Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin będzie miał swoje Centrum Nauki

Utworzony 27 sierpnia 2015 r. o 18:21 Powrót do artykułu
chyba lepiej przerobić Arenę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero teraz? Zuk, zaspałeś! Pobudka! Każda wiocha ma teraz centrum nauki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł aby młodzi mogli się szkolić .Do tego warto uzupełnić anatomię człowieka ,aby młodzi mogli poznać działanie np. układu kostnego czy seruszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł aby młodzi mogli się szkolić .Do tego warto uzupełnić anatomię człowieka ,aby młodzi mogli poznać działanie np. układu kostnego czy seruszka
  No tak.... bo w szkole tego przecież w skostniały sposób (pamiętam jak było za PRL-u) nie nauczą. Teraz w szkołach jest podobnie. Kreda, tablica i wszysko na sucho z książki. Powinni przyjąc model amerykański i uczyć bardziej pokazowo niz ksiązkowo. Wiem, że samo klepanie książek niczego człowieka nie nauczy. Praktyka czyni naukę. Niestety w polskim szkolnictwie sprawa praktyk jest odwalana na siłe po łebkach... a potem jak człowiek idzie do pracy to ksażdy pyta o doświadczenie zawodowe. A gdzie niby mam go zdobyć? W szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się ta inicjatywa. Centrum nauki to najlepszy na świecie KUL. Tam powinny być ulokowane pieniądze. Katabasy kochają dzieci więc przygotują dla nich lepsze atrakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...