Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie sklepy też bojkotują Erę

Utworzony przez Wojtek, 26 stycznia 2009 r. o 20:46 Powrót do artykułu
Już niedługo wszyscy operatorzy nie będą wypuszczać telefonów z simlockiem i co wtedy ? Era tylko to zapoczątkowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO ERA.POWINI JESZCZE CI PSEŁDO PRZEDSIĘBIORCY SKLEPY POZAMYKAĆ WSZYSCY NA TYM SKORZYSTAJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ERA , wszyscy inni operatorzy powinni pójść tą drogą. A co do sklepów to najprościej przy zerowym nakładzie kosztów zdejmować simy za 50 czy 100 złotych w 3 minuty. Żeby zarobić trzeba się postarać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie sklepy - to dziuple handlujące telefonami i pobierające za zdjęcie simlocka 50 zet od naiwnych. Brawo Era
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobre posunięcie.. co z tego, że sprzedawali telefony z blokadami, skoro zdjęcie simlocka u speców, którzy "bojkotują ere" równało się z utratą gwarancji....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Era wszystkich będę namawiał do korzystania z waszych usług .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nia ma adresów tych sklepów aby wiedzieć które sklepy trzeba bojkotować Jestem dumnym abonentem ERY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadzina napisał:
.... to najprościej przy zerowym nakładzie kosztów zdejmować simy za 50 czy 100 złotych w 3 minuty. Żeby zarobić trzeba się postarać.
Szkoda, że się nie ujawniłeś wcześniej. Skoro masz dostęp do sprzętu zdejmującego simlocki, kosztujące 50-100 zł, za darmo to miałeś przed sobą interes życia - nie skorzystałeś naprawdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde na złość mamie odmrozili sobie uszy z daleka bede mijał sklepy tych cwaniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, nareszcie skończy się wyzysk przez te komisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Se napisał:
Szkoda, że się nie ujawniłeś wcześniej. Skoro masz dostęp do sprzętu zdejmującego simlocki, kosztujące 50-100 zł, za darmo to miałeś przed sobą interes życia - nie skorzystałeś naprawdę?
Dla zdjęcia jednego SIMLOCKA nie opłacało się kupować odpowiedniego kabla i oprogramowania co skrzętnie wykorzystywaliście. Więc nie bądź taki cwaniak - Ty już zrobiłeś "interes życia" - do czego sam się tym stwierdzeniem przyznałeś - daj teraz innym. Więc sobie bojkotujcie ERĘ - nie dość, że nie zarobicie na zdejmowaniu SIMLOCKÓW to teraz jeszcze na sprzedaży ich produktów! Kto na tym wyjdzie na dobre - ajenci sklepów ERY, którzy teraz zrobią interes życia! A swoją drogą to nigdy nie rozumiałem, po co są SIMLOCKI! Przecież kupując telefon w promocji w umowie na np. 2 lata w cenie abonamentu była zawarta cena spłaty telefonu. Więc co za różnica, czy go będę używał czy inny?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dla zdjęcia jednego SIMLOCKA nie opłacało się kupować odpowiedniego kabla i oprogramowania co skrzętnie wykorzystywaliście. Więc nie bądź taki cwaniak - Ty już zrobiłeś "interes życia" - do czego sam się tym stwierdzeniem przyznałeś - daj teraz innym. Więc sobie bojkotujcie ERĘ - nie dość, że nie zarobicie na zdejmowaniu SIMLOCKÓW to teraz jeszcze na sprzedaży ich produktów! Kto na tym wyjdzie na dobre - ajenci sklepów ERY, którzy teraz zrobią interes życia! A swoją drogą to nigdy nie rozumiałem, po co są SIMLOCKI! Przecież kupując telefon w promocji w umowie na np. 2 lata w cenie abonamentu była zawarta cena spłaty telefonu. Więc co za różnica, czy go będę używał czy inny?!
W którym miejscu napisałem, że bojkotuję Erę? Jestem z Lublina, a na stronie założonej w proteście jest na razie 15 wpisów z naszego województwa, ale nie ma żadnego z naszego miasta. Po drugie, simlocki są mi obojętne. Ich brak może, ale nie musi, wymusić wzrost cen na pozostałe usługi serwisowe. Jeżeli cwaniakiem nazywasz kogoś kto inwestuje w sprzęt i oprogramowanie do wykonywania danej usługi, następnie bierze pieniądze za tę usługę, to chyba przespałeś ostatnie dwadzieścia lat i mentalnie jesteś chyba w czasach socjalizmu. Jest popyt na usługę zdejmowania simlocka to się Klientom ją dostarcza i bierze za to opłatę. Co w tym dziwnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak... Jak jest coś co ludziom przeszkadza - czyli simlock - to się w ramach ułatwiania życia proponuje usługę. (Czy aby na pewno legalną?) A jeśli producent sam wpada na pomysł, żeby ludziom ułatwić życie, to już jest bojkot i wielka wrzawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkotujcie Erę! A a my klienci Was zbojkotujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda że nia ma adresów tych sklepów aby wiedzieć które sklepy trzeba bojkotować Jestem dumnym abonentem ERY
http://www.tuniemaery.pl/wojewodztwo_14.php - tutaj masz które sklepy, z województwa lubelskiego, przyłączyły się do bojkotu Ery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie mam telefona na abonament tylko na karte i mam telefon bez simlocka i kupiłem go taniej niż bym kupił w salnie z zbaonamentem i simlockiem. Ostatnio trzeba uważac bo telefon w zwykłym sklepie RTV bez simlocka jest czesto tanszy niz taki sam telefon w salonie operatora i z simlockiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra akcja- stworzyliście listę komisów-dziupli które należy omijać. Do tego robicie darmową reklamę operatorowi, który jako pierwszy (bo inni pójdą w te ślady) ściąga zabezpieczenie przed innymi sieciami. Tym sposobem "bojkotujecie" operatora, który ma was w... . Co myśli klient? Otóż widzi, że wyżywacie się na operatorze, który pozwala mu zaoszczędzić pieniądze. Kto tu jest zły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ERA. A komisy-dziuple do gazu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zibi napisał:
No tak... Jak jest coś co ludziom przeszkadza - czyli simlock - to się w ramach ułatwiania życia proponuje usługę. (Czy aby na pewno legalną?) .....
Chyba Cię poniosło w jakąś skrajność? Na jakiej podstawie możesz przypuszczać, ze zdejmowanie simlocka jest nielegalną usługą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 g. napisał:
Jakie sklepy - to dziuple handlujące telefonami i pobierające za zdjęcie simlocka 50 zet od naiwnych. Brawo Era
Czy ktoś tam stoi z kałasznikowem i terroryzuje ludzi zmuszając ich do zdejmowania simlocków za 50 zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...