Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A jak te turysty mają do nas przyjezdzać? Nie każdy ma samochód terenowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez inwestycji turystoww Lublinie nie bedzie duzo 1 Budowa drog miejskich i dojazdowych a WAWA-Bialystokiem-Rzeszowem -Kielcami 2 Budowa Stadionu aby turysta obejrzal np mecz chociaz na poziomie 1 ligi 3 Budowa Akwaparku lub plywalni olimpijskiej 50 mbaseny z 10 torami patrz Termy Maltanskie zdiecia w G.W 4.Budowa Hoteli 4 i 5 gwiazdkowych ,patrz Bydgoszcz 2 hotele 5 gwiazdkowe ,Kielce tez porzadny hotel obecnie maja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklama to jedno a możliwości to drugie. Żeby przyciągać turystów należy umożliwić im dojazd i możliwości zakwaterowania. Z jednym i drugim jest marnie. Nie dość że drogi są marne i nie wszędzie można dojechać to do tego baza noclegowa przypomina najczęściej okres późnego Gomułki. Brak ciepłej wody , internetu, mało punktów gastronomicznych i wypożyczalni sprzętu turystycznego. Wprawdzie w ostatnich latach zaczęło sie troszkę zmieniać ale za wolno w stosunku do wymagań turystów. Istnieje niewykorzystana cała gałąź specjalistycznych usług turystcznych np. dla miłośników fotografi przyrodniczej, ornitologów czy miłośników spływów kajakowych. Nie jest wykorzystywany do celów turystycznych Bug bo jeden spływ to mało a wykorzystanie Tanwi czy Wieprza jest na niskim poziomie. Brak wydawnictw z dobrymi mapami szlaków a same szlaki zaniedbane i słabo oznakowane już w okresie Gierka wyglądało to lepiej. Może i są chęci władz ale poza chęciami nie wiele się robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach, lubelskie jakie cudne... tylko komunikacyjnie trudne Rację ma ekspert, jesteśmy w promocji jak jeździec bez głowy. Jestem z Roztocza -regionu, który wg. wszystkich strategii ma być turystycznym zagłębiem. Chwalą się moim regionem władze w województwie i co z tego mamy? Od września zabrano nam połączenia kolejowe -a wielu turystów przyjeżdżało np. z rowerami właśnie koleją. Marszałek mógł w miejsce PKP IC wprowadzić Przewozy Regionalne a nie wprowadził. Obiecywano nam ekspresówkę do Hrebennego -a jak się okazuje dobrze będzie jak powstanie do Piask. Nie wspominam już o obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego. Kolejny problem -przejścia graniczne. Hrebenne trawione jest korupcją i przez to ciągle zapchane. Będzie nowe przejście w Dołhobyczowie ale w 2013! Co zatem z EURO, które będzie właśnie na Roztoczu -we Lwowie? Potrzebne jest kilka takich przejść. Władze powiatowe i gminne z mniejszym lub większym skutkiem starają się o poprawę dróg ale region biedny i sam sobie słabo radzi. Bogactwem Roztocza są jego mieszkańcy -przedsiębiorczy i gościnni. Niestety żadne stowarzyszenie czy firma prywatna nie zbuduje dróg, nie poprawi infrastruktury jak oczyszczalnie, kanalizacje czy zakłady recyklingowe. Ludzie są co raz bardziej rozgoryczeni widząc co się dzieje w innych częściach Polski. Nawet na sąsiednim Podkarpaciu jest lepiej -wystarczy zobaczyć różnicę na trasie Bełżec - Narol w kierunku Rzeszowa -po lubelskiej stronie dziury a tuż za granicą woj. nowiutki asfalt. Może to jest nasza przyszłość? Przecież jeżeli powstanie autostrada A4 to do Jarosławia z Roztocza będzie od 70 do 100 km! To będzie nasz naturalny korytarz komunikacyjny z Europą. A na północ, do Warszawy...? Nie chcemy być skansenem Polski i Lubelszczyzny - możemy być bogatym, turystycznym regionem tylko dajcie nam szansę! P.S. Mam propozycję do wszystkich władz samorządowych Zamojszczyzny - zróbmy ściepę i wybudujmy sobie prawdziwe lotnisko w Mokrem! Możemy sobie pomóc i wcale to nie jest marzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo ma zachęcić? Teraz mieszkam na Śląsku i widząc ten bilbord myślałem, że to reklama wizerunkowa Vattenfalla (jak Lubzel czy ZKE). Dopiero przyglądając się zauważyłem napis "lubelskie". Kto ma czas w dzisiejszych czasach na szukanie przekazu, informacji? Lepiej rozdawać ulotki i foldery w centralnych punktach miasta niż dawać takie bilbordy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grabczuk, żarty Pan sobie robisz mówiąc, że coś zaczęliście robić?? Nawet średnio rozgarnięte dziecko w podstawówce wie, że podstawą jakiego kolwiek rozwoju są inwestycje w infrastrukturę - czytaj: drogi. Zatem mam nadzieję, że Pan sobie żarty robisz, bo jeżeli Pan wierzy w to co Pan mówi to mamy problem - duży problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wymyślcie lepiej jakiś cud jak w Sokółce a sukces murowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle jest jedno pytanie, przy okazji tematu Lublin-turyści-promocja... Jak to się dzieje, że podkarpackie 'kuka' nas na każdym kroku!!! Przykład: Od Rzeszowa do Korczowej wyznaczona trasa autostrady, przetarg na budowę rozstrzygnięty kilka tygodni temu, prace archeologiczne ruszyły parę dni później. Jak ktoś chce to podam jeszcze inne przykłady. Pytanie generalne jest takie: DLACZEGO tak się dzieje, że jak oni się za coś biorą, to od gadania zaraz przechodzą do roboty? DLACZEGO nie na Lubelszczyznie (w Lublinie) ??? DLACZEGO tu ciągle się na coś czeka, wiecznie dyskutuje!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zadowolony, choć nie zachwycony. W porównaniu do poprzednich lat zaczęliśmy coś robić[b] Panie Grabczuk, juz Pan lepiej nic nie rób. Lubelszczyna ma dosć pańskich opartych jedynie na wsiowym pijarze dyletanckich rządów. - Realizowaliscie tylko zachcianki prowicjonalnego dorobkiewicza spod biłgorajskiej wiochy, któremu słoma z butów wystaje. Wam chełmianom zresztą też. Ostatnie 3 lata - to czas stracony dla województwa.
Ostatnio edytowany 16 grudnia 2009 r. o 22:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.O. zarządcy POlski i LUbelszczyzny nie POtrafią wiele. POmóżmy im POwymyślać jakieś fajne hasła. POstanowiłem POdrzucić kilka proPOzycji. "POjedź do BI-łgoraja śladami POlikota". "POlmos LUblin POzwoli Ci zaPOmnieć". "POwciągaj POwiew LUbelszczyzny jak POwciągał senator PO Piesiewicz". " POzwól sobie na przekręt jak POseł Lisek". "POjedź na LUbelszczyznę i POczuj wyższość swojego POjazdu terenowego na specjalnie do tego POdrasowanych LUbelskich wertePOch drogoPOdobnych POtocznie zwanych drogami". "POsmakuj POtwornej biedy w bastionie ZSL".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak gdzies w Marcu Kwietniu zapraszam do powiatu Biłgorajskiego,przejechać sie warto po całym bo to Roztocze,Puszcza solska,polecam takie gminne szosy a zobaczycie czy jazda sprawi wam przyjemność.na weekend majowy zazwyczaj doły są kamyczkami zasypane,ale po zimie warto to zobaczyc.TO MOJA BEZPŁATNA PROMOCJA.POZDRAWIAM ZIMOWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
P.O. zarządcy POlski i LUbelszczyzny nie POtrafią wiele. POmóżmy im POwymyślać jakieś fajne hasła. POstanowiłem POdrzucić kilka proPOzycji. "POjedź do BI-łgoraja śladami POlikota". "POlmos LUblin POzwoli Ci zaPOmnieć". "POwciągaj POwiew LUbelszczyzny jak POwciągał senator PO Piesiewicz". " POzwól sobie na przekręt jak POseł Lisek". "POjedź na LUbelszczyznę i POczuj wyższość swojego POjazdu terenowego na specjalnie do tego POdrasowanych LUbelskich wertePOch drogoPOdobnych POtocznie zwanych drogami". "POsmakuj POtwornej biedy w bastionie ZSL".
