Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie wesprze "Wołyń" Wojciech Smarzowskiego. Ze środków na promocję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lipca 2016 o 08:24 Powrót do artykułu
widzicie sami, marszałek to gość. Wspiera kulturę, dofinansowuje duże imprezy np. ŚDM, festiwal firmowy, rozdaje choinki i karpie na święta. Oby więcej takich wrażliwych ludzi. A jednocześnie pilnuje porządku na przykład w COZL, gdzie rozgonił układ. Ma mój głos w nadchodzących wyborach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo jedyna słuszna decyzja, a nie jakieś tam sdm...
0
Prawidłowo, bardzo słuszna inicjatywa!
0
marszałek wsparl film dopiero po tym jak okazało się że chce zająć fotel prezydenta, wcześniej nie było jakoś chetnych
0
Ale super, brawo lubelszczyzna!
0
Hmm....A myslałem, że marszałek zza Buga...
0
No patrzcie jak lokalne media nabrały wody w usta ! A na wp.pl jest artykuł. Był incydent na granicy ukraińskiej w którym ucierpieli lubelscy dziennikarze i wykładowcy z UMCS. Przekonali się na własnej skórze empirycznie jak to jest z tą przyjaźnią polsko-ukraińską. Niezłe się najedli strachu a szczególnie babki.
0
Brawo! Należy wspierać produkcję tego filmu!Lobby probanderowskie w naszym kraju czyni wszystko aby film ten nieuujrzał światła dziennego!
0
Dobrze, że wsparł. Zostali tam zamordowani moi dziadkowie - 1 listopada 1943 roku. Dziadkowie ic synowa i 3 małych dzieci. Jedno z nich miało 2,5 miesiaca.
0
Brawo! Zbyt mało mówi się o tym obrzydliwym ludobójstwie, a zginęło tam tak wielu Polaków. Nie pamiętam by u mnie w szkole tak wiele się o tym mówiło, film na pewno przybliży ludziom prawdę.
0
150 tyś to nie jest za wiele, ale bardzo dobrze że wspiera.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: