Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Były policjant zastępcą komendanta Straży Miejskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2017 r. o 08:37 Powrót do artykułu
dlaczego odchodząc policji biorą emeryturę i zajmują etaty dobrze płatne w strażach ścigających obywateli za duże pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
dlaczego odchodząc policji biorą emeryturę i zajmują etaty  dobrze płatne w strażach ścigających obywateli  za duże pieniądze
 Bo takie przywileje zostały w Policji po PRL-u. Oczywiście wiele innych ale znanych tylko zainteresowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zazdroście, dostał nieciekawy kawał roboty, najmniej przyjemny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim byli pozostali uczestnicy konkursu,że nie ma o nich żadnej informacji?Statystami?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryt i praca, ja pieprzę jacy niezastępiani. Ja jak mam dosyć pracy, jestem zmęczona to tylk czekam kiedy spieprzę na emeryturę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***olx.pl/oferta/zatrudnie-murarzy-i-pomocnikow-cid4-idpmxnt.html#61dc4a7db1                                           pomocnika na budowę przyjmą, taki ktoś wypoczęty to odpowiedni będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak an emeryturze, to niech wnuki w domu bawi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy sokala objela ustawa obnizajaca emeryturke.  Chyba 2 lata szkolki SB z poczatku kariery czkawka mu sie odbije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...