Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin chce być większy. Zmienią się granice miasta?

Utworzony przez GRZESIEK, 30 stycznia 2011 r. o 21:46 Powrót do artykułu
JUŻ DAWNO TO POWIANO TAK BYĆ -A ŚWIDNIK POWINIEN BYĆ DZIELNICĄ LUBLINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOo!! i bardzo dobrzee !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko patrzeć kiedy kolejnym osiedlem Lublina będzie osiedle świdnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie odwala od mojej gminy Jastków, mieszkam w Natalinie, mam wodę, kanalizację, nowa drogę asfaltową oświetloną dojeżdżam do Lublina do pracy i szlak mnie trafia na dziurawe i nie równe ulice, jak przyłączą częśc gm. Jastków do Lublina to będzie tak samo. Tor rowerowy, stadion, mnóstwo wydanych nierozsądnie pieniędzy za które można zrobić na prawdę cos pozytecznego, ale liczy sie tylko kolesiostwo. Ulicy Sławin nie mogą zrobić do końca mimo licznych obietnic tylko cały czas wychodzą na jaw nadużycia, kłamstwa i nieróbstwo to teraz czepieja sie sąsiednich gmin łajzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja UM. Tylko w taki sposób wszyscy mieszkańcy mogą skorzystać. Jeśli mieszkańcy np. Jastkowa chętnie zarabiają w Lublinie, powinni równie chętnie płacić w nim podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik będzie dzielnicą Lublina już niedługo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Niech sie odwala od mojej gminy Jastków, mieszkam w Natalinie, mam wodę, kanalizację, nowa drogę asfaltową oświetloną dojeżdżam do Lublina do pracy i szlak mnie trafia na dziurawe i nie równe ulice, jak przyłączą częśc gm. Jastków do Lublina to będzie tak samo. Tor rowerowy, stadion, mnóstwo wydanych nierozsądnie pieniędzy za które można zrobić na prawdę cos pozytecznego, ale liczy sie tylko kolesiostwo. Ulicy Sławin nie mogą zrobić do końca mimo licznych obietnic tylko cały czas wychodzą na jaw nadużycia, kłamstwa i nieróbstwo to teraz czepieja sie sąsiednich gmin łajzy.
naucz sie zyc w spoleczenstwie, widac ze to pojecie jest ci obce bo patrzysz tylko przez pryzmat swojego interesu, z rzeczy ktore wymieniles podajac przyklad nierozsadnie wydanych, dla wielu beda rozsadnie wydane i porzadane od kilku lat, a dziury w ulicach? one sa zawsze, mozna je latac i latac w kolko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek Masz zrobioną drogę która nie spełnia wymogów dorgi awaryjnej dla trasy D17. Miną się tam dwa Tiry??Albo dwa samochody osobowe?? Pan Samoń zrobił wam drogę tylko po to abyście na niego głosowali w wyborach na wójta. Ta droga nie była w najgorszym stanie. Zobacz na inne drogi w gminie które Pan wójt ma gdzieś!!!!!, nie wspominając o kanalizacji w np. Dębówce czy Dąbrowicy. Nic tam nie robi bo na tych terenach mieszkają jego przeciwnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram - razem ze Świdnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli idzie o Wolke to powinni wlaczyc teren z osiedlem Borek,ktore lezy na oko tak samo daleko od centrum jak chocby Felin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Krzysztof Żuk chce, by granice zostały przesunięte aż pod przyszłą obwodnicę. – To podkreślałoby metropolitalny charakter Lublina. Obwodnica stanowi coś w rodzaju naturalnych granic miasta – tłumaczy Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik prezydenta miasta" Dróg nie ma, pociągi likwidują, podatki coraz większe, ludzie z Lublina uciekają na zachód Polski i w ogóle z Polski. W mieście tylko budżetówka i markety oraz najniższe zarobki w Polsce. Gdzie tu "metropolia" ? Chyba tylko w propagandzie urzędasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to fajnie ,niech jak najszybciej wykombinują te granice ,to od razu zwiększy się nam liczba ludności - razem ze Świdnikiem to będzie gdzieś ok. 400 tys. ludzi ,sztos by było !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Niech sie odwala od mojej gminy Jastków, mieszkam w Natalinie, mam wodę, kanalizację, nowa drogę asfaltową oświetloną dojeżdżam do Lublina do pracy i szlak mnie trafia na dziurawe i nie równe ulice, jak przyłączą częśc gm. Jastków do Lublina to będzie tak samo. Tor rowerowy, stadion, mnóstwo wydanych nierozsądnie pieniędzy za które można zrobić na prawdę cos pozytecznego, ale liczy sie tylko kolesiostwo. Ulicy Sławin nie mogą zrobić do końca mimo licznych obietnic tylko cały czas wychodzą na jaw nadużycia, kłamstwa i nieróbstwo to teraz czepieja sie sąsiednich gmin łajzy.
Marku, jak sam napisałeś, pracujesz w Lublinie, jeździsz po naszych ulicach, korzystasz z naszych chodników, itp. Podejrzewam, że żona również w Lublinie pracuje a dzieci w Lublinie się uczą. Mieszkasz w Natalinie czyli pod samym Lublinem a podatki płacisz w gminie Jastków. Może trzeba było się pobudować z drugiej strony Jastkowa, gdzieś w polach, zostać rolnikiem, do Lublina przyjeżdżać tylko w sprawach urzędowych i dopiero wtedy porównywać drogi, budowy, nie licząc wcale na dokończenie jakiejś tam ulicy Sławin. Nie dotyczy to tylko Natalina, ale i innych podlubelskich miejscowości, których mieszkańcy pracują w Lublinie a "rdzennego" mieszkańca pracującego na roli trzeba szukać ze świecą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serNick napisał:
naucz sie zyc w spoleczenstwie, widac ze to pojecie jest ci obce bo patrzysz tylko przez pryzmat swojego interesu, z rzeczy ktore wymieniles podajac przyklad nierozsadnie wydanych, dla wielu beda rozsadnie wydane i porzadane od kilku lat, a dziury w ulicach? one sa zawsze, mozna je latac i latac w kolko
A przez pryzmat czyjego interesu mam patrzeć, kilku osób które maja interes w tym żeby był stadion albo tor rowerowy, nikomu nie przydatny, nie ma tam żadnej rozrywki, nie zarabia a kosztował tylę że można by było zacząć tunel pod racławickimi, stadion - po jaka cholerę nam 2-gi stadion, trzeba miejsc pracy, a żeby były trzeba wpuścic na rynek konkretne firmy ale czym mamy sie pochwalić-zachęcić ich zarządy stadionem, torem rowerowym a może kolejnym marketem albo galerią. Trzeba porządnych dróg, dojazdu, lotniska, a prawda jest taka że gdziekolwiek bym nie był, w Rzeszowie, Białymstoku, już nie wspomnę o Krakowie Warszawie czy 3-mieście to od samego wjazdu do Lbn czuje jakbym wjechał do kompletnej dziury na jakimś zadupiu. Szlak mnie trafia jka na 2-gi dzień czytam w DW lub na innym portalu że będzie stadion lub tor albo reklama Lbn za ileśtam srylionów $$$ a na jednej z głownych ulic Czyli Kraśnickiej trzeba jeździć jak w grze Asteroid żeby nie zniszczyć zawieszenia. Solidarnności tez coraz gorsza, juz nie wspomnę o innych jak Diamentowa za wiaduktem, Armi Krajowej od Orkana do ronda czy B.M.Cassino od AK do Kraśnickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozsądek napisał:
marekMasz zrobioną drogę która nie spełnia wymogów dorgi awaryjnej dla trasy D17. Miną się tam dwa Tiry??Albo dwa samochody osobowe?? Pan Samoń zrobił wam drogę tylko po to abyście na niego głosowali w wyborach na wójta. Ta droga nie była w najgorszym stanie. Zobacz na inne drogi w gminie które Pan wójt ma gdzieś!!!!!, nie wspominając o kanalizacji w np. Dębówce czy Dąbrowicy. Nic tam nie robi bo na tych terenach mieszkają jego przeciwnicy.
