Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i dobrze. Nie zdelegalizowano samochodów tylko dlatego, że zdarzają się wypadki drogowe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko szynobus zapalił się po zderzeniu z samochodem a tutaj chodzi o pęknięcie ramy wózka w szynobusie wyprodukowanym przez firmę Pesa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko, że okazało się, że pozostałe opolskie szynobusy też mają pęknięcia na ramach wózków, a to właśnie pęknięcie ramy wózka było przyczyną wykolejenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sprawa ma większy zasięg....   http://www.rynek-kolejowy.pl/60887/po_wypadku_na_opolszczyznie_pociagi_pesy_wylaczone_z_eksploatacji.htm
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A z jakiej racji mają wstrzymywać kursy tych szynobusów? Dlatego, że kierowca nie zachował ostrożności? Co ma piernik do wiatraka. Gdyby tak myśleć to całe PKP by stało (wypadki się zdarzają).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sprzedać ten złom Pesy zanim całkiem się rozleci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie!!! te wózki trzeba zatrzymać, natychmiast, wycofać z eksploatacji, na Opolszczyźnie  wszystkie SA134 mają popękane wózki, tylko środkowe. Wykolejenie miało miejsce przy 20 km/  pękła rama wózka i się rozjechała, oś koła skręciła i cały wózek wyjechał z toru, a co  by się stało przy 120 bo z taką prędkością jeżdżą na Wrocław, pierwszy wózek zostaje w  torach, ostatni wózek zostaje w torach a środkowy wyjeżdża w prawo lub w lewo zależy z której  strony pęknie rama i cały skład jedzie bokiem, dodam jeszcze że czasem mija się z Pędolino,  nie trzeba wielkiej wyobraźni jak to się może skończyć. Wszyscy ci którzy się starają nie  dopuścić aby wycofać te wózki i szynobusy na czas sprawdzenia, igrają życiem ludzkim i są  totalnymi..... brak mi słów. Z niepokojem oglądam wiadomości co dziennie. Dodam że sa134-009  ma pęknięcia w 3 miejscach i są poważne. Pozdrawiam i życzę wszystkim pracownikom kolei aby  nie musieli tego scenariusza oglądać na żywo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: