Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to za język: "Ciało mężczyzny znaleziono na śmietniku"? "Na" śmietnik się trafia, wyrzuca się "do". Leżał na śmietniku? Na kontenerze, czy takim małym koszu? Pani policjantko, "na" którym śmietniku przy Krasińskiego stoi altana, chętnie zobaczę? Do szkoły i lekcje odrabiać, a nie w gazetach pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wieczorem ktoś go wygonił z klatki schodowej albo piwnicy .... Zamiast roztkliwiać się nad biednymi marznącymi kotkami może jednak warto czasem dać się przespać przy 20 stopniowym mrozie CZŁOWIEKOWI, bezdomnemu, brudnemu, śmierdzącemu ale mimo wszystko człowiekowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY TO NIE BYŁ KTOŚ Z RZĄDU PLATFORMY ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZY TO NIE BYŁ KTOŚ Z RZĄDU PLATFORMY ???
Patrząc po wyrazie twarzy przypominającej nienawiść i pogarde policja w pierwszej chwili stwierdziła, że to Jarek Kaczyński ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Pewnie wieczorem ktoś go wygonił z klatki schodowej albo piwnicy .... Zamiast roztkliwiać się nad biednymi marznącymi kotkami może jednak warto czasem dać się przespać przy 20 stopniowym mrozie CZŁOWIEKOWI, bezdomnemu, brudnemu, śmierdzącemu ale mimo wszystko człowiekowi.
a ten człowiek to nie ma noclegu w schronisku? Po to są schroniska, noclegownie żeby z nich korzystać a jeśli masz ochotę na kontakt z brudnum, śmierdzącym człowiekiem to zaproś go do siebie na nocleg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Patrząc po wyrazie twarzy przypominającej nienawiść i pogarde policja w pierwszej chwili stwierdziła, że to Jarek Kaczyński ?
Ale dlaczego tak zajebiście RYŻY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
an napisał:
a ten człowiek to nie ma noclegu w schronisku? Po to są schroniska, noclegownie żeby z nich korzystać a jeśli masz ochotę na kontakt z brudnum, śmierdzącym człowiekiem to zaproś go do siebie na nocleg...
Do schronisk nie przyjmują nietrzeźwych a 99% bezdomnych cierpi na chorobę alkoholową. Nikt Ci nie każe zapraszać bezdomnego do domu, wystarczy że nie będziesz go wyganiać z klatki schodowej w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZY TO NIE BYŁ KTOŚ Z RZĄDU PLATFORMY ???
Ja sądzę że te czerwone komuchy to sobie w ciepełku w sejmie teraz siedzą, i wali ich to że ktoś łazi po śmietnikach, tam się przewraca, i tam umiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Pewnie wieczorem ktoś go wygonił z klatki schodowej albo piwnicy .... Zamiast roztkliwiać się nad biednymi marznącymi kotkami może jednak warto czasem dać się przespać przy 20 stopniowym mrozie CZŁOWIEKOWI, bezdomnemu, brudnemu, śmierdzącemu ale mimo wszystko człowiekowi.
Otóż wdam się z tobą w taką małą polemikę popierając ją doświadczeniem. ....Swojego czsu wyszedłem na klatkę schodową gdzieś około godziny 23:30 aby wyrzucić śmieci do zsypu.Wtedy to na spoczniku zauważyłem człowieka zawiniętego w jakieś cuchnące bety.Skojarzyłem to z kałużami moczu a i czegoś grubszego, które do tej pory nie wiedziałem skąd się biorą pod drzwiami przyległej tzw.wózkowni. Ponieważ wtedy była mroźna noc więc zadzwoniłem na Policję i ci faktycznie przyjechali piorunem. Funkcjonariusze sprowadzili tego bezdomnego do radiowozu,poprosili aby chwilkę zaczekał a oni wrócili po jego rzeczy. Kiedy wrócili dosłownie po minucie bezdomnego już tam nie było - szukaliśmy go do godz 1:OO i....jak to się mówi kamień w wodę. Ponieważ byli to młdzi policjanci i jak widać przestraszeni swoją rolą ,wielokrotnie łączyli się z przełożonymi z zapytaniem co dalej ?. Odpuścili i pojechali a ja się zastanawiałem gdzie taki w sumie niedołężny człowiek w ciągu minuty mógł się tak skutecznie schować przed czymś co być może ratuje życie. Masz rację Stefanie że nad każdym człowiekiem trzeba się pochylić -tylko pytam czy zawsze trzeba pozwolić takiemu człowiekowi aby to on stawiał warunki ? Zastanawiałem się jak rozwiązać ten problem i doszedłem do takiego wniosku. Miasto powinno wybudować gdzieś w pobliżu rogatek kilka betonowych baraków aby łatwo było je zmyć strażacką pompą .Ustawić tam solidne drewniane prycze.W takim miejscu nie powinny obowiązywać żadne reguły i żadna odpowiedzialność poza jedną -utrzymać dodatnią temperatuę w okresie zimowym i raz na dzień coś do jedzenia. JAK MYŚLISZ mam rację ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Patrząc po wyrazie twarzy przypominającej nienawiść i pogarde policja w pierwszej chwili stwierdziła, że to Jarek Kaczyński ?
