Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Barwna elewacja szkoły budzi kontrowersje. "Proszę o zmianę kolorystyki"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2016 r. o 10:22 Powrót do artykułu
zielone najfajniejsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marek niech się zajmie czym innym, budynki na tym osiedlu mają różne kolory od pomarańczowego (kryształowa 2 i 4) poprzez kremowy i szary (kryształowa 6, 8) aż do czerwonego na granitowej. Kolorowe elewacja szkoły to bardzo dobry pomysł. Jedna osoba nie może narzucać innym swojego widzi mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marek, weź pan wrzuć na luz. Rozewrzyj zwieracze. Super, że kolory są radosne, a nie jakiś kolejny smętny gniot. Tam będą dzieci, będzie radość to i kolory radosne. A jak Pan chcesz to sobie swoim dzieciom katakumby wybuduj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niebieskie bardzo fajnie wyglada, nie jest takie dające po oczach jak te pstrokacizny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pan mareczek nie ma innych zmartwień?...niech się zajmie czymś pożyteczniejszym a nie robi z siebie idiotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się zielony i niebiesko bardziej podoba. :) Do szkoły pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolorowe jarmarki niczym szpital makabryła. Jeden kolor jeszcze ujdzie, w końcu to miejsce dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolory mają zachęcać do wejścia do budynku. Do szkoły?! Nie ma takiego zestawu kolorów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak zdecydowanie lepiej to wygląda niż centrum onkologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, że urzędy odpowiadaja na pytania mieskańców. Ale mam wrażenie, że publicznej dyskusji nie powinny być poddawane poglady osób anonimowych, o których nic nie wiemy poza tym, że ma na imię Marek i mieszka w okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie życzę sobie by malować cokolwiek na kolor tęczy, nie żczę sobie takiej szkoły bo jeszcze mi się syn spadali rozumieta tam w urzedzie ? !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szarym i nudnym Lublinie coś kolorowego. Dobry pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła powinna być w kolorze smoleńskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie Wy jesteście jacyś dziwni?! Czy wszystkie szkoły mają być szare jak więzienie?! Brak mi słów. Może właśnie takie żywe kolory sprawią, że dzieci bedą z chęcią uczeszczać do szkoły. Może lepiej zajmijcie się szukaniem dobrych nauczycieli, którzy przekazują swoją wiedzę z chęcią. Pozdrawiam idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Marek to niech decyduje o kolorez ścian w soim mieszkaniu, jak mu na to zona pozwoli. Ewentualnie pozostaje mu tzw. komórka lokatorska czyli poiwnica. A architektom iplanistom pozostawmy sprawę przestrzeni publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
I tak zdecydowanie lepiej to wygląda niż centrum onkologii.
centrum onkologii na wizualizacjach też dobrze wyglądało........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bliskość lasu?.......żarty chyba że chodzi o las bloków a szkoła faktycznie wpisuje się w trendy na osiedlu.. zero zieleni cała działka zabetonowana  zero przestrzeni...nie ograniczajcie się...tylko trzy piętra a może od razu osiem. A  jeszcze jedno nie róbcie konkurencji x.proboszczowi który tuż obok też chcę przedszkole budować,  pewnie dyrektorem będzie jego kumpel z  parafii na Czwartku - pedofil, którego chronił tyle lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szaro lub biało to sobie kibel gościu pomaluj. Właśnie, że wygląda fantastycznie ta kolorystyka. Świeżość, optymizm a nie czarne ulice, szare blokowiska. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚCIU CO CI SIĘ KOLOR SZKOŁY NIE PODOBA..JAKIE NOSISZ SWOJE SZORTY..??..MOŹE CZAS ZMIENIĆ NA INNY KOLOR A NIE TYLKO KAKAO....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepiękna ta kolorowa szkoła! :D czy nie dosyc mamy juz szarych betonowych brył, pozostałości po socjalixmie :( zostawcie tak jak jest, ta niebieska wyglada jak spzital a zielona jak instytucja zwiazana z ochrona srodowiska ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...