Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin chce dać wielodzietnym rodzinom karty i zniżki

Utworzony przez lupus dei, 24 października 2011 r. o 06:36 Powrót do artykułu
i zwolnić z haraczu na budzikową mafię metropolitalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sobie kupię trzy samochody a potem poproszę miasto o dofinansowanie, bo muszę płacić trzy ubezpieczenia, trzy przeglądy zrobić, wszystkiego jest więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczylaby gwarancja miejsca w przedszkolu dla dziecka, aby rodzice którzy decyduja sie na dziecko mieli gdzie je zostawiać jak są w pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za.Jest to świetna forma aby i te dzieci z rodzin wielodzietnych miały trochę rozrywki. Dlaczego nie pomóc jeżeli jest taka możliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
Chyba sobie kupię trzy samochody a potem poproszę miasto o dofinansowanie, bo muszę płacić trzy ubezpieczenia, trzy przeglądy zrobić, wszystkiego jest więcej...
...a dzieci masz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
Chyba sobie kupię trzy samochody a potem poproszę miasto o dofinansowanie, bo muszę płacić trzy ubezpieczenia, trzy przeglądy zrobić, wszystkiego jest więcej...
10/10 ... i jeszcze trzy darmowe karty parkingowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dwoje dzieci i niepracującą żonę, która się nimi opiekuje. Nie stać mnie nie tylko na kino oraz teatr ale na buty i książki do szkoły! Gdyby nie tania odzież i Biedronka byłoby bardzo źle, dobrze że rodzice raz w tygodniu podrzucą jakiś bigos lub mielone. Nie narzekam bo wiem, że inni mają gorzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po podwyżkach za przedszkole i zabraniu ULGI teraz nasza władza stara się jakoś oddać to co zabrała ale czy to dobra droga? Pomysł dobry,jestem za ale w innej formie wg. mnie lepiej dopłacić pieniądze do przedszkoli wtedy rodzice mogą iść do pracy gdzie zarobią sobie na kino i basen dla dziecka oraz odprowadzą PODATKI do miejskiej kasy!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza zabrała ulgi??? Władza ma obowiązek dawać zniżki???Ludzie! Dzieci się ma bez względu czy zniżki i ulgi są czy ich nie ma.Należy sobie jednak zadawać pytanie z czego utrzymam dwudzieste czwarte dziecko,skoro pozostałe dwadzieścia trzy chodzi głodne.Dzieci ma się na własny rachunek a nie na garnuszku władz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i masz, kolejna promocja. Przepraszam, że więcej nie napiszę, ale lecę dorobić trzeciego brzdąca - może się jeszcze załapię ))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zizi napisał:
Władza zabrała ulgi??? Władza ma obowiązek dawać zniżki???Ludzie! Dzieci się ma bez względu czy zniżki i ulgi są czy ich nie ma.Należy sobie jednak zadawać pytanie z czego utrzymam dwudzieste czwarte dziecko,skoro pozostałe dwadzieścia trzy chodzi głodne.Dzieci ma się na własny rachunek a nie na garnuszku władz!
Masz dziecko? Jezeli nie to się nie odzywaj! Jeżeli masz to co by było gdybyś zamiast tego jednego wyczekiwanego otrzymał bliźniaki albo trojaczki? Przecież liczyłeś na jedno i na jedno masz utrzymanie a na drugie albo trzecie? Chyba jakaś POMOC od WŁADZY się w tym przypadku należy. Przecież w przyszłości te dzieci będą spłacały z nawiązką to co dostały od Państwa w formie płacenia podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne wszystko dla wielodzietnych rodzin a reszta sie nie liczy :(najlepiej naklepać dzieci i państwo nich na wszystko da bo ich na nic nie stać ja mam dwoje dzieci i tez nie moge sobie pozwolic na takie przyjemności niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe od kiedy nas na to stać?Nie za duzo tych ulg?Moze jednak pora,aby niektórzy zaczęli myśleć głową,a nie....Za ulgi zapłacą wszyscy podatnicy-w ten albo inny sposób.A ja-jako podatnik-ja się nie zgadzam! Poza tym-troje dzieci to jeszcze nie wielodzietność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asia napisał:
Poza tym-troje dzieci to jeszcze nie wielodzietność!
To dlaczego sama nie masz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 3 rowery - proszę o darmowe ubezpieczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej dać im kondony ??? Jakim to prawem dziecioroby mają mieć lepiej od normalnych rodzin ? Nie stać mnie to nie klepię bachorów przy każdej reklamie telewizyjnej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHA napisał:
To dlaczego sama nie masz?
MAM-właśnie troje mam Tylko troje-bo na wychowanie trójki dzieci było nas stać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rozwiniętych krajach promuje się politykę prorodzinną. Wiadomo, że przy takiej dzietności jak teraz system emerytalny się rozwali jak wyż demograficzny zacznie pobierać emeryturę. Nie będzie miał kto pracować w służbach, usługach. Ale krzyczący o dzieciorobach nie rozumieją tego. Pewnie boją się, że przez te pożal się Boże ulgi dla wielodzietnych rodzin, zabraknie im na zasiłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niniejszym protestuję przeciwko wspieraniu dzieciorobów moim kosztem. Tym bardziej że świat i tak jest przeludniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski napisał:
W rozwiniętych krajach promuje się politykę prorodzinną. Wiadomo, że przy takiej dzietności jak teraz system emerytalny się rozwali jak wyż demograficzny zacznie pobierać emeryturę. Nie będzie miał kto pracować w służbach, usługach. Ale krzyczący o dzieciorobach nie rozumieją tego. Pewnie boją się, że przez te pożal się Boże ulgi dla wielodzietnych rodzin, zabraknie im na zasiłki.
co Kowalski napieprzyłeś dzieci i wypisujesz głupoty, wiesz kto ma pracować, min. moje dziecko które wyjechało za granicę bo w tym zidiocialym kraju nie ma pracy, albo jak jest to za grosze. Ściągnij tych za granicy i zatrudnij tych co nie mają pracy i ma już kto pracować. To własnie tacy jak ty wymyślają głupoty, jak chcesz dawać to dawaj ze swojej kieszeni. Nie mam zamiaru promować pieprzenie się w tak biednym kraju jak w naszym,, gdzie karzą sie cieszyć, że pozwalają człowiekowi wegetować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...