Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Jakie imiona są najpopularniejsze

Utworzony przez heh, 30 grudnia 2012 r. o 09:45 Powrót do artykułu
A moja siostra cioteczna w 2006 nadala corce imie Julia, zeby bylo oryginalnie "Bo co tam bedzie jakas pospolita Anka albo Kaśka, których pelno"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w programie na tv2 "wygraj milion" , była prawidłowa odpowiedż, że w 2012 r. najpopularniejszym imieniem dla chłopców , było imię Szmon . Tak się zastanawiałem , kto dawał owo imię . Czy katolicy ? A może ci , któży kojażą to imię n.p. z niejakim Perezem , który cieszył się uznaniem za takie teksty n.j. cyt.: Polacy potrzebni są nam po to , by miał kto na nas pracować " ; koniec cyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alleluja i do przodu . napisał:
Wczoraj w programie na tv2 "wygraj milion" , była prawidłowa odpowiedż, że w 2012 r. najpopularniejszym imieniem dla chłopców , było imię Szmon . Tak się zastanawiałem , kto dawał owo imię . Czy katolicy ? A może ci , któży kojażą to imię n.p. z niejakim Perezem , który cieszył się uznaniem za takie teksty n.j. cyt.: Polacy potrzebni są nam po to , by miał kto na nas pracować " ; koniec cyt. [/quote] [quote name='Alleluja i do przodu .' timestamp='1356857411' post='714734'] Wczoraj w programie na tv2 "wygraj milion" , była prawidłowa odpowiedż, że w 2012 r. najpopularniejszym imieniem dla chłopców , było imię Szmon . Tak się zastanawiałem , kto dawał owo imię . Czy katolicy ? A może ci , któży kojażą to imię n.p. z niejakim Perezem , który cieszył się uznaniem za takie teksty n.j. cyt.: Polacy potrzebni są nam po to , by miał kto na nas pracować " ; koniec cyt.
do podstawówki grafomanie a nie wypisywać takie brednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi w tym uroku urodziło się dwoje wnuczą - wnuczka Zosia i wnuk Antoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza córcia będzie miała na imię Julia lub Sylwia, ewentualnie Jagoda. Synek to Adaś lub Jan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisawnia Alleluja i do przodu , może i błędna , ale co ważne że prawdziwa . Będziemy zapierniczać na Szymonów do usranej śmierci . To nie bzdury , jak nie którzy piszą , to ŚWIĘTA PRAWDA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moj synek ma na imię Radek, rowniez w tego typu rankingach jest na tyłach, nie znam dziecka z ostatnich co najmniej kilku lat o tym imieniu, ale podobało nam sie z żoną i to imię wygrało z Antosiem i Michałkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a mój synek ma na imię Donald.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja swojemu Adam nadam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bożydar jest ładnie, albo Mściwój ewentualnie Gniewosz. Zastanawiam się też czy nie dać synowi Jarosław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bożydar jest ładnie, albo Mściwój ewentualnie Gniewosz. Zastanawiam się też czy nie dać synowi Jarosław.
Może od razu "Dziewogrzmot"? Imiona dziwne (nawet te o zacnej, wielowiekowej tradycji) stygmatyzują dzieci nie mniej niż imiona nadmiernie popularne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...