Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mikołaj Rej powinien napisać-"Niechaj to narodowie wżdy postronni znają,iż Polacy to gęsi i wokół kościoły mają.Niechaj również też i to widzą ,że z tych kościołów szydzą.Jeśli jest taka potrzeba i pieniądze,to niech się ich buduje- choćby i tysiąc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św. Teofilia napisał:
KURRRR ... ia JEGO MAĆ , ale (z) BAWICIEL ŚWIATA : <<Pisać normalnie yełopie nie umisz? Czy to zabawne ma być. Poeta mówi "większym jełopem jest ten co przyklaskuje jełopowi, niż sam jełop" >> Cześć (z) BAWICIELU : Szkoda, że nie naPiSałeś o jakiego Poetę chodzi - Związek ma nadzieję, że nie o Ciebie ! na tej samej zasadzie funkcjonuje Kurrrr..iewna Brać co potwierdził w owym czasie ks. Adam BONIECKI (cytat w texcie). możesz se odmówić "WIERZę W JEDNEGO B(L)OGA w ramach pokuty... i pamiętaj, żer " NIE BĘDZIESZ MIAŁ B(L)OGÓW CUDZYCH... " Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
To ty Natanek? Czy Tadzio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze ze ci co nie daja to najwiecej pisza-idioci glupia mentalnosc ja nie daje, rzadko chodze i mi to nie przeszkadza ze buduja dajcie luz popaprancy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończcie pisac popaprańcy nie dajecie to nie piszcie glupot ja nie mam takiego problemu.nie chodze nie daje mam to gdzies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale problem , za parę lat pójdą do przeróbki , przynajmniej firmy budwlane będą miały front robót
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
Po pierwsze w zdecydowanej większości tych budów ziemia została przez miasto przekazana za przysłowiową złotówkę. Po drugie nie budują "za swoje" tylko za pieniądze parafian. O ile jednak to drugie mnie nie interesuje (jak ktoś chce płacić na budowę niech płaci - jego sprawa), o tyle rozdawanie ziemi budowlanej przez miasto jest niedopuszczalne. Zwłaszcza w przypadku, gdy w kasie miejskiej brakuje np. pieniędzy na wykup ziemi pod drogi, na budowę przedszkoli, na odkomarzanie.... i na setki innych potrzebnych rzeczy.
Taki temat powoduje, że odzywają się rozmaici nawiedzeni, frustraci i kompletni idioci. Trzeba być nie lada wałem, by tak pisać, jak ten gościu. Otóż ludziku miasto dla potrzeb swoich obywateli-mieszkańców może (właściwie powinno) przekazywać budynki,takze ziemię, dotować pożyteczne niekomercyjne inicjatywy i tak dalej. A, zatem, jeżeli mieszkańcy potrzebują terenu na budowę kościoła, czy cerkwi to miasto dla swoich mieszkańców przekazuje im potrzebny teren za symboliczną opłatę. Tak jest i było i to jest normalność. Oburzać się może na to tylko taki głupek forumowy jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieknie nasz kraj doją weatykańskie okupanty. Jak nie faszyści to teraz ci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kromka napisał:
Taki temat powoduje, że odzywają się rozmaici nawiedzeni, frustraci i kompletni idioci. Trzeba być nie lada wałem, by tak pisać, jak ten gościu. Otóż ludziku miasto dla potrzeb swoich obywateli-mieszkańców może (właściwie powinno) przekazywać budynki,takze ziemię, dotować pożyteczne niekomercyjne inicjatywy i tak dalej. A, zatem, jeżeli mieszkańcy potrzebują terenu na budowę kościoła, czy cerkwi to miasto dla swoich mieszkańców przekazuje im potrzebny teren za symboliczną opłatę. Tak jest i było i to jest normalność. Oburzać się może na to tylko taki głupek forumowy jak ty.
Czyli jeśli chciałbym otworzyć prywatne przedszkole, by sprostać potrzebom mieszkańców, to należny mi się od miasta ziemia za darmo?? Człowieku, chyba masz nie równo w głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dojechać taką drogą http://www.panoramio.com/photo/18710040 do nowego kościoła? Tak tylko pytam, bo i droga i nowe kościoły są w lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
thunder93 napisał:
Czyli jeśli chciałbym otworzyć prywatne przedszkole, by sprostać potrzebom mieszkańców, to należny mi się od miasta ziemia za darmo?? Człowieku, chyba masz nie równo w głowie
Jeżeli już piszesz to po pierwsze ortograficznie (nierówno - to razem), a po drugie z sensem. Gdy budujesz prywatne przedszkole, to nie należy ci się ziemia, dlatego, ze na tym obiekcie będziesz zarabiał. Natomiast istnieją przedsięwzięcia (instytucje) typu: non profit, czyli niezarabiające na swej działalności, a pożyteczne. I takie mają rozmaite ulgi, a także mogą mieć dofinansowanie ze strony UE, władz państwowych i samorządowych. Kościół na pewno jest tego typu instytucją. Gdyby "ciągnąć" twój głupi przykład to przecież miasto Lublin kilka lat temu przekazało na budowę hospicjum Małego Księcia jakiś grunt miejski, nawet bez symbolicznej złotówki. Bo to właśnie jest instytucja na której się nie zarabia i która nie zarabia. Czy uważasz, jak ten głupek, którego wyśmiałem, że hospicjum też trzeba było sprzedać grunt po budowę, bo kasa miejska jest pusta? Radzę włączyć rozum i nie prawić głupstw na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kromka napisał:
Natomiast istnieją przedsięwzięcia (instytucje) typu: non profit, czyli niezarabiające na swej działalności ... Kościół na pewno jest tego typu instytucją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Kromki Bardzo fajnie że napisałeś o przykładzie hospicjum. Zastanawia mnie tylko, czy nie widzisz tu żadnej różnicy? Bo różnica jest oczywista. Organizacje świeckie typu non profit są pod kontrolą finansową państwa, i rozliczają się przed państwem z każdej złotówki. A kościół katolicki? To pytanie retoryczne. Twierdzisz że KK jest non profit, to zaiste zabawne. Czy myślisz że np. Kościół Mariacki w Krakowie płaci jakikolwiek podatek od sprzedaży biletów? Nie. Ale kasę na renowację od państwa bierze. Organizacje non profit wszystkie uzyskane pieniądze przekazują na cele statutowe. Czy tak jest w przypadku KK? Chyba że cel statutowy wg Ciebie to Lexus, czy Audi dl biskupa (oczywiście z wynajmowanym szoferem).
Ostatnio edytowany 25 lipca 2011 r. o 21:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtym jesteśmy najlepsi na świecie ,niewazne że ludzie żyją w biedzie byle klechom się powodzło!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...