Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zrobimy szerszą drogę z nowym gładkim asfaltem, ale umawiamy się z kierowcami, że będą tutaj dalej jeździć 40. ;) Niebywałe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No brawo i wielkie dzięki !!! O to prosiłem już kilka razy , aby mieszkańcom tej dzielnicy troszkę przybliżyć nieba ! Jeszcze raz z głębi serca dziękuję i niech Bóg ma w opiece tych ,którzy do tego się przyczynili !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
400 metrów drogi - ale wydarzenie w metropolii Lublin, a to , że dalej do Zbożowej będzie niebezpiecznie to już pikuś.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy ścieżka rowerowa też będzie dalej od ronda Reagana pociągnięta?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wzdłuż ul. Sławinkowskiej zbudowany ma być brakujący chodnik a co z chodnikiem wzdłuż Sławinkowskiej na odcinku wylotu przy ogrodzie botanicznym w Al. Warszawską?! Wąski istniejący tam chodnik został zmasakrowany przez budowę kolektora sanitarnego i jest 40 cm równia pochyłą w kierunku jezdni - każda płytka chodnikowa w inną stronę! Drodzy redaktorzy !Trzeba przyjechać i sprawdzić co się dzieje w tym miejscu po zamknięciu Gen. Ducha! Ruch w obie strony tak intensywny, że przechodzień narażony jest na utratę życia! Na ostrym zakręcie jest tak wąsko, że jadące z przeciwnych stron samochody nie wyrabiają się i zajeżdżają na te resztkę chodnika! Nie każdy pieszy jest na tyle sprawny żeby uskoczyć kiedy nawet zobaczy wyłaniający się i pędzący wprost na niego samochód !!! Bezprawne narażanie życia człowieka, który idzie chodnikiem! Samochodów jest sznur - a w godzinach szczytu setki! Sławinkowska stała się bardzo niebezpieczna!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: