Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mega profesjonalny wyczerpujący artykuł. Brawa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się z przedmówcą - a wystarczyło sparafrazować zdanie "Ktoś zginął tam pod kołami pociągu" i może udałoby się choć troszkę uniknąć kolejnej kompromitacji ;)
0
I to nie tylko w tym artykułe autor się tak wysilił. Gratuluję umiejętności pisania. Może zgłoś się do podstawówki, to cie tam czegoś nauczą panie ,,pab"
0
Skoro autor nie umie podpisać się imieniem i nazwiskiem, to czego tu wymagać...
0
To nie jest artykul,ale informacja,ze ruch pociagow zostal wstrzymany ;) juz byscie chcieli wszystko wiedziec spoleczniaki :)
0
Pod takimi krótkimi wzmiankami się nie podpisuje imieniem i nazwiskiem, ale dokładnie wiadomo, kto napisał artykuł, wystarczy kliknaąć w to ,,pab". Fakt faktem, że całość brzmi niefortunnie.
0
Tego nawet nie można nazwać lapidarnym. Choć z wielką chęcią dowiedziałbym się więcej, bo jako jeden z pasażerów stojącego przez tę aferę pociągu nie wiedziałem nic.
0
To był mój kuzyn spoczywaj w pokoju
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: