Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najważniejsza jest szybka kolej do Warszawy, czyli linia nr 7 z czasem przejazdu 60minut. Dodatkowo połączenie z południem, czyli linia kolejowa Lublin-StalowaWola-Rzeszów. Niezbędna jest elektryfikacja. Bez szybkiej kolei ludzie będą wyjeżdżać. Dodatkowo w drugiej kolejności niezbędne S17 i S19. Prawdopodobnie linia kolejowa Lublin-Stalowa Wola z nowym przebiegiem między Pułankowicami, a Zaklikowem, żeby odcinek był krótszy i był blisko centrum Kraśnika, a nie tak jak teraz 4km od centrum.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Marszałku Marku, a ziemia puławska z krainą lessowych wąwozów to co niby, nie zasługuje na wsparcie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy oni muszą doczekać końca kadencji?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
otóż to - infrastruktura. Szybka kolej, przynajmniej droga ekspresowa do waw-y i granicy państwa. o lotnisku nawet nie marzę. jak ma przyjść kapitał i praca skoro tutaj nie ma jak się dostać. coraz częściej przez myśli mi przechodzi ucieczka z tej przeznaczonej do zaorania POLSKI D(upa).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z przemysłem i gospodarką nie wyszło bo zlikwidowano wszystko, potem było to bredzenie o przyciąganiu studentów i ośrodku naukowym. Teraz zostało już tylko czarowanie "zielonymi płucami" jednocześnie bez mrugnięcia okiem wycinając podlubelski las pod lotnisko. Lubelszczyzna tonie szybciej niż nam się wydaje!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"– Budowa dróg już nie wystarczy. Co z tego, że w byłym NRD powstały wspaniałe autostrady skoro 20 procent mieszkańców wyjechało – zauważył Hetman." Czyli, że co? Dróg znów nie będą budować, bo boją się, że wszyscy mieszkańcy lubelszczyzny wyjadą?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Koncentracja". Sprawa prosta - kasy nie będzie. I zamiast pieski i zdrajcy to odszczekać idą w zaparte. Tak miał obyć od początku. Anszlus stał się faktem więc po co dawać tubylcom paciorki jak nie mają co już sprzedać. Na środku zdjęcia widnieje pewien karierowicz o nie koniecznie lotnym umyśle. Już rozumiem o co chodzi z tym "zielonym Kuwejtem". Za długo nas wykorzystuje ta zielona mafia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
najpierw trzeba wyrzucic tych wszystkich nieudaczników z doliny Bugu co to od lat zwyczajem nieboszczki komuny potrafia tylko obiecywać , no bo tak ich nauczyli , należy oprzeć się na młodych wykształconych kadrach umiejących patrzec analitycznie i perspektywicznie i nie bojących się ryzyka , stara kadra pamietająca czasy nieboszczki komuny dobra jest ale z boku ten genotyp nic dobrego już nie zrobi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gadu, gadu, nawijanie srutu - tutu. Wy nawet chodników nie potraficie wyremontować gamonie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Buhaha-ale sie ubawilem.Mam pytanie kto bedzie SZEJKIEM ZIELONEGO KUWEJTU
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z Palikotem trza o tym gadać a nie z kelnerami
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panowie Herman,ZUK ,Grabczuk najpierw drogi kolej aby do Kuwejtu dojechac .Rozwuj regionu powinien bys wielotorowy zaklady upadly studentow mniej a siedziby PGE brak
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale jaja - powiedział by Edzio z Kiepskich
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Baju, baju. A szejkiem Lubelszczyzny bezie obecny prezydent A. Wasilewski wraz ze swoimi przybocznymi "aferałami", którzy już teraz kręcą swoje lody
Zaloguj się, aby oddać głos
0
trza było zaprosić pierszego z warszawy a nie jakiego wica
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lubelszczyzna wybiera ?, czy wybierają "za nią" opłacani z naszych podatków przedstawiciele "platformy o ferzystów i zło..." Jak inaczej, niż okradaniem mieszkańców Lubelszczyzny można nazwać zabieranie środków na budowę np: infrastruktury drogowej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
... budowa dróg nie wystarczy..... tak więc zostawmy to o czym nie mamy pojęcia i zabierzmy się za to co wychodzi nam świetnie tj. 'strategiczne bajko-pisanie, czy też szukanie kawałka trawnika podrasowanego podatnika kasą na tor motocrossowy. I tak oto lokalnej władzy sielskie lata lecą ...... 'wśród mchów i paproci'. Mamy być 'zielonym Kuwejtem. Niestety z tymi towarzyszami oraz armią ich urzędników będziemy najwyżej zieloną kuwetą - ot taki lubelski klimat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hehe może jeszcze niech politycy zrobią z lublina zielony skansen.Infrastruktura jest bardzo ważna,zmodernizować kolej,drogi ekspresowe do warszawy i na wschód aż pod Hrebenne,wtedy Lublin mógłby się stać ważnym punktem tranzytowym wschód zachód.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moi drodzy odkryjcie wreszcie karty które znacie juz od dawna. Teren pomiędzy Bugiem a Wisłą, to rzeczywiście mają byc zielone "płuca" dla pozostałej części Unii. Wyprowadzenie przemysłu, żadnych autostrad jedynie zalesienia, wiatraki i Natura 2000. Tak żeby zamożni obywatele mogli przybywać tu licznie na polowania, a tubylcy będą za nimi sztucery nosić za kawałek hot doga. To jest właśnie strategia. Czy znajdzie sie odważny, który się do tego przyzna? Czy widział ktoś tereny ferm wiatrowych i zamieszkałe budynki pomiędzy nimi? Nie oszukujcie tego i tak biednego narodu, który raz dał się otumanić o wspaniałym zyciu "tak jak na Zachodzie". Tylko nikt wówczas nie powiedział, że godne życie będzie tylko dla wybranych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To po co genialne skąd inąd hasło "Wyłącz napięcie Włącz zasilanie"??. Z Lubelszyczyzny trzeba zrobić eksluzywny skansen którego dziewiczość będzie podziwiała cała Europa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: