Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakie to wszystko głupie. Środek nocy, człowiek na środku ulicy w miejscu mało uczęszczanym, a i to poniósł śmierć. Gdyby szedł w dzień środkiem Witosa, to byłoby to bardziej zrozumiałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAX jechało 60 km. w nocy. W dzień mało kto mniej niż 80 km. Za praszam policjantów. Podreperują budżet i będzie w czasie kontroli bezpieczniej. Dwa w jednym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest masz rację. Mieszkam na Janowskiej i zapieprzają tam po 100 km na godzinę. Dzisiaj jadę 50 a tu typ LUB .... Nissanem Quasqai wyprzedza mnie na zwęzeniu przy Kole. Typ w kapturze na łbie i jedzie jak jakiś burak. Nagrało się na wideorejestrztorze i już poszło na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest POLICJA Z RADARAMI. My mieszkańcy Janowskiej zapraszamy do nas!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Się nie chodzi środkiem drogi pijanemu pieszy tez musi uważać na przejściu był nie świateła auto miało mialo kamizelkę nichby założył chyba że na taxoeke biegl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pana, który pisze, że wysłał nagranie na policję....   W pełni Pana rozumiem, bo sama mieszkałam na Janowskiej i wiem jak jeżdżą,  a wyprzedzanie na Kole no to czysta głupota, ale....nie popieram napieprzania na siebie samych do policji. Od nagrywania są oni, Owszem nagranie z wideo rejestratora czasem się przydaje, ale wg mnie tylko w przypadku ewentualnej stłuczki czy czego kolwiek, by udowodnić nasza niewinność lub ostatecznie w innym zdarzeniu jeśli policja poprosi nas o takie nagranie, ale żeby bawić się w  tzw. społeczniaków   hmmm - nie ładnie. I tak ich sporo jeździ po janowskiej w cywilnych autach....Ludzie dajce żyć innym :) w  i tak policyjnym państwie... :)   Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...