Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin chce dać wielodzietnym rodzinom karty i zniżki

Utworzony przez lupus dei, 24 października 2011 r. o 06:36 Powrót do artykułu
Jak tak zagramanicą cudnie jest, to szeroka droga. Zmywak już czeka - w sam raz dla kwalifikacji większości "narzekaczy" A co do ulg, to bdb pomysł. Dziwne, że ludzie nie rozumieją, że bez przyszłych pokoleń nie będzie dla nich na emeryturki. Z pustego w próżne i Salomon nie naleje, niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzon napisał:
Jak tak zagramanicą cudnie jest, to szeroka droga. Zmywak już czeka - w sam raz dla kwalifikacji większości "narzekaczy" A co do ulg, to bdb pomysł. Dziwne, że ludzie nie rozumieją, że bez przyszłych pokoleń nie będzie dla nich na emeryturki. Z pustego w próżne i Salomon nie naleje, niestety...
no następny nawiedzony, emeryturę to ja będę miała nie dzięki biednym dzieciom biednych rodziców, które w w iększości będą jeszcze ciągnąć od państwa, ale dzięki odkładanym przeze mnie miesiąc w miesiąc pieniążkach (niemałych) w trzecim folarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co Kowalski napieprzyłeś dzieci i wypisujesz głupoty, wiesz kto ma pracować, min. moje dziecko które wyjechało za granicę bo w tym zidiocialym kraju nie ma pracy, albo jak jest to za grosze. Ściągnij tych za granicy i zatrudnij tych co nie mają pracy i ma już kto pracować. To własnie tacy jak ty wymyślają głupoty, jak chcesz dawać to dawaj ze swojej kieszeni. Nie mam zamiaru promować pieprzenie się w tak biednym kraju jak w naszym,, gdzie karzą sie cieszyć, że pozwalają człowiekowi wegetować.
Nie wiem co znaczy "napieprzyłeś dzieci" - jeśli chodzi o liczbę dzieci mam 2, chciałbym mieć więcej ale chyba już nie będę miał. Podziwiam ludzi, którzy mają dużo dzieci, kochają je i nie rozpaczają że z powodu tego, że mają więcej dzieci nie stać ich na nową plazmę czy nowy samochód. Daję z własnej kieszeni gdyż płacę podatki - chciałbym żeby więcej z moich podatków szło właśnie na wsparcie dla rodzin wielodzietnych. Chciałbym też żeby lepiej uczono w szkołach polskiego to miałbym mniej problemów ze zrozumieniem Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Al napisał:
Niniejszym protestuję przeciwko wspieraniu dzieciorobów moim kosztem. Tym bardziej że świat i tak jest przeludniony.
To ile ludzi powinno być na świecie? Oczywiście Ty a dla kogoś jeszcze się znajdzie miejsce? Ja z kolei protestuję przeciwko wspieraniu głupoty moim kosztem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no następny nawiedzony, emeryturę to ja będę miała nie dzięki biednym dzieciom biednych rodziców, które w w iększości będą jeszcze ciągnąć od państwa, ale dzięki odkładanym przeze mnie miesiąc w miesiąc pieniążkach (niemałych) w trzecim folarze
Ciekawe czy Twój 3 filar dużo zainwestował w greckie obligacje, względnie w akcje japońskich elektrowni atomowych. I czy agent, który Ci sprzedał ten 3 filar dał Ci na piśmie gwarancję (w imieniu firmy ubezpieczeniowej), że średnioroczna stopa zwrotu wyniesie np. 8 %, i czy uwzględnił inflację i jeszcze wiele innych rzeczy, których zapomniał Ci powiedzieć lub których nie może przewidzieć. 3 filar w założeniu ma być uzupełenieniem filarów 1 i 2, które oparte są na solidarności pokoleniowej. A jak już będziesz miała tą emeryturę to nie martwisz się, że się nie dogadasz po polsku z lekarzem, policjantem, hydraulikiem, taksówkarzem. Zastępowalność pokoleń to również ten aspekt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wspaniały pomysł wreszcie ktoś pomyślał o rodzinach szczęśliwych oby jak najwięcej takich pomysłów niech te rodziny będą wzorem dla innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czegoś tu nie rozumiem, dlaczego rodzina z 1 lub 2 dzieci nie może mieć ulg tak jak rodzina z 3+? To takie same rodziny i takie same dzieci. Często takie rodziny są w gorszej sytuacji niż te z większą liczbą dzieci. Nie od liczby dzieci takie przywileje powinny przysługiwać. Świadomie mam tylko 1 dziecko, bo na 1 nas stać, cięzko oboje z mężem pracujemy żeby mogło pojść na basen, "kulki" czy do Botanika. W czym ja i moje dziecko mamy byc gorsi od tych ktorzy mają ich 3? Bo decyzją o posiadaniu 1 dziecka podjęliśmy świadomie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...