Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O 15:00 zawsze tworzą się korki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka, chwilowa awaria obnaża beradność i brak bezpieczeństwa naszego kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia http://imageshack.us/g/577/dsc07905r.jpg/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było prądu przez sekunde i nagle wielka afera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był spadek napięćia, bo inne podstacje musiały zacząć dostarczać prąd, którego nie dostarczyła stacja w Abramowicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko Lublin, Krasnystaw i okolice tez kilka sekund bez prądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe kto by mi oddał za piec np. jakby się popsuł od nagłego spadku napięcia.... jedyne *000zł z montarzem kosztuje. Komputer z *00zł i kur... nima mądrego. Bo "im" się awaria kur... zrobiła a chu... mnie to obchodzi płace to wymagam. I JA sie nie chwale
Ostatnio edytowany 26 czerwca 2012 r. o 19:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na skrzyżowaniu Krańcowej i Męczenników Majdanka działy się w tedy cyrki! Kierowcy nie znający chyba przepisów jeździli jak im się podoba zapominając że jak nie działają światła to trzeba patrzeć na znaki i odrobinę kultury do tego użyć by przepuścić czasem jak widzi się korek z innej strony! a swoją drogą widziałem kilka patroli które jechały tamtędy i nie raczyli na chwilę stanąć by udrożnić ruch! ale przeciez oni są przepracowani!więc im wybaczmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zarzą Dróg i Mostów nie ma kontroli nad sytuacją" Święta prawda i nie tylko dzisiaj. Tbuny urzędnników we wszystkich instytucjach i bałagan wszędzie. W II RP (przed wojną) dziesięc razy mniej urzędników bez komputeeryzacji zapewniało porządek w kraju. Koleje bez elektroniki jeżdziły punktualnie i szybciej niz dzisiaj. Co to będzie dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
A ciekawe kto by mi oddał za piec np. jakby się popsuł od nagłego spadku napięcia.... jedyne 4000zł z montarzem kosztuje. Komputer z 500zł i kur... nima mądrego. Bo "im" się awaria kur... zrobiła a chu... mnie to obchodzi płace to wymagam.
Nie panikuj marianie, z tego co wiem piece tego typu mają zabezpieczenia na wypadek braku prądu. No ale rozumiem piecem trzeba się pochwalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnym razem niech lepiej pomyśli przez chwilę, osoba która redaguje takie teksty: "...przez który płynie prąd o bardzo dużym napięciu..." Wyjaśniam, że prąd i napięcie to dwie różne rzeczy i publikowanie takich głupot jest kompromitujące dla wydawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Północnym Czechowie w Lublinie też przez kilka sekund nie było zasilania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lubartowie też przez ułame ksekundy nie było prądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Czubach przez ułamek sekundy jakby nie było prądu, zgasł telewizor, ale komputer nie odłączył się od zasilania. Ciekawe czy to ma coś wspólnego z zaistniałą sytuacją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piec kosztował 1500 a montaż 2500.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
Nie było prądu przez sekunde i nagle wielka afera...
Jak byś prowadził działalność gospodarczą np. produkcyjną to byś wiedział jakie szkody może wyrządzić nawet krótki brak zasilania. Taki nagły brak napięcia i potem skok (co oczywiste) może uszkodzić wiele niezabezpieczonych urządzeń np. komputery. Mój na chwilę przełączył się na baterie, podpięty przez tzw. listę zasilającą ze stabilizatorem napięcia. Ale pomimo powszechnych porad zastosowania takich urządzeń pewnie troche ludzi zgłosi się do serwisów z uszkodzoną elektroniką...Niby prosta sprawa, ale do dzisiaj mnóstwo ludzi nie wie korzystając z kompów, jak sa one wrażliwe na takie sytuacje...A już najlepszym przykładem sa sytuacje opisywane przez przemówców.
Ostatnio edytowany 26 czerwca 2012 r. o 16:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
generation_next napisał:
Na Północnym Czechowie w Lublinie też przez kilka sekund nie było zasilania. [/quote] [quote name='generation_next' timestamp='1340720856' post='642251'] Na Północnym Czechowie w Lublinie też przez kilka sekund nie było zasilania.
O rany! Dobrze że napisałeś.Czekałem na tę informację. A na poludniowym?Błagam,napiszcie czy południowym Czechowie w LUBLINIE (!) też nie było???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to jakieś nieporozumienie że elektryka z LUBZELu pada bo jara się jeden podzespół. Powinien być jakiś moduł zastępczy, który przejmowałby prace tymczasowo ale to jest LUBZEL. Na FV zamiast odpuścić np. jedną opłatę dystrybucyjną bądź inną z tych 10 (pomijając realny koszt za wykorzystanie usługi) to jeszcze doliczą za "interwencję" na abramowickiej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...