Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: 44-latek pobity na Czechowie na oczach rodziny. Jest w śpiączce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 sierpnia 2016 r. o 08:58 Powrót do artykułu
był karany więc to zmienia sytuacje na jego niekorzyść , to od uderzenia w chodnik ten stan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że to pisze Małpa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ale wy wszyscy jesteście po***eni,  czepiacie się "bandyty" a tak na prawdę nikt nie wie jaki był przebieg wydarzeń. . Łykacie wszystko co gazety napiszą jak młode pelikany.  Żal mi was . Żenada .
a mi ciebie nie żal - kumaty inaczej jesteś ?  - co by do niego nie miał nie powinien przy rodzinie załatwiać. PKiUZ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
do wszystkich prujących się kurew: zamknąć ryje mariusz to dobry chłopak i kazdy trzyma jego strone cham się zjebał dostał w łeb kto wiedział że padnie po jednym strzale, a wy ***e komputerowe cioty potraficie sie tylko anonimowo wypowiadać i ubliżać, pozdrowienia dla mariusza od ludzi.
a także zwierząt futerowych oraz krokodyli. a Mariusz to bardzo dobry chłopak. Zawsze mówił dzień dobry i miał drobne na wino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gt napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ale wy wszyscy jesteście po***eni,  czepiacie się "bandyty" a tak na prawdę nikt nie wie jaki był przebieg wydarzeń. . Łykacie wszystko co gazety napiszą jak młode pelikany.  Żal mi was . Żenada .
a mi ciebie nie żal - kumaty inaczej jesteś ? - co by do niego nie miał nie powinien przy rodzinie załatwiać. PKiUZ !
macie tam internet ??? napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
do wszystkich prujących się kurew: zamknąć ryje mariusz to dobry chłopak i kazdy trzyma jego strone cham się zjebał dostał w łeb kto wiedział że padnie po jednym strzale, a wy ***e komputerowe cioty potraficie sie tylko anonimowo wypowiadać i ubliżać, pozdrowienia dla mariusza od ludzi.
a także zwierząt futerowych oraz krokodyli. a Mariusz to bardzo dobry chłopak. Zawsze mówił dzień dobry i miał drobne na wino. I jeszcze jak był mały, to w ping-ponga grał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzekomo a nie żekomo - człowieku, co to za ortografia?????? nie potrafisz napisać poprawnie, to nie pisz w ogóle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich dresiarzy, zamknąć ryje małe gówna, gdyby nie policja i sądy to zwykli obywatele by was wyrżnęli w pień, na tej waszej kalinie czy w innej dziurze na tatarach, zyjecie tylko dlatego wy cholerne gówna, że was broni policja i sądy. gdybyście śmiecie znały historię to wiedziałybyście, że stąd się wzięła straż miejska w grodach średniowiecznych, żeby takie małe gówienka jak wy wyłapywać i do lochów pakować i to was chroniło!!! bo przedtem jak ktoś złapał takiego ścieka jak wy na kradzieży czy biciu, to go od razu wieszał z kolegami a potem szedł do waszego tatusia menelika i też go wieszał, i po waszej rodzince było, pozamiatane ale wprowadzono straż miejską i takie małe gnidy potem gniły w lochu obsrane. Ale monopol na sąd ma tylko państwo i to was chwasty uchroniło. Morda dresiarskie ryje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i popatrzcie jaki idzie skruszony! takie niewiniątko s***syn!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miał odsiedzieć wyrok to nie mogli go złapać? Jak prawie zabił człowieka to się nagle dało? Ktoś kto tego nie dopilnował powinien pójść siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz bedzie depilowal nozki z mordeczkami pod cela, he he :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie prawie zabil....tylko zabil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha dobry chlopak haha patola jak nic  kto zna to dobrze wie co to za mordeczka haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wino to za duzo powiedziane raczej na mozgi na boisku na 10 tce hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSZKODOWANY TRAFIL ALE DO NIEBA . A ON NIECH ZYJE Z PIETNEM MORDERCY DO KONCA ZYCIA SAM MA DZIECKO A CZYJEMUS ODEBRAL DZIECKO MEZA OJCA I SWOJEGO POZBAWIL PRZY OKAZJI PELNEJ RODZINY ZAL ZAL ZAL 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ten poszkodowany był na jego czarnej liście hmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...