Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nieźle, ale dlaczego Niemcy zablokowali wszystkie moje wnioski twórcze, bez wyjątku. Dlaczego są nadal oprawcami dla polskich odkryć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem większy od Pitagorasa. Dlaczego? Dlatego, że moje twierdzenie jest szersze od twierdzenia Pitagorasa i od twierdzenia Diofantosa, które opisuje wszystkie trójki właściwe (primitive triple). Z mojego twierdzenia wynika wszystko, również dowód hipotezy prof. dr. hab. Leona Jeśmanowicza. Przebiłem sławą największych matematyków swiata. nie jest możliwe, aby kiedykolwiek ktoś dorównał mi kalibrem sławy. I CO Z TEGO? Re. To, ze musi to być zapisane w encyklopediach, teraz i natychmiast. NIC NIE BĘDZIE I NIC NIE ZROBISZ. Re. A co miałbym zrobić? Nie licz bydlaku na to, że zrobię coś złego. Jednakże Niemcy niczego mi nie zajebali. Nadane przez nich numery manuskryptów moich dzieł są bardzo ważne. RP nie będzie kolonią niemiecką, a tak jest!!!! Nie będzie, zrozumiano!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy kolonią .Niemcy swoje wpływy przesówaja na wschód bo zachód mają .Kiedy Polacy zrozumią że jesteśmy tylko siła roboczą to tak jak planowałh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizyta ambasadora Niemiec jest potworną zbrodnią na narodowości polskiej, której celem jest werbowanie utalentowanej polskiej młodzieży do pracy na rzecz Niemiec, przy jednoczesnym blokowaniu polskich odkryć i wynalazków. To nie rózni się od zbrodni ludobójstwa, albowiem z powodu braku funduszy w związku ze zniewoleniem państwa polskiego przedwczesnie umierają obywatele RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy nie zrozumieją, bo nie istnieją przesłanki ku zrozumieniu. Dowód. Nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy nie zrozumieją, bo Ci, którzy rozumieją, nie występują oficjalnie, a jeśli czynią to oficjalnie, to leją na moje polskie wnioski twórcze. Zatem nie są ani patriotami ani narodowcami. Zrozumiano!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko LWG zmotywuje obywateli RP do uwolnienia się spod okupacji ekonomicznej. Zrozumiano!!!! I CO WTEDY BĘDZIE? Otóż wtedy miesięczne wydatki naszych gospodarstw w UE będą zbliżone i zbliżone będa nasze dochody oraz nasze oszczędności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...