Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zdjęcie kompletnie mnie zmyliło. Myslałem że tusk przyjeżdza do Lublina.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
masz takiego samego ryja.poznales swojego przyjaciela
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oskarżanie o afrykański pomór to przejaw rasizmu. w dodatku bardzo świński objaw.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest już pierwszy przypadek ASF w Polsce:    Główny Lekarz Weterynarii informuje, Ŝe w ramach  programu monitorowania afrykańskiego pomoru świń, który  prowadzony jest w Polsce od 2013r., w okolicach wsi  Grzybowszczyzna, gm. Szudziałowo, (woj. podlaskie) w odległości  ok. 900 m od granicy z Białorusią, zidentyfikowano martwego  dzika, w którego tkankach badaniami laboratoryjnymi  wykonanymi w Państwowym Instytucie Weterynaryjnym –  Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach, wykryto  materiał genetyczny wirusa afrykańskiego pomoru świń.  Zgodnie z procedurami, podjęto wszystkie działania mające  na celu zwalczanie choroby oraz zapobieŜenie dalszemu jej  szerzeniu się.  Ponadto, o zaistniałej sytuacji poinformowano Komisję  Europejską oraz Światową Organizację Zdrowia Zwierząt (OIE).   Szczegółowe informacje w powyŜszej sprawie zostaną  przekazane podczas konferencji prasowej Ministra Rolnictwa  i Rozwoju Wsi, która odbędzie się w dniu 18 lutego 2014r.  w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no ty widzę że wcale sie od nich nie rórzniż  
masz takiego samego ryja.poznales swojego przyjaciela
 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
:ph34r: ten pomór to na Lubelszczyźnie :unsure:  panuje od lat, wystarczy zobaczyć jakie partie i jacy posłowie trafili do parlamentu, to chyba wyborcy byli skażeni świniną. :wacko:
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: