Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: W jakich zawodach łatwo dostać pracę? Gdzie brakuje pracowników?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lutego 2017 r. o 15:53 Powrót do artykułu
Polske stac na wyzsze zarobki ale pierwsz to trzeba zabrac tym oslom ciezko zapracowane pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,, patrz ty, a ja myślałem, że to pazerne państwo swoimi podatkami, ZUSami, regulacjami itd. doprowadziło do tego, ze pracownik dostaje na rekę połowę kosztu, jakim on jest dla pracodawcy.'' Państwo państwem ale pracodawcy też swoje mają za paznokciami. Gros w papierach ma najniższą bonusik do ręki. Pracownik dla nich to murzyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EuroKadra - polecam. Wszystko macie do ogarnięcia i to na dobrych zasadach. Pod tym względem zaszły zdecydowane zmiany.  To dobry okres na zmianę pracy - przez agencje można się dostać do naprawdę dobrych firm. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje ludzi to prawda. Ja osobiście polecam wspolprace z M&W Spedition z Obornik koło Poznania z własnego doświadczenia mogę powiedzieć ze sa naprawde dobre warunki zatrudnienia. Kierunki jazdy to przede wszystkim Niemcy, Belgia, Holandia czyli nie koniec świata. Dobra oganizacja firmy i szybko wykonywane zlecenia w tej branzy liczy się najbardziej.Z tego co się orientuje poszukuja obecnie do współpracy przewoźników z własnym autem i naczepą 13.6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzcie tutaj - ***s://***gowork.pl/praca/katowice;l pod względem zatrudnienia teraz masz naprawdę dobre czasy, można znaleźć fajne okazje. ogólnie - w dużych miastach na pewno coś ciekawego znajdziecie. ale zawsze wiele zależy po prostu od tego, jakie macie kwalifikacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwestia większego, popularnego miasta i temat macie rozwiązany, proszę - ***s://***gowork.pl/praca/gdansk;l a ogólnie - zależy wam na pracy, to ją dostajecie. na rynku mamy ogromne zapotrzebowanie na ten temat. i po prostu każdy, kto chce pracować, na pewno znajdzie jakieś zatrudnienie. powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez znajomości w Lublinie nawet świeżego chleba nie kupisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...