Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziennik Wschodni czy Głos Kruchty?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Duda powinien mianować nowych proboszczów - w ramach podziękowania za kampanię wyborczą.
0
A gdzie ksiądz Sowa od Komora ??? Chyba PO i Komor powinni mianować księży patriotów... ;) ???
0
Duda powinien mianować nowych proboszczów - w ramach podziękowania za kampanię wyborczą.
JUDE ???
0
Ale drogi dzienniku wschodni masz zajebistych komentatorów. tak trzymać
0
Myślałem, że czytam Dziennik Wschodni a nie Nasz Dziennik. A co to nas obchodzi?
0
poziom PiS-u jest żałosny, niestety niedługo będziemy ich musieili znosić rówież jako decydentów - a później ich pogonią jak przed 8 laty, ale co napsują to już zostanie...
0
Panowie,w czym macie problem?PIS bez głosów nie dojdzie do władzy. A czy za PO,SLD i Palikotapartii jest inaczej?Dalej liżą pseudokatolikom w sutannach i utwierdzają ich we władzy. Więc jeśli za tych jest tak samo jak za tamtych,to ja wolę słuchać bzdur i mieć niższy wiek emerytalny i mniej afer.
0
Panowie,w czym macie problem?PIS bez głosów nie dojdzie do władzy. A czy za PO,SLD i Palikotapartii jest inaczej?Dalej liżą pseudokatolikom w sutannach i utwierdzają ich we władzy. Więc jeśli za tych jest tak samo jak za tamtych,to ja wolę słuchać bzdur i mieć niższy wiek emerytalny i mniej afer.
nie będziesz miał niższego wieku emerytalnego, bo ekonomia na to nie pozwoli 2+2=4 tu jest ukryta cała tajemnica i nikt i nic tego nie zmieni, PiS doskonale o tym wie, ale gra w grę wyborczą bo ciemny lud to kupi zwłaszcza kiedy to samo usłyszy z ambony... i nie zrównuj rządów PiS z rządami PO, za PiS-u było szukanie układu zamiast pchania państwa na nowoczesne tory, za PO mamy wybudowaną infrastrukturę (nie tylko drogową) i to należy docenić - każdy kto kiedykolwiek uczciwie pracował doceni pracę innych, elektorat PiS jest albo bezrobotny, albo roszczeniowy i w głębokim poważaniu ma czyjąś pracę, do tego dochodzą młodzi którzy już w ogóle nie mają pojęcia o polityce i w efekcie mamy Dudusia kłamczuszka a zaraz będziemy rzygać straSzydłem, Maciorkiem i Kaczorkiem oraz pseudokatolikami w sutannach czyli funkcjonariuszami PiS-u oddelegowanymi na parafie, nie znam też żadnych afer PO, znam natomiast ogromną propagandę PiS-u i mediów na ten temat, afera ofszem jest ale dotyczy Skok czyli wyprowadzenie olbrzymich pieniędzy przez PiS które my wszyscy podatnicy będziemy spłacać...
0
I jak zwykle najbardziej "zainteresowani" tu zaglądają i komentują
0
A dlaczego nie zmienią proboszcza w parafii Potok Górny? niech innym psuje krew ....
0
nie będziesz miał niższego wieku emerytalnego, bo ekonomia na to nie pozwoli 2+2=4 tu jest ukryta cała tajemnica i nikt i nic tego nie zmieni, PiS doskonale o tym wie, ale gra w grę wyborczą bo ciemny lud to kupi zwłaszcza kiedy to samo usłyszy z ambony... i nie zrównuj rządów PiS z rządami PO, za PiS-u było szukanie układu zamiast pchania państwa na nowoczesne tory, za PO mamy wybudowaną infrastrukturę (nie tylko drogową) i to należy docenić - każdy kto kiedykolwiek uczciwie pracował doceni pracę innych, elektorat PiS jest albo bezrobotny, albo roszczeniowy i w głębokim poważaniu ma czyjąś pracę, do tego dochodzą młodzi którzy już w ogóle nie mają pojęcia o polityce i w efekcie mamy Dudusia kłamczuszka a zaraz będziemy rzygać straSzydłem, Maciorkiem i Kaczorkiem oraz pseudokatolikami w sutannach czyli funkcjonariuszami PiS-u oddelegowanymi na parafie, nie znam też żadnych afer PO, znam natomiast ogromną propagandę PiS-u i mediów na ten temat, afera ofszem jest ale dotyczy Skok czyli wyprowadzenie olbrzymich pieniędzy przez PiS które my wszyscy podatnicy będziemy spłacać...     do  ~nieJurand, - Ja mam 66 lat i coś w życiu widziałem ale to co napisałeś to tak jak bym ja swoje myśli przełożył na pismo !!!  Brawo Przyjacielu ! Ale musisz pamiętać że mafia kaczo-rydzokowa to siłe moherów, niedorajdów, mącicieli, próżniaków, żądających nie wiadomo za co, złodzieji i kłaców ! Pozostaje pytanie jak to się ma do ich niby jakichś wartości, wiary !!!! To  wynika z tego, że Jezus nauczał jak niszczyć brata, jak go nienawidzieć jak mu zrobić kuku !!! STRASZNE !
