Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
który to blok na motorowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że to 3... Ale z nerwów sama się waham :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za różnica który blok? Taka dzielnica takie rzeczy tam się dzieją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morderstwo w kwietniu mnie rozwalilo , nie uwierzylem 10 lat tylko dostal co za poje....ny kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to Motorowa 3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorowa 3 i co z tego? Ważne że człowiek który jest podejrzany o tą zbrodnie jest cpunem i alkoholikiem w dodatku ma zrytą psyche. Z nożem chodził na codzień po osiedlu. Mogło się to zdarzyć wszędzie skonczcie już z tym stereotypem dzielnicy cudów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha tylko u was :)))) jakoś nie tylko, inni mają nawet więcej szczegółów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morderstwo w kwietniu mnie rozwalilo , nie uwierzylem 10 lat tylko dostal co za poje....ny kraj
Odsiedzi 5 lat i będzie mógł ubiegać się o przedterminowe zwolnienie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy dzieją sie wszędzie ! Nie tylko na Tatarach. Tam tez żyją normalni ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, w tym bloku nie mieszka sama patologia, więc po co uogólniać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy dzieją sie wszędzie ! Nie tylko na Tatarach. Tam tez żyją normalni ludzie
Patologia się wykrusza, więcej jest tych normalnych, zwyczajnych. Tak jak na każdej innej dzielnicy Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy dzieją sie wszędzie ! Nie tylko na Tatarach. Tam tez żyją normalni ludzie
Patologia się wykrusza, więcej jest tych normalnych, zwyczajnych. Tak jak na każdej innej dzielnicy Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin: Brutalne morderstwo na Tatarach. W mieszkaniu znaleziono dwa ciała 72 osoby lubią to :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo szybka akcja Policji i są dwie osobie zatrzymane. Ale dziennik wschodni i tak tego nie napisze bo woli napisać ze jakiś dres dostał niby od Policji w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za różnica który blok? Taka dzielnica takie rzeczy tam się dzieją!
tam nie ma po co zagladac, tak samo daleko jak i ch...wo, trypl, pijanstwo, bandy w dresach nie majace grosza kombinujace jak cos zaj...c, strach nawet auto zostawic, nic tam nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia się wykrusza, więcej jest tych normalnych, zwyczajnych. Tak jak na każdej innej dzielnicy Lublina.
jedna robi miejsce dla drugiej, a nie sie wykrusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia się wykrusza, więcej jest tych normalnych, zwyczajnych. Tak jak na każdej innej dzielnicy Lublina.
tak jak na kazdej innej dzielnicy lublina? grubo cie ponioslo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna robi miejsce dla drugiej, a nie sie wykrusza
Święta racja ! święta racja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na każdej dzielnicy Lublina coś/ ktoś jest i pijani i dresiarze. Ja wychowałam się na Tatarach, mam normalną rodzinę, 2 dzieci, obydwoje pracujemy z mężem, ja mam stanowisko kierownicze. Z tego co weim, to w każdej części Lublina dochodziło do morderstw. Po co to mówić źle na Dzielnicę????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...