Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: 35-latek nie strzelał z ostrej amunicji. Bartosz W. jest pod nadzorem policji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 września 2016 r. o 21:23 Powrót do artykułu
No i ftopa. Tych dwuch gości odpowie teraz za bezprawne pozbawienie człowieka wolności. Ludzie, nauczcie sie wreszcie, że od zatrzymywania przestępców jest policja. Waszym psim obowiąskiem jest dzwonić na 997 i na tym rola się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak gość wykaże że tamtych dwóch rozbiło mu głowe, to jeszcze jakieś odszkodowanie ugra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi, co zatrzymali gościa z pistoletem gazowym? Jakie dostana zarzuty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych dwóch naoglądało sie za dużo amerykańskich filmów. Buehehehehe.... W szeryfów się zachciało bawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoim obowiązkiem jest zakup słownika ortograficznego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci dwaj mogli używając siły powaić tego nieszczęsnika. Przecież było widać że ma gozowy pitoet. Przekrocznie obrony koniecznej ewidntne. Gdyby ogoś zaił to tak, ale tylko strzelal. Ewidnetne pozbawienie woności. Myśłe że 400 baniek odszkodowania za niełuszne zatrzymaie będze w sam raz, by więcej nie kozaczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem jak byście się zachowali gdyby ktoś pod wplywem srodkow strzelał do Was lub waszych dzieci.stalibyscie i boli brawo....bo dobrze robi a ruszyć bo nie można bo 400z kieszeni poleci.brawo brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka ściema.... Od początku było wiadomo jaki to rodzaj broni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
operacja fałszywej flagi??????????? chcecie w nas wzbudzić niechęć do posiadania broni????????? niedoczekanie wasze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrozumcie too nie bylo tak jak piszą, cala draka sie juz wydarzyła policja juz byla i ten koles zaczal bluzgac i odchodzic od miejsca zdarzenia wtedy ruszyli za nim policjaant z policjantka .chcieli go zlapac, koles sie odwinal i wy***yl z pięściami na patrol policji, ci sobie z nim nie radzili wtedy ci dwaj kolesie wpadli między nich, zeby typa powstrzymac i go powalili na ziemię. krzyczac do policjantow "skuj go! na co czekasz? ja mam go skuc?" a policjant z policjantka byli troche zdezorientowani . w dodatku policjantka uszkodzila sobie palec u reki i nie mogla juz nic zrobic z bandyta :-) gotham ma swojego batmana i robina lublin ma swoich wybawicieli też :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro było jak pisze ŚWIADEK to niezła brecha :) "Ja mam go skuć" ? hahahaha. A kto ? Straż Pożarna ? :) Te patrole damsko męskie to jest jakiż żart. Kompletnie sobie nie radzą. Prawie, każdy może im nawpieprzać jak chce. Ale ładnie taka para wygląda i to jest oprawne i przecież to jest najważniejsze. Dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kraj, tacy terroryści. I dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla nocnych mścicieli, dobrze, że czuwają nad mieszkańcami Lublina w sytuacjach, gdy Policja jest bezradna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...