0

nie będziesz miał niższego wieku emerytalnego, bo ekonomia na to nie pozwoli 2+2=4 tu jest ukryta cała tajemnica i nikt i nic tego nie zmieni, PiS doskonale o tym wie, ale gra w grę wyborczą bo ciemny lud to kupi zwłaszcza kiedy to samo usłyszy z ambony... i nie zrównuj rządów PiS z rządami PO, za PiS-u było szukanie układu zamiast pchania państwa na nowoczesne tory, za PO mamy wybudowaną infrastrukturę (nie tylko drogową) i to należy docenić - każdy kto kiedykolwiek uczciwie pracował doceni pracę innych, elektorat PiS jest albo bezrobotny, albo roszczeniowy i w głębokim poważaniu ma czyjąś pracę, do tego dochodzą młodzi którzy już w ogóle nie mają pojęcia o polityce i w efekcie mamy Dudusia kłamczuszka a zaraz będziemy rzygać straSzydłem, Maciorkiem i Kaczorkiem oraz pseudokatolikami w sutannach czyli funkcjonariuszami PiS-u oddelegowanymi na parafie, nie znam też żadnych afer PO, znam natomiast ogromną propagandę PiS-u i mediów na ten temat, afera ofszem jest ale dotyczy Skok czyli wyprowadzenie olbrzymich pieniędzy przez PiS które my wszyscy podatnicy będziemy spłacać...     do  ~nieJurand, - Ja mam 66 lat i coś w życiu widziałem ale to co napisałeś to tak jak bym ja swoje myśli przełożył na pismo !!!  Brawo Przyjacielu ! Ale musisz pamiętać że mafia kaczo-rydzokowa to siłe moherów, niedorajdów, mącicieli, próżniaków, żądających nie wiadomo za co, złodzieji i kłaców ! Pozostaje pytanie jak to się ma do ich niby jakichś wartości, wiary !!!! To  wynika z tego, że Jezus nauczał jak niszczyć brata, jak go nienawidzieć jak mu zrobić kuku !!! STRASZNE !

66 to będziesz miał może za lat... 60 skoro popierasz tezę, że nie może być dla mężczyzny niższego wieku emerytalnego niż 67 lat.   Tezie tej przeczy nie tylko Europa ale i świat, w którym nie tylko wiek uprawniający do świadczeń odgrywa rolę ale również poziom życia czyli dochodów przed i po osiągnięciu prawa do emerytury.   Skoro twierdzisz, że istnieje mafia "kaczo-rydzokowa", to gdzież podziały się nagrania rozmów, w których ustalane są deale? Ty, a może ta cała "śmietanka" PO nagrywana miedzy innymi u Sowy i Przyjaciół, to czwarta kolumna PiS?   Życzę wam z całego serca byście zgodnie z reguła 2+2=4 dożyli osobiście czasu, w którym do przejścia na emeryturę zostanie nie więcej jak rok czasu pracy gdzieś na kasie, w szkole albo tylko w jakimś wykopie budowlanym.   Alleluja!
0
czytam komentarze dotyczące różnych spraw codziennych i wszędzie wciśnięte są zlośliwości pod adresem PIS-u ,to jest ta aktywność PO w internecie ....naród zapamięta i rozliczy
0
"naród zapamięta i rozliczy" czyli kto nie z PiS ten nie naród.  Myślisz, że rozliczenie minie ciebie?
0
a kiedy tego z Gorzkowa wy......znaczy przeniosą???????
0
      Życzę wam z całego serca byście zgodnie z reguła 2+2=4 dożyli osobiście czasu, w którym do przejścia na emeryturę zostanie nie więcej jak rok czasu pracy gdzieś na kasie, w szkole albo tylko w jakimś wykopie budowlanym.   Alleluja!   Przetłumacz to na język polski , proszę.
0
a ilu pedofilow będzie .
0
a ilu pedofilow będzie .
Kto pyta ? miękka pyta ??
0
Czy Kościół w Polsce głosi jeszcze naukę Jezusa Chrystusa?   Kuria warszawska bierze się za rozliczenie księży, którzy ośmielili się odprawić  Mszę Świętą w intencji Bronisława Komorowskiego (koncelebrowali księża Andrzej Luter, Kazimierz Sowa, Aleksander Seniuk i Stanisław Opiela. Ks. Luter)     Na dywanik za odprawioną mszę i za przeprosiny, a księdza pedofila, na którego zapadł wyrok, bronili jak niepodległości.    "Kanclerz kurii warszawsko-praskiej ks. Wojciech Lipka pytany o to dlaczego po tym jak w marcu ks. Grzegorz K., proboszcz parafii na Tarchominie, został skazany przez Sąd Rejonowy w Otwocku na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata za molestowanie ministranta, nie odwołano go ze stanowiska odpowiedział, że wyrok był nieprawomocny, a ponadto zarzut "innych czynności seksualnych to kwestia podlegająca interpretacji". " http://www.wprost.pl/ar/418557/Dziennikarze-pytaja-o-pedofilie-ksiadz-mowi-nie-wasza-sprawa-Kompromitacja/
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: