Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Od razy mi na CZŁONKA wyglądałeś.-Na małego. ha.ha.ha.
O tym mówiłem cały czas, na członka małego, tak małego jak twój mały prezes kaczyński, syn członka PZPR. Popij zimnym Lechem tą kaczke co stanęła Ci w gardle to może Ci przejdzie wazeliniarstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dokładnie jude. Bo kto nie z PIS ten żyd, komuch, anypatriota, złodziej, malwersant, zboczeniec, itp, itd.. Tylko mały prezes i jego partia wzorem do naśladowania. Czy wzorem członków PIS, Zbonikowskiego, Karskiego i coś tam coś tam Kruk mam się nawalić i pójść do pracy, czy wsiąść w samochód i po lublinie rozbijać sie po pijaku? Ot moralność PISmenów
Aleś CIOTO utoczył piany.....Teraz POwinno być trochę lżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dokładnie jude. Bo kto nie z PIS ten żyd, komuch, anypatriota, złodziej, malwersant, zboczeniec, itp, itd.. Tylko mały prezes i jego partia wzorem do naśladowania. Czy wzorem członków PIS, Zbonikowskiego, Karskiego i coś tam coś tam Kruk mam się nawalić i pójść do pracy, czy wsiąść w samochód i po lublinie rozbijać sie po pijaku? Ot moralność PISmenów
No już trochę CYCU lepiej z tobą, ale trzeba jeszcze po pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaktus napisał:
Otóż wdam się z tobą w taką małą polemikę popierając ją doświadczeniem. ....Swojego czsu wyszedłem na klatkę schodową gdzieś około godziny 23:30 aby wyrzucić śmieci do zsypu.Wtedy to na spoczniku zauważyłem człowieka zawiniętego w jakieś cuchnące bety.Skojarzyłem to z kałużami moczu a i czegoś grubszego, które do tej pory nie wiedziałem skąd się biorą pod drzwiami przyległej tzw.wózkowni. Ponieważ wtedy była mroźna noc więc zadzwoniłem na Policję i ci faktycznie przyjechali piorunem. Funkcjonariusze sprowadzili tego bezdomnego do radiowozu,poprosili aby chwilkę zaczekał a oni wrócili po jego rzeczy. Kiedy wrócili dosłownie po minucie bezdomnego już tam nie było - szukaliśmy go do godz 1:OO i....jak to się mówi kamień w wodę. Ponieważ byli to młdzi policjanci i jak widać przestraszeni swoją rolą ,wielokrotnie łączyli się z przełożonymi z zapytaniem co dalej ?. Odpuścili i pojechali a ja się zastanawiałem gdzie taki w sumie niedołężny człowiek w ciągu minuty mógł się tak skutecznie schować przed czymś co być może ratuje życie. Masz rację Stefanie że nad każdym człowiekiem trzeba się pochylić -tylko pytam czy zawsze trzeba pozwolić takiemu człowiekowi aby to on stawiał warunki ? Zastanawiałem się jak rozwiązać ten problem i doszedłem do takiego wniosku. Miasto powinno wybudować gdzieś w pobliżu rogatek kilka betonowych baraków aby łatwo było je zmyć strażacką pompą .Ustawić tam solidne drewniane prycze.W takim miejscu nie powinny obowiązywać żadne reguły i żadna odpowiedzialność poza jedną -utrzymać dodatnią temperatuę w okresie zimowym i raz na dzień coś do jedzenia. JAK MYŚLISZ mam rację ?
Cóż, policjanci w tym przypadku zachowali się nieprofesjonalnie. Jest odpowiednie prawo, są instytucje takie jak MOPR, straż miejska, policja, pogotowie itp których obowiązkiem jest udzielanie pomocy takim właśnie ludziom. I to nie jest praca - to jest SŁUŻBA PUBLICZNA. Z drugiej strony jest ludzka znieczulica i wszechobecna spychologia, bo zamiast siedzieć w cieple i pić kawkę trzeba się ruszyć i wykonać swój OBOWIĄZEK. Zbudowanie takiej noclegowni to kapitalny pomysł ale pod warunkiem że skieruje się do niej NA SŁUŻBĘ funkcjonariuszy straży miejskiej w celu zapewnienia BEZPIECZEŃSTWA przebywającym w tam LUDZIOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Harnaś napisał:
Co będzie CZERWONY PACHOŁKU jak ci ryży przykręci internet. Gdzie będziesz CWELU wtedy pyskował. Jak trafisz tam gdzie ja na piwo chodzę to na szpicach wyjedziesz. hej
uuuuu wysoki poziom wyborców łżego Jarka i zimnego LEcha. Obudz się bo harnaś mózg Ci zlasował, nie pij tyle! Jest wiele partii na które warto głosować a które nie zasiadają w sejmie. Czemu w tych Waszych małych mózgach utarło się że PIS i jarek zaprowadzą Wam dobrobyt? Już swoje rządził i nic nie zrobił. Gdyby było inaczej, nie miszkałbyś w blokowiskach i nie pił piwa pod klatką, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Aleś CIOTO utoczył piany.....Teraz POwinno być trochę lżej.
Utoczyłem piany i zamknąłem Ci gębę bo argumentów żadnych nie widze! Trudno polemizować, napisać coś mądrego gdy partia jedyna słuszna ma w swoich szeregach patologie i alkoholików. To też ruski szwindel? hahahahaahaha wyluzuj poslada. Dzwon do centrali po wzkazówki. Zadanie wykonane, haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dedykacja dla pismenów, broniących pisu i jareczka [media]http://http://www.youtube.com/watch?v=OsLa_A16GJ8[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
uuuuu wysoki poziom wyborców łżego Jarka i zimnego LEcha. Obudz się bo harnaś mózg Ci zlasował, nie pij tyle! Jest wiele partii na które warto głosować a które nie zasiadają w sejmie. Czemu w tych Waszych małych mózgach utarło się że PIS i jarek zaprowadzą Wam dobrobyt? Już swoje rządził i nic nie zrobił. Gdyby było inaczej, nie miszkałbyś w blokowiskach i nie pił piwa pod klatką, hehe
Bo już chyba CIOTO gorzej nikt nie potrafi rządzić jak ci obecni,ZAMORDYZM,INWIGLACJA,ACTA,SRACTA,paliwo po 7 i inne, już nie ma chyba większych matołów i nieudaczników do takiego rządzenia CYCU, to jest klęska tych konfidentów i komuchów. Nie idż tą drogą CYCU. hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Utoczyłem piany i zamknąłem Ci gębę bo argumentów żadnych nie widze! Trudno polemizować, napisać coś mądrego gdy partia jedyna słuszna ma w swoich szeregach patologie i alkoholików. To też ruski szwindel? hahahahaahaha wyluzuj poslada. Dzwon do centrali po wzkazówki. Zadanie wykonane, haha
Uważam CZERWONA CIOTO że to ty nie masz odpowiedzi bo ci pyta w gębie siedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
uuuuu wysoki poziom wyborców łżego Jarka i zimnego LEcha. Obudz się bo harnaś mózg Ci zlasował, nie pij tyle! Jest wiele partii na które warto głosować a które nie zasiadają w sejmie. Czemu w tych Waszych małych mózgach utarło się że PIS i jarek zaprowadzą Wam dobrobyt? Już swoje rządził i nic nie zrobił. Gdyby było inaczej, nie miszkałbyś w blokowiskach i nie pił piwa pod klatką, hehe
O widzę że do PEDALSKIEJ ci bliżej,co z twoją orientacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Harnaś napisał:
Bo już chyba CIOTO gorzej nikt nie potrafi rządzić jak ci obecni,ZAMORDYZM,INWIGLACJA,ACTA,SRACTA,paliwo po 7 i inne, już nie ma chyba większych matołów i nieudaczników do takiego rządzenia CYCU, to jest klęska tych konfidentów i komuchów. Nie idż tą drogą CYCU. hej
Masz racje tylko w jednym, że rządzą choojowo i tylko z tym się zgodzę. Natomiast nie zgodzę się, że rządy jarka były takie wspaniałe. Wszystkie rządy od 89 roku były takie same, kropka w kropke. Jeżeli twierdzisz że tylko PIS może nam pomóc to otwórz oczy i myśl samodzielnie. Takie barany pouczają Cie, Ty na nich głosujesz a oni przychodzą naje.bani do roboty albo rozbijają się za granicą meleksami po pijaku. To mają być ludzie, którym warto powierzyć losy polski i polaków? Nie rozśmieszaj mnie człowieku z piwem w ręku. To zwykli karierowicze jak większość w sejmie. Chory pismen z Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Harnaś napisał:
Bo już chyba CIOTO gorzej nikt nie potrafi rządzić jak ci obecni,ZAMORDYZM,INWIGLACJA,ACTA,SRACTA,paliwo po 7 i inne, już nie ma chyba większych matołów i nieudaczników do takiego rządzenia CYCU, to jest klęska tych konfidentów i komuchów. Nie idż tą drogą CYCU. hej
Masz racje tylko w jednym, że rządzą choojowo i tylko z tym się zgodzę. Natomiast nie zgodzę się, że rządy jarka były takie wspaniałe. Wszystkie rządy od 89 roku były takie same, kropka w kropke. Jeżeli twierdzisz że tylko PIS może nam pomóc to otwórz oczy i myśl samodzielnie. Takie barany pouczają Cie, Ty na nich głosujesz a oni przychodzą naje.bani do roboty albo rozbijają się za granicą meleksami po pijaku. To mają być ludzie, którym warto powierzyć losy polski i polaków? Nie rozśmieszaj mnie człowieku z piwem w ręku. To zwykli karierowicze jak większość w sejmie. Chory pismen z Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uważam CZERWONA CIOTO że to ty nie masz odpowiedzi bo ci pyta w gębie siedzi.
Idz, dopij piwo pod klatką w spokoju blokersie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O widzę że do PEDALSKIEJ ci bliżej,co z twoją orientacją.
Do Twojej mi daleko. Taki matoł i blokers nie jest dla mnie przeciwnikiem do rozmów. Musiałbym dużo harnasia wypic pod klatką żeby zrozumieć ten bełkot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYDZILIBYŚCIE SIĘ!!!! CZŁOWIEK ZMARŁ, A WY TYLKO BŁOTEM POTRAFICIE SIĘ OBRZUCAĆ!!! TYLE W WAS NIENAWIŚCI I WYŻYWACIE SIĘ W INTERNECIE! NIE MACIE CO ROBIĆ? CHCECIE SIĘ WYŻYĆ? UMÓWCIE SIĘ POD ŚMIETNIKIEM (NAJLEPIEJ W ŚRODKU NOCY), DAJCIE SOBIE PO GĘBIE - MOŻE POCZUJECIE SIĘ LEPIEJ, ZAMIAST LUDZI TUTAJ OBRAŻAĆ I POKAZYWAĆ CAŁKOWITY BRAK KULTURY PRYMITYWY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inga napisał:
WSTYDZILIBYŚCIE SIĘ!!!! CZŁOWIEK ZMARŁ, A WY TYLKO BŁOTEM POTRAFICIE SIĘ OBRZUCAĆ!!! TYLE W WAS NIENAWIŚCI I WYŻYWACIE SIĘ W INTERNECIE! NIE MACIE CO ROBIĆ? CHCECIE SIĘ WYŻYĆ? UMÓWCIE SIĘ POD ŚMIETNIKIEM (NAJLEPIEJ W ŚRODKU NOCY), DAJCIE SOBIE PO GĘBIE - MOŻE POCZUJECIE SIĘ LEPIEJ, ZAMIAST LUDZI TUTAJ OBRAŻAĆ I POKAZYWAĆ CAŁKOWITY BRAK KULTURY PRYMITYWY!!!
Ty tez sie harnasia opiłaś i emocje Toba szargają? Wez dwa głębokie wdechy, powinno pomóc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inga napisał:
WSTYDZILIBYŚCIE SIĘ!!!! CZŁOWIEK ZMARŁ, A WY TYLKO BŁOTEM POTRAFICIE SIĘ OBRZUCAĆ!!! TYLE W WAS NIENAWIŚCI I WYŻYWACIE SIĘ W INTERNECIE! NIE MACIE CO ROBIĆ? CHCECIE SIĘ WYŻYĆ? UMÓWCIE SIĘ POD ŚMIETNIKIEM (NAJLEPIEJ W ŚRODKU NOCY), DAJCIE SOBIE PO GĘBIE - MOŻE POCZUJECIE SIĘ LEPIEJ, ZAMIAST LUDZI TUTAJ OBRAŻAĆ I POKAZYWAĆ CAŁKOWITY BRAK KULTURY PRYMITYWY!!!
Człowiek zmarł,ale jak obecni KOMUNIŚCI JESZCZE PORZĄDZĄ TO NIE JEDEN W TEN SPOSÓB JESZCZE SKOŃCZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój lekarz napisał:
Ty tez sie harnasia opiłaś i emocje Toba szargają? Wez dwa głębokie wdechy, powinno pomóc
CHAMSTWO komuchów nie ma granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój lekarz napisał:
Ty tez sie harnasia opiłaś i emocje Toba szargają? Wez dwa głębokie wdechy, powinno pomóc
jak bym niesiołowskiego słyszała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój lekarz napisał:
Ty tez sie harnasia opiłaś i emocje Toba szargają? Wez dwa głębokie wdechy, powinno pomóc
To mi wygląda na LATEKSOWĄ PAŁĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...