Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie VIP-y sadziły drzewka

Utworzony przez ~Darek~, 25 kwietnia 2009 r. o 20:11 Powrót do artykułu
Guzik prawda!! Acer platanoides to klon platanolistny........http://www.atlas-roslin.pl/gatunki/Acer_platanoides.htm Popularnie określa się jednak jako "klon zwyczajny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakież to wzruszające. Sadzili drzewka, jak pięknie. Tak o nas i o przyrode dbają. Nie przeszkadza im to w wycięciu 150 h lasu pod lotnisko. Może by tak te vipy pożal się Boże zaczęły zalesiać wszystkie trawniki zeby to zrekompensować. Swoja drogą jak ludzie maja mało honoru i mało szacunku dla siebie by takich ludzi tytułowac vipami, żenujące. Sa zwykli, bardziej zwykli niz matka karmiąca, ona ma przynajmniej jakies przesłanie. Ludzi kim Wy się podniecacie? Do szczęścia Wam brakuje znajomości z takimi indywiduami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smaga, za szybko piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
acer platanoides - masz niby prezydent się zna na łacinie i na roślinach jak pies na gównach kocich. acer platanoides i to klon platnonolistny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wipy if\ BEZ JAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO SĄ VIPY TO JA JESTEM ŚW. TURECKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drB napisał:
JAK TO SĄ VIPY TO JA JESTEM ŚW. TURECKI
ŚWIĘTE SŁOWA! Chcieliście Polski, no to ja macie! Skumbrie w tomacie - pstrąg!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak mały konkurs, na tłumaczenie skrótu VIP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...