Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
... ZWOLNIENIE? TO "zwolnienie" DZIECKA z MYŚLENIA i MOZLIWOŚCI SAMODZIELNEJ OCENY! TYPOWE DLA LEMINGÓW PO-ZSL. Akcja podobna do "bezstresowego wychowania".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciało Błasika znaleziono w zupełnie innych sektorach niż Protasiuka i reszty załogi. Wniosek?! Zapomniałem lemingi nie wyciągają wniosków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, bo na wiec gajowego "bula-nadzieji" herbu stołek, można było dzieci na siłe zaciągnąć, nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla prania mózgu. Ja i moje dzieci też nie pójdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa postawa prezydenta: youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0OleyBJ_EIw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyrażam zgody i moje dziecko ma mieć w tym czasie normalne lekcje !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie zobaczę te uśmiechnięte twarze i ZÓLWIKI PUTINA z TUSKIEM .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gó|wna oglądam jedynie w muszli klozetowej. Na inne nie mam ochoty patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniecznie twórcy i PiS chcą zrobić z tego filmu światowy hit napędzając szkoły do robienia frekwencji , ale chyba nie tędy droga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnienia? Cenzura prewencyjna? KTOŚ TU OGRANICZA - DEMOKRACJĘ! Gdzie jest kod? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci wiedzą, że najchętniej ogląda się to, co ZABRANIANE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier fałszująca stenogramy sejmowe... to trzeba dzieciom pokazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w czym zasadniczo tkwi problem? Ktoś będzie zmuszał do wyjścia na ten film? Chyba bez zgody rodzica i pieniędzy od niego się nie obędzie. Kolejny wyimaginowany problem? Na film o Wałęsie i wiele innych nie organizowano wyjść? Czy wtedy też zmuszano do wychodzenia bez zgód rodzicielskich i pieniędzy na bilet? Litości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Końcowe sceny wymiatają... jest moc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkole powinna być przedstawiona prawda o tej katastrofie, a nie tylko filmowa propaganda pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam, wspaniały film. Prawda wyzwala.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmuszanie do oglądania filmu to wielka głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tak, LEMINGI SĄ ZWOLNIENI ... Z MYŚLENIA. Kim trzeba być, żeby nie interesować się wyjaśnieniem NAJWIĘKSZEJ KATASTROFY w Polsce PO 2 WOJNIE ŚWIATOWEJ?
pull up ! pull up ! terrain ahead !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Były bez ubrań bo w rosji garnitury hugo bossa są drogie, można sprzedać na rynku wtórym.
Polacy , jak słyszałem od starszych osób też  ubrania i obuwie przymierzali  po egzekucji Żydów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze kto nie chce niech nie idzie i już - film jest dobry ma fabułę - "stawia znaki zapytania"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...