektórych członków Forum. Życząc następnych 20 lat, dla Wszystkich samych sukcesów życzy Mirek Flis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ci sami co tną koszty i zatrudniają za minimum albo na pół etatu jednocześnie kupując u Lenartowicza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam robi Piotrowski? Czyim on jest pracodawcą?
Nie mam pojęcia, ale posuszyć zęby można jak się dostaje 7700 euro miesięcznie czyli ponad 30 tyś PLN(dieta europosła) od swojego wroga Unii Europejskiej. Nie licząc kasy którą ma ze szkoły  ojca Rydzyka w Toruniu i pensji na KUL-u. Co o K>>>wa wie o Lubelskim rynku pracy" ciśnie sie na usta. I co dla niego zrobił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIENNIK.PL i KURIER.PL ma przerąbana Nie napisaliście ani słowa o Wojewodzie Lubelskiej prof. dr hab. Jolancie Koguc-Szołno. Pni Wojewoda bardzo tego nie lubi, gdy się ją lekceważy. To obraza majestatu, urzędu, osoby.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dwie hostessy ze zdjęcia nr 3 dzięki takim forom pracodawców zatrudnione są na umowę śmieciową, a nie na umowę o pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że zapomniano o wieloletnich, byłych, co poniektórych członków Forum. Życząc następnych 20 lat, dla Wszystkich samych sukcesów życzy Mirek Flis.
Panie Mirku,   Świeża krew się liczy, a nie ta wielokrotnie już przetaczana.   Pośród nowych członków są również doskonale Panu znane z prowadzonej działalności spółki komunalne, które mają na kontach gigantyczne straty finansowe.   MPK ma wszak ponad 35 milionów straty skumulowanej, a beniaminek pośród komunalnych spółek czyli MOSiR w ciągu tylko dwóch lat dorobił się niemal 20 milionów skumulowanych strat.   Myślę, że w kontekście powyższego - Pan nie ma żałować czego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten na pierwszy zdjęciu to europoseł PiS Piotrowski.(około 8000 euro = 32 tyś zł. + diety poselskie ok. 30 tyś zł) Zobaczcie jaki zadowolony z życia. Nie ważne czy TY będziesz miał pracę, czy też nie, nie ważne czy będziesz miał dzisiaj co dać rodzinie jeść, WAŻNE ŻEBY MNIE - PIOTROWSKIEMU - BYŁO DOBRZE I DOSTATNIO. Tak odebrałam to zdjęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...