"JP II" zapewniam cię że o twoje relikwie nikt nie będzie zabiegał ,bo taki osioł jak ty to nawet na salami się nie nadaje. Naczytałeś się GWnianej gazetki albo jakiegoś innego midrasza i popisujesz się kanałowymi dowcipami bo ta lektura do niczego innego jak do kanału nie sprowadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Do schronisk nie przyjmują nietrzeźwych a 99% bezdomnych cierpi na chorobę alkoholową. Nikt Ci nie każe zapraszać bezdomnego do domu, wystarczy że nie będziesz go wyganiać z klatki schodowej w nocy.
To daj ogłoszenie, że Ty chętnie przyjmiesz takiego na klatke do siebie. Tylko ciekaw jestem co na to Twoi sąsiedzi? Obawiam się że wzorem osoby której odpisałeś na post, powiedzą Ci zabierz sobie go do domu mądrołku. Ja nie zamierzam robić ze swojej klatki przytułek dla brudnych i pijanych. Wieczór przezimują, zjedza, zesr. się, wyl. się i pójdą na kolejną noc do innej klatki a sąsiad bedzie musiał posprzątać. Ot mądrość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaktus napisał:
"JP II" zapewniam cię że o twoje relikwie nikt nie będzie zabiegał ,bo taki osioł jak ty to nawet na salami się nie nadaje. Naczytałeś się GWnianej gazetki albo jakiegoś innego midrasza i popisujesz się kanałowymi dowcipami bo ta lektura do niczego innego jak do kanału nie sprowadza.
Idz sie leczyć fanatyku nieboszczki PIS i małego wodza. Jeżeli jakiś przygłup pisze o ludziach z rządu to każdy ma prawo napisać to samo o kaczym czy jego partii. Wiec wyluzuj wazeliniarzu pisowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaktus napisał:
"JP II" zapewniam cię że o twoje relikwie nikt nie będzie zabiegał ,bo taki osioł jak ty to nawet na salami się nie nadaje. Naczytałeś się GWnianej gazetki albo jakiegoś innego midrasza i popisujesz się kanałowymi dowcipami bo ta lektura do niczego innego jak do kanału nie sprowadza.
Szkoda się nad nim rozczulać,TĘPA CZERWONA KONFIDENCKA PAŁA na pewno nie jest już do uratowania. GÓwniana gazetka zrobiła swoje-zabrała biedaka do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Idz sie leczyć fanatyku nieboszczki PIS i małego wodza. Jeżeli jakiś przygłup pisze o ludziach z rządu to każdy ma prawo napisać to samo o kaczym czy jego partii. Wiec wyluzuj wazeliniarzu pisowski
Ty CYCU też jesteś z wermachtu jak twój idol,czy tylko czerwonym pachołkiem Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Patrząc po wyrazie twarzy przypominającej nienawiść i pogarde policja w pierwszej chwili stwierdziła, że to Jarek Kaczyński ?
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Ale dlaczego tak zajebiście RYŻY.
Nie wiem, nic mnie to nie interesuje ale Jarka chętnie bym zobaczył pod tą wiatą na krasińskiego. Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty CYCU też jesteś z wermachtu jak twój idol,czy tylko czerwonym pachołkiem Moskwy.
Nie, podobnie jak twój mały wódz jestem synem członka PZPR. A co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Idz sie leczyć fanatyku nieboszczki PIS i małego wodza. Jeżeli jakiś przygłup pisze o ludziach z rządu to każdy ma prawo napisać to samo o kaczym czy jego partii. Wiec wyluzuj wazeliniarzu pisowski
Co będzie CZERWONY PACHOŁKU jak ci ryży przykręci internet. Gdzie będziesz CWELU wtedy pyskował. Jak trafisz tam gdzie ja na piwo chodzę to na szpicach wyjedziesz. hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie, podobnie jak twój mały wódz jestem synem członka PZPR. A co?
Od razy mi na CZŁONKA wyglądałeś.-Na małego. ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JUDE ?????
Dokładnie jude. Bo kto nie z PIS ten żyd, komuch, anypatriota, złodziej, malwersant, zboczeniec, itp, itd.. Tylko mały prezes i jego partia wzorem do naśladowania. Czy wzorem członków PIS, Zbonikowskiego, Karskiego i coś tam coś tam Kruk mam się nawalić i pójść do pracy, czy wsiąść w samochód i po lublinie rozbijać sie po pijaku? Ot moralność PISmenów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...