A to znowu ty, pajacu.....Wymyśl cos ciekawszego, bo momentami delikatnie się powtarzasz i zaczyna bić nudą.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie WIEM CZY TEN TEKST BYŁ DO MNIE?.ALE PISZE NA TEMAT I Z KULTURĄ.POLECAM INNE STRONY DO CZYTANIA JESLI COś CIE DENERWUJE-MOŻE PRAWDA?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie BYŁ DO MNIE,NIEWIDZIAŁEM POCZĄTKU.SORRY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roztoczanin napisał:
Nie BYŁ DO MNIE,NIEWIDZIAŁEM POCZĄTKU.SORRY.
No pewnie, że nie do Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
scrap napisał:
A to znowu ty, pajacu.....Wymyśl cos ciekawszego, bo momentami delikatnie się powtarzasz i zaczyna bić nudą.......
Zamiast POsługiwać się epitetami POmyśl o jakimś rzeczowym argumencie na obronę PO-ZSL. Wiem, że to może być POtwornie trudne. Skończycie tak samo jak rząd Millera-Belki. Z 45% w 4 lata zjedziecie POniżej 10%. Tylko, że szkoda Polski i tych czterech zmarnowanych lat. Może PO latach wsPOmnisz moje słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
scrap napisał:
A to znowu ty, pajacu.....Wymyśl cos ciekawszego, bo momentami delikatnie się powtarzasz i zaczyna bić nudą.......
Sorry majster ale UPRowiec ma racje ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jeszcze zlikwidują pociągi do Stalowej, Chełma i Białej Podlaskiej a turystów będzie multum na wielbłądach. Jak można wydawać na promocję Roztocza i jednocześnie likwidować typowy pociąg dla turystów jaki była Solina do Bełżca. Ktoś powinien sie puknąć w czoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PO nas to chocby POtop!!! Bannery na stronach www moze i byly dobre na poczatku lat 2000 tego wieku, reklama outdoorowa dobra byla moze na poczatku lat 90-tych ubieglego wieku, "kroniki" przed seansami filmowymi moze i dobre byly w latach 80 minionego wieku, city placement jako najskuteczniejsze aktualnie narzedzie promocji i reklamy tez kiedys sie skonczy - czy po tych wszystkich "akcjach promocyjnych" tylko dziury w jezdniach i budzecie nam POzostana? Zmiana preferencji turystycznych stala sie faktem - zorganizowany ruch turystyczny przegral z trendem indywidualnych podrozy. Wiesz gdzie maja indywidualni turysci nowe trawniki przy dziurawych jezdniach i rabatki na zatloczonych rondach, ze o stojacych przy drogach i ulicach bilbordach nie wspomne - oni to maja tam gdzie masz i TY!!!. Te wszystkie "akcje promocyjne" przy jednej informacji w Europejskim Atlasie Bezpieczenstwa Ruchu Drogowego EuroRAP to jak "przypinane do kozucha kwiatki" . Za to co tu http://tnij.com/nagaprawda2 przyjdzie nam dopiero zaplacic cene, slona cene. Za to samo co z uporem maniaka w imie "promocji" czynia kolejni rezydujacy w Lublinie marszalkowie, wojewodowie i prezydenci moza bylo zaplacic 100 razy mniej, a nadwyzki przeznaczyc na poprawe infrastruktury drogowej - z duzo lepszymi efektami i skutkiem zreszta. Byle do wiosny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś mi powie jak liczycie gości którzy przyjeżdżają do Lublina ?? Jaką metodą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...