Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kierunki inżynierskie i medyczne- takie mają najlepsze perspektywy i łatwiej znaleźć po nich pracę , tak więc warto studiować na UM, UP i PL
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wyszas szkola seksu i biznesu torun
0
uniwersytet przyjemności ;)
0
Aby tylko nie na KUL
0
Patologotechnika lubelska
0
dostałem się na UM, ale jednak wyjeżdżam do Warszawy! wolę tam zaczynać karierę, bo mam więcej perspektyw, wybrałem Wyższą Szkołę Mazowiecką, kierunek fizjoterapia.
0
Ja również wyjechałam do Warszawy, ale na kosmetologię. W okolicy nie było żadnej uczelni, która miałaby taki program jak Szkoła Mydłowskiej. Owszem, nauki jest mnóstwo, ale nie uczą teoretycy, tylko osoby, które siedziały w tej tematyce, albo dalej w niej siedzą i faktycznie przerabia się tylko konkrety. Trudno po 2 miesiącach oceniać, ale wydaje mi się, że po tych kilku latach na tej uczelni będę normalnie przygotowana do pracy.
0
no ja zapisałam się na WSB w Toruniu kierunek magisterski Finanse i rachunkowość do tego zaoszczędziłam kilkaset złotych na opłatach
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: