Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie pogotowie ma nowe karetki

Utworzony przez tentegoten, 12 października 2014 r. o 17:01 Powrót do artykułu
Ten w zielonym to servisant merola ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ławniczak zadowolony z kropienia? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja wole na niekropiony stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i są pewnie przystosowane do przewozu chorego z podejrzeniem eboli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejazd poświęconą karetką obraża moje uczucia religijne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A BEZ KLECHY BY SIĘ NIE DAŁO!!NO CHYBA,ŻE DAŁ KASĘ NA AMBULANSE??WĄTPIĘ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To karetki tylko dla katolików ?? Dla czego nie wezwano Popa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy wiecie ale Dziennik Wschodni kiedyś nosił nazwę Sztandar Ludu i był organem komitetu wojewódzkiego PZPR. Jak widać od tamtych lat niewiele się zmieniło. Dać ludowi odpowiednie zdjęcie a skometuje tak jak chcemy. Joseph Goebbels może być dumny.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogli podjechać pod Arenę to by poczuli satysfakcję,że dwa w jednym walneli hahahaha  chciałbym doczekać czasów kiedy na lekcji religii będą uczyć o wszystkich religiach a nie tylko jednej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejazd poświęconą karetką obraża moje uczucia religijne....
jak będziesz umierający to nie zapomnij powiedzieć dyspozytorowi "tylko poproszę tą nie święconą" :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z komuną, niestety masz 100 % racji. Przykre jest to, że człowiek musi przyznawać rację komuś takiemu jak Goebbels, czy Bismarck.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł jest taki przedmiot jak religioznawstwo i tam uczą o wszystkich religiach. A na konkretnej religii uczą właśnie tej religii. Jakbyś jeszcze pouczył się historii, to zapewne zrozumiałbyś dlaczego w Polsce akurat jest lekcja religii wyznawanej przez katolików. I tak z innej strony. Niewierzącemu poświęcenie karetki jest obojętne, bo na nic zgodnie z jego przekonaniami nie ma wpływu. Na wyznawców innych religii także, bo katolicyzm to dla nich obce wyznanie, więc skąd taka agresja? Jak byłam dzieckiem do kościoła chodziła część społeczeństwa. Nieco później jak powstawała Solidarność raptem wszyscy stali się bardzo bogobojni i kościoły pękały w szwach. Dzisiaj nie ma autorytetów, szacunku dla ludzi, a nawet rodziców, więc i wiara zaczęła przeszkadzać. Jak życie jednak pokazuje, u dużej części do czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda średniowiecze ! a Czy Rabin i Mułła też poświęci karetki? Oczywiście, że nie bo w państwie wyznaniowym tylko Kościół Kat ma do tego prawo. Cyrk XXI wieku amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak nawalacie na katoli a Ślub kościelny to macie albo chcecie mieć razem z weselem ,więc czegoś tutaj nie rozumiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten w zielonym to servisant merola ?
Nie to jest "gender"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie, że są nowe karetki. Tylko co tam robił ten pan z kropidłem? Przecież on nie dołożył się do zakupu ambulansów. Ani też nie zapewni ich bezawaryjnej pracy. Więc co jest grane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...