A do czego mi potrzebny wymóg drogi awaryjnej, czy żeby się 2 tiry minęły pod oknem, wogóle mnie to nie interesuje, 2 osobowe się mijają bez problemu, zrobiona zostałą gwieździsta ponieważ ona mogła być zfinansowana z funduszy unijnych a inne nie a na to kasy nie było, tak samo kanalizacja, tyle zrobione na ile była kasa + fundusze unijne, nie mówię że jest idealne i bez kiełbasy wyborczej ale jakby Natalin był pod Lublinem to funduszy unijnych nikt by nie wykorzystał a kasa by poszłą na stadion, tor albo inne kolesiowskie interesy taka jest prawda i każdy o tym dobrze wie czy to Jastków, Głusk, Konopnica czy Niemce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i oby za kilka lat nie było jak z mieszkańcami dawnego głuska:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wszyscy wiemy o naszych drogach niestety ostatnie 4 lata zostały stracone ale ten rok i następne powinien być pozytywnym przełomem w tej kwestii i pomyśl, że z pieniędzmi z twoich podatków było by jednak łatwiej. Mapa dróg do remontu w tym roku: [media]http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&msa=0&msid=213405802355273858251.000499d02ffb092163dad&z=12[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lbn napisał:
Marku, jak sam napisałeś, pracujesz w Lublinie, jeździsz po naszych ulicach, korzystasz z naszych chodników, itp. Podejrzewam, że żona również w Lublinie pracuje a dzieci w Lublinie się uczą. Mieszkasz w Natalinie czyli pod samym Lublinem a podatki płacisz w gminie Jastków. Może trzeba było się pobudować z drugiej strony Jastkowa, gdzieś w polach, zostać rolnikiem, do Lublina przyjeżdżać tylko w sprawach urzędowych i dopiero wtedy porównywać drogi, budowy, nie licząc wcale na dokończenie jakiejś tam ulicy Sławin. Nie dotyczy to tylko Natalina, ale i innych podlubelskich miejscowości, których mieszkańcy pracują w Lublinie a "rdzennego" mieszkańca pracującego na roli trzeba szukać ze świecą.
Nie jeżdżę po WASZYCH ulicach ponieważ płace podatek drogowy w paliwie i są one tak samo WASZE jak NASZE a mieszkam gdzie chcę i interesuje mnie co organ rządzący robi z moimi podatkami i prawda jest taka że GM. Jastków znacznie lapiej zarządza moimi podatkami niż miasto Lublin w którym mieszkałem przez 30 lat, Lublin to wielka pijawa która teraz mając problemy finansowe ma chrapkę na majątki sąsiednich gmin np. super dochodową Elizówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I będziemy śpiewać jak kiedyś radomiacy kielczanom: W Lublinie park piękny, rośnie na nim trawa, Gdyby nie te krowy, byłaby Warszawa. Ech, ten ciąg na przesuwanie miedzy... Lepiej pokażcie nowe piękne teatry, opery, czyste chodniki, niedziurawe ulice, to wam uwierzymy żeście prawdziwe miastowe a nie leśne żuczki nieboraczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do-radomiak- Yy człeniu weź się ogarnij bo bez kitu ...żall mi Cię ,to że Lublin nie jest doskonały we wszystkim (ale z czasem może tak być..) to nie znaczy że zeszliśmy aż tak na psy!!! A ty co w tym Radomiu masz tak wyjebistego że możesz takie bzdury pisać??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...