Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chłopskim synom i córkom już dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Seredyn kandyduje wszędzie gdzie się da. Już tylko Eurowizja jej została ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie kandydatury to jawna kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest szansa, że w tym roku ta "bura" i zapyziała ekipa po raz pierwszy w historii (od 25 lat) nie załapie się do Sejmu i Senatu. Czego sobie i wam życzę. ...................... A PSL-owi życzę wyniku wyborczego na poziomie 4,99 %.  Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM i życzę im wyniku 4,25 % i do pługa a na salony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycyjnie nowocześni życzę powtorki wyniku z wyborow samorzadowych i niech cwaniakom z pis znowu szczeka opadnie juz kilka razy dzielili stanowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie! Wszyscy z list  zatrudnieni i przy korytach budżetowych na kierowniczych stanowiskach! Taka ustawka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielone prostytutki von na śmietnik historii !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marceli Niezgoda w ostatnich wyborach w swoim obwodzie miał 3 głosy. To śmieszne i żałosne, i on chce być senatorem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panom z PSLu już dziękujemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrzy kandydaci doświadczeni, pracowici, ofiarni, oddani sprawie regionu, popieramy Was koledzy i koleżanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała nadzieja w tym, że inni mają więcej kolegów i koleżanek! Ot, ja np. nie mam kolegów z PSL-u. Moi koledzy i koledzy moich kolegów też nie mają. Idzie NOWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych dwóch skrajnie siedzących- jakby byli zdziwieni hasłem wyborczym...........CO???????????? Bez jaj.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora zabrać się na gospodarstwa do pracy a nie do Sejmu i Senatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
papa zielone ufoludy, owierac własne interesy i tam znajomych przyjmowac :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" 3. Okręg nr 16 – miasto na prawach powiatu: LublinKandydat: popierany przez PSL - Krzysztof Cugowski "   ... Krzychu, nie rób sobie jaj z pogrzebu. Potrzebne ci to jak świni dzwonek. No, ale sutu dodatek do niskiej emerytury zawsze się przyda.  :lol: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokąd  mumie będą kandytować do Sejmu.Niektórzy z kandydatów juz nie umią chodzić po ziemi ,tylko umieją po sejmowych korytarzach.Jak można być w Sejmie */słownie osiem/ kadencji i startować do dziewiątej? Tak nie było nawet w radzie najwyzszej ZSRR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt już nie wierzy w te Wasze bajki! Raport z nieprawidłowości w ARiM czy ostatnio afera Burego mówi sama za siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrzy kandydaci doświadczeni, pracowici, ofiarni, oddani sprawie regionu, popieramy Was koledzy i koleżanki
Kumie chwalą nas. A kto?. No Wy mnie, a ja Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no panie Cugowski dałeś do pieca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...