Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jola napisał:
Gdzieś ty się chował oszołomie.
Przecież to ja Maciorewicz z PIS, nie poznajesz mnie towarzyszko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
W tej platformie,więcej takich D.E.B.I.L.I, czy może sierotą jesteś,a może ty od lateksowej pały właśnie jesteś.
Ale Ci ta lateksowa pała chodzi po głowie aż Ci ślinka cieknie na sama myśl. I Ty w pisie jesteś? No tak, ta partia słynie z podwójnych standardów, geje źli ale ksiądz i jego igraszki z ministrantami bardzo cacy. Na widok kaczego kupra też się ślinisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Pokazujesz niestety jaki wielki BURAK BIŁGORAJSKI jesteś.
Zdecyduj się Jolu, Wiolu, Ingrid czy Donie (jeden i to samo) czy jestem czerwonym komunistą z SLD, oszołomem z PO czy burakiem biłgorajskim z Ruchu Palikota.. Ale pupa Cie zapiecze jeżeli wyjdzie na jaw, że jestem z PIS, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uspokoje Was histerycy z PIS. Co by sie nie działo w następnych wyborach z pewnością nieboszczka PIS nie wygra. Wiec ujadajcie sobie dalej, lecz tylko gardła i czasu waszego szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale Ci ta lateksowa pała chodzi po głowie aż Ci ślinka cieknie na sama myśl. I Ty w pisie jesteś? No tak, ta partia słynie z podwójnych standardów, geje źli ale ksiądz i jego igraszki z ministrantami bardzo cacy. Na widok kaczego kupra też się ślinisz?
Przestańcie koty i buce czerwone drapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolka napisał:
Przestańcie koty i buce czerwone drapać.
Niedobrze z Tobą klakierze jeżeli już tylko w czerwonych barwach widzisz. Paranoja jak u jara i ekipy, u Was to jest tredny mieć manie prześladowczą typu ruskie agenty, czerwoni ? Jeżeli nie wierzysz w kompetencje lekarza, idz do księdza może pomodli się i przejdzie. Współczuć to mało, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niedobrze z Tobą klakierze jeżeli już tylko w czerwonych barwach widzisz. Paranoja jak u jara i ekipy, u Was to jest tredny mieć manie prześladowczą typu ruskie agenty, czerwoni ? Jeżeli nie wierzysz w kompetencje lekarza, idz do księdza może pomodli się i przejdzie. Współczuć to mało, hehe
A kim ty konfidencie-POjebie jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty PIsdo wiesz czy ja jestem czerwony czy czarny sukienkowy tak jak wasza partia miłości PIS. Internet owszem powinien być ograniczany ale takim moherom jak Ty wariacie jeden, hehe. Może zmobilizuje Cie to do czegoś bardziej pożytecznego niż pisanie idiotycznych tekstów na forum
U ryżego łajzo robisz za 800.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A kim ty konfidencie-POjebie jesteś.
Twoim lekarzem i każę Ci wziąć leki. Skąd tępa pało wiesz, że jestem za PO? Twój mały prezes Ci powiedział, że każdy kto nie z nim ten z PO? Trzeba zdelegalizować PIS i PO a nastanie spokój w tym kraju i na forach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolka napisał:
U ryżego łajzo robisz za 800.
Jeszcze raz Ci powiem, chociaż nie lubię się powtarzać, weź leki człowieku i daj odsapnąć swojej rodzinie i ludziom na forum. Wszędzie widzisz PO i spiski. Tak na marginesie, od jak dawna masz te manie prześladowcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolka napisał:
U ryżego łajzo robisz za 800.
Pisze i mówi się 'pracujesz' a nie 'robisz'. Robić to możesz w gacie jak sie harnasia pod klatką opijesz i nie zdążysz w krzaki. Robolu niewykwalifikowany..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój lekarz napisał:
Jeszcze raz Ci powiem, chociaż nie lubię się powtarzać, weź leki człowieku i daj odsapnąć swojej rodzinie i ludziom na forum. Wszędzie widzisz PO i spiski. Tak na marginesie, od jak dawna masz te manie prześladowcze?
SIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ CHOŁOTE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Twoim lekarzem i każę Ci wziąć leki. Skąd tępa pało wiesz, że jestem za PO? Twój mały prezes Ci powiedział, że każdy kto nie z nim ten z PO? Trzeba zdelegalizować PIS i PO a nastanie spokój w tym kraju i na forach
SIERPEM I MŁOTEM W TA CZERWONA CHOŁOTĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niedobrze z Tobą klakierze jeżeli już tylko w czerwonych barwach widzisz. Paranoja jak u jara i ekipy, u Was to jest tredny mieć manie prześladowczą typu ruskie agenty, czerwoni ? Jeżeli nie wierzysz w kompetencje lekarza, idz do księdza może pomodli się i przejdzie. Współczuć to mało, hehe
SIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ CHOŁOTĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SIERPEM I MŁOTEM W TA CZERWONA CHOŁOTĘ.
Lekarzem w chorych na głowe! Leki plus lekarz powinno pomóc. Ewentualnie ksiądz i woda świecona dla wyznawców PIS, hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głos rozsądku towarzysze napisał:
Uspokoje Was histerycy z PIS. Co by sie nie działo w następnych wyborach z pewnością nieboszczka PIS nie wygra. Wiec ujadajcie sobie dalej, lecz tylko gardła i czasu waszego szkoda.
DYMAĆ CZERWONYCH CHAMÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolka napisał:
U ryżego łajzo robisz za 800.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek, Jarek, Jarek, Jarek.. Lepiej Ci wazeliniarzu? Czujesz ten klimat wiecu radyjkowego połączonego z agitacją na jedyną prawdziwą polską partie PiSSSSS.. ? Już się nie dziwię dlaczego Kruk, Karski i Zbonikowski i małpka Kaczyński lubią być zważeni na pare promili, bo na trzeźwo nie da się słuchać tego bełkotu! Amen