Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Będą dotacje dla rezygnujących z ogrzewania węglem

Utworzony przez łołoł, 22 października 2012 r. o 09:14 Powrót do artykułu
A kto potem przez lata pokryje koszty ogrzewania gazem, olejem opałowym??? Nie, ja dziękuję. Dziękuję również, za ogrzewanie z LPEC i nabijanie kasy prezesowi i innym i skazywanie się na jednostronne autorytatywne podwyżki cen na zasadzie - albo płacisz więcej albo wynocha - odłączamy cię. Porządna pompa ciepła z instalacją to ok. 50000 zł. - połowa kwoty ok. 25000 zł. - również dziękuję, bo za to mam ogrzanych paręnaście sezonów węglem a poza tym nie mam takiej kasy na wyłożenie od ręki. Jednym słowem jest to program dla bogaczy i krezusów oraz "pukniętych" na punkcie ekologii. Jedyny program mający ręce i nogi, na który pójdzie każdy, to albo PODWYŻSZYĆ PENSJE w Polsce albo OBNIŻYĆ CENY GAZU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadzieram kiecę i lecę.... Mileiśmy piec na gaz ale nie wyrabialiśy finansowo na ogrzewanie domu. Montaż pieca na drewno zwrócił się już po pierwszym sezonie. Teraz ogrzewanie kosztuje nas 50% ( albo i mniej) ogrzewania gazowego. Niech się miasto cmoknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogrzewanie węglem może nie jest za wygodne, ale jest jednym z najtańszych. Kilka lat temu namawiali ludzi na ogrzewanie gazem... A teraz za rachunki płaci się jak za złoto... Bardzo drogo. Już zapowiadają, że rachunki za energię elektryczną będą dużo wyższe od przyszłego roku, a więc tym bardziej ogrzewanie energią elektryczną będzie również bardzo drogie. Nie wiem jak z tym olejem, ale podejrzewam, że też to nie jest tanie. Pozostaje co miejskiej, tyle, ę nie na każdej ulicy jest możliwość podłączenia. Co z tego, że dadzą dotację do wymiany pieca, skoro rachunki będą potem wysokie. Ja żałuję, że zamieniłam ogrzewanie węglem na ogrzewanie gazowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadzieram kiecę i lecę.... Mileiśmy piec na gaz ale nie wyrabialiśy finansowo na ogrzewanie domu. Montaż pieca na drewno zwrócił się już po pierwszym sezonie. Teraz ogrzewanie kosztuje nas 50% ( albo i mniej) ogrzewania gazowego. Niech się miasto cmoknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 tysięcy to w buty możecie włożyć.Wystarczy może dla 30 osób.Tyle to lubelscy urzędnicy wydają na służbowe komórki i samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łołoł napisał:
A kto potem przez lata pokryje koszty ogrzewania gazem, olejem opałowym??? Nie, ja dziękuję. Dziękuję również, za ogrzewanie z LPEC i nabijanie kasy prezesowi i innym i skazywanie się na jednostronne autorytatywne podwyżki cen na zasadzie - albo płacisz więcej albo wynocha - odłączamy cię. Porządna pompa ciepła z instalacją to ok. 50000 zł. - połowa kwoty ok. 25000 zł. - również dziękuję, bo za to mam ogrzanych paręnaście sezonów węglem a poza tym nie mam takiej kasy na wyłożenie od ręki. Jednym słowem jest to program dla bogaczy i krezusów oraz "pukniętych" na punkcie ekologii. Jedyny program mający ręce i nogi, na który pójdzie każdy, to albo PODWYŻSZYĆ PENSJE w Polsce albo OBNIŻYĆ CENY GAZU!!!
weweweweż spied**aj do kotłowni przekopywać węgiel. Bo zimno w kurw.e sie robi. a przy okazji zasmrodź całą okolicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twój stary napisał:
weweweweż spied**aj do kotłowni przekopywać węgiel. Bo zimno w kurw.e sie robi. a przy okazji zasmrodź całą okolicę
Widzisz "twój stary" ja nie muszę szuflować węgiel i zasmradzać okolicy, bo mam ekologiczny nowoczesny piec retortowy z podajnikiem na ekogroszek (z alternatywą na miał), a u ciebie w buraczanej dzielnicy, to pewnie musisz rzeczywiście szuflować biedaku- mięśniaku, bo ciemny i niewykształcony to jak nie ma w głowie, to musi mieć w mięśniach i zasuwać; jak to mówią czemuś biedny - boś głoopi i czemuś głoopi - boś biedny. A na gaz też mam piec ale go nie używam, bo nie wzbogacam wątpliwych "przyjaciół" zza wschodniej granicy, natomiast wspomagam rodzimy przemysł wydobywczy węglowy - żeby górnicy Polacy mieli na pensje - wolę dać Polakowi niż tym ze wschodu. Nota bene wulgaryzmów w twojej wypowiedzi tyle, jakbyś naprawdę był z nizin społecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha wystarczy dla 20- 30 os. przy dopłacie 50%, a tego kto przejdzie na ogrzewanie elektryczne rachunki z torbami puszczą. Wzrost kosztów może być nawet ponad dwukrotny przy niedocieplonym budynku z lat 80 to może być nawet kilikadziesiąt tysięcy rocznie. Jak przeliczałem ilość energii uzyskanej z gazu i węgla bez uwzględnienia strat pieca na kWh, to przed wymianą okien wychodziło nawet 70 000 kWh. A przy cenie 0,55zł za kWh suma robi się astronomiczna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łołoł napisał:
....Nota bene wulgaryzmów w twojej wypowiedzi tyle, jakbyś naprawdę był z nizin społecznych.
Cwaniak jakiś, któremu opieka społeczna płaci za wszystko to pyszczy. Są tacy "bezrobotni", którzy za mniej niż 3tys. netto nie wybiorą się do pracy, bo dostają tyle zasiłków, dodatków itp. że im się normalnie nie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...