Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kierunki inżynierskie i medyczne- takie mają najlepsze perspektywy i łatwiej znaleźć po nich pracę , tak więc warto studiować na UM, UP i PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszas szkola seksu i biznesu torun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uniwersytet przyjemności ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby tylko nie na KUL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologotechnika lubelska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostałem się na UM, ale jednak wyjeżdżam do Warszawy! wolę tam zaczynać karierę, bo mam więcej perspektyw, wybrałem Wyższą Szkołę Mazowiecką, kierunek fizjoterapia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również wyjechałam do Warszawy, ale na kosmetologię. W okolicy nie było żadnej uczelni, która miałaby taki program jak Szkoła Mydłowskiej. Owszem, nauki jest mnóstwo, ale nie uczą teoretycy, tylko osoby, które siedziały w tej tematyce, albo dalej w niej siedzą i faktycznie przerabia się tylko konkrety. Trudno po 2 miesiącach oceniać, ale wydaje mi się, że po tych kilku latach na tej uczelni będę normalnie przygotowana do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja zapisałam się na WSB w Toruniu kierunek magisterski Finanse i rachunkowość do tego zaoszczędziłam kilkaset złotych na opłatach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idza, a skąd taka oszczędność? Ile można zaoszczędzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość, zapisując się na studia II stopnia możesz liczyć na 700 zł oszczędności: 300 zł dzięki zniżce w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Warunkiem skorzystania z w/w promocji jest zapisanie się na studia do 19 września. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...