Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
rafka napisał:
piec kosztował 1500 a montaż 2500.
Mistrzuniu ja Ci do kieszeni nie zaglądam więc poluzuj i idź spać.... 3k kostował a za te Twoje 1,5k to sobie możesz koze kupić co najwyżej mistrzuniu.
Ostatnio edytowany 26 czerwca 2012 r. o 16:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
O rany! Dobrze że napisałeś.Czekałem na tę informację. A na poludniowym?Błagam,napiszcie czy południowym Czechowie w LUBLINIE (!) też nie było???
Moment, przerzucę wajchę i przełączę Cię na świeczki Nasz Klient nasz Pan! I jeszcze 7 stadionów zasponsorujemy! A co? Nie stać Nas? Pozdrowienia z PGE!!!!
Ostatnio edytowany 26 czerwca 2012 r. o 16:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biłgoraj też zanotował kilkusekundową przerwę w dostawie energii - komputery wyłączyły się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sitarz napisał:
Biłgoraj też zanotował kilkusekundową przerwę w dostawie energii - komputery wyłączyły się
Niesłychane! Komputery się wyłączyły bo nie było prądu!Jak mogły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
generation_next napisał:
Jak byś prowadził działalność gospodarczą np. produkcyjną to byś wiedział jakie szkody może wyrządzić nawet krótki brak zasilania. Taki nagły brak napięcia i potem skok (co oczywiste) może uszkodzić wiele niezabezpieczonych urządzeń np. komputery. Mój na chwilę przełączył się na baterie, podpięty przez tzw. listę zasilającą ze stabilizatorem napięcia. Ale pomimo powszechnych porad zastosowania takich urządzeń pewnie troche ludzi zgłosi się do serwisów z uszkodzoną elektroniką...Niby prosta sprawa, ale do dzisiaj mnóstwo ludzi nie wie korzystając z kompów, jak sa one wrażliwe na takie sytuacje...A już najlepszym przykładem sa sytuacje opisywane przez przemówców.
Zgadzam się w 100%. U nas w firmie też nie było prądu - firma telekomunikacyjna. Chyba nie muszę mówić jaki paraliż wywołała ta awaria pomimo tego, że jest zastępcze (co prawda nie wszędzie) zasilanie. LUBZEL chyba powinien się wziąć za bałagan panujący w swojej sieci. 20 minut, to jeszcze nie jest tak długi czas ale jakby nie było prądu godzinę, to liczyłbym na jakiś rabat przy wystawianej FV (którego i tak bym pewnie nie otrzymał).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wesoły marian napisał:
Nie panikuj marianie, z tego co wiem piece tego typu mają zabezpieczenia na wypadek braku prądu. No ale rozumiem piecem trzeba się pochwalić
Piec? już są straty, w małych firmach. Często robota do wyrzucenia.
Ostatnio edytowany 26 czerwca 2012 r. o 17:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieporozumieniem jest to co wyprawia PGE z regionem wschodnim. Jeśli ktoś ma słabą pamięć to przypominam prawie identyczną sytuację z 2011 roku, gdzie oprócz oficjalnych informacji (załagodzonych i zagłaskanych) awarię w Lublinie odczuwano nawet w Stalowej Woli i dalej. Przypominam redaktorom Dziennika Wschodniego temat: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110110/LUBLIN/602469384 . Widzicie podobieństwo ? Czy ja mam jakieś Déjà vu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co sie stalo z instalacją SZR bo wydaje mi sie ze powinna sie załączyc pozdro dla kumatych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elektryk napisał:
ciekawe co sie stalo z instalacją SZR bo wydaje mi sie ze powinna sie załączyc pozdro dla kumatych
Pewnie zardzewiało się i niebyło samoczynnie, a że dym był to i strach podchodzić żeby samemu włączyć.... bo lepiej rozpić 0,7 póki kierownik niewidzi. TAKIE FACHOWCE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
Pewnie zardzewiało się i niebyło samoczynnie, a że dym był to i strach podchodzić żeby samemu włączyć.... bo lepiej rozpić 0,7 póki kierownik niewidzi. TAKIE FACHOWCE!!!
Jesteś człowieku żałosny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jesteś człowieku żałosny
To dlaczego nie zadziałało jak powinno co?... ja jestem żałosny czy te obiboki z lubzelu którym nic niedziała jak powinno. Mieszkam w centrum i to standard że jaz na 2 miesiące niema prądu przez pół godziny. I tylko płać bo jak nie to już leci Heniek z plombom na esa bo tyke umie kur... ich raz. PŁACE I WYMAGAM!!!. Taki burdel to tylko w Polsce. I jeszcze jedno, w USA np. jest 110V~ większe prondy i trafo czasem nawet wybuchnie, ale prąd ludzie mają cały czas... Mniej płacą jest konserwacja na poziomie wszystko gra. A tu to jest poraszka SZR kur... zardzewiały prąd drogi. Łuk poszet i całe miasto bez prądu. To co ci konserwatorzy z lubzelu robią... chleją wóde i jadą jak sie coś spier... na dobre. I taka prawda.A za utrzymanie też się płaci nie mało.
Ostatnio edytowany 26 czerwca 2012 r. o 22:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
To dlaczego nie zadziałało jak powinno co?... ja jestem żałosny czy te obiboki z lubzelu którym nic niedziała jak powinno. Mieszkam w centrum i to standard że jaz na 2 miesiące niema prądu przez pół godziny. I tylko płać bo jak nie to już leci Heniek z plombom na esa bo tyke umie kur... ich raz. PŁACE I WYMAGAM!!!. Taki burdel to tylko w Polsce. I jeszcze jedno, w USA np. jest 110V~ większe prondy i trafo czasem nawet wybuchnie, ale prąd ludzie mają cały czas... Mniej płacą jest konserwacja na poziomie wszystko gra. A tu to jest poraszka SZR kur... zardzewiały prąd drogi. Łuk poszet i całe miasto bez prądu. To co ci konserwatorzy z lubzelu robią... chleją wóde i jadą jak sie coś spier... na dobre. I taka prawda.A za utrzymanie też się płaci nie mało.
O matko! Ale bełkot...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elektryk napisał:
ciekawe co sie stalo z instalacją SZR bo wydaje mi sie ze powinna sie załączyc pozdro dla kumatych
Z tego co czytam na forum SZR zadziałał prawidłowo i w większości miejsc wróciło napięcie po kilku sekundach, a dłużej nie było tylko na uszkodzonych obwodach, nie wiem dokładnie bo nie pracuje w PGE. Z tego co wiem Biłgoraj, Bełżyce, Stalowa Wola i możliwe, że jeszcze Zamość i Chełm są zasilane właśnie z tej rozdzielni w której była awaria. A do tych co piszą, że wyłączyły im się komputery, kupcie sobie UPS-y, bo kilku sekundowe przerwy łączeniowe są normalne w sieci elektrycznej, nawet jak nie ma awarii. Inna sprawa to brak modernizaji infrastuktury od kilkudziesięciu lat, większość pamięta Gierka lub jest jeszcze starsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubie jak ludzie nie majacy pojecia o temacie zabieraja glos. to takie typowo polskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
Mistrzuniu ja Ci do kieszeni nie zaglądam więc poluzuj i idź spać.... 3k kostował a za te Twoje 1,5k to sobie możesz koze kupić co najwyżej mistrzuniu.
Coś koledze dolega, a może otworzyły się zamki elektryczne na coniektórych oddziałach w pewnym szpitalu niedaleko tej feralnej podstacji ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe kto by mi oddał za piec np. jakby się popsuł od nagłego spadku napięcia.... jedyne *000zł z montarzem kosztuje. Komputer z *00zł i kur... nima mądrego. Bo "im" się awaria kur... zrobiła a chu... mnie to obchodzi płace to wymagam. I JA sie nie chwale
Przeciesz Ty nie pracujesz to nie płacisz. jeżeli potrzebujesz kasy na używki to płaci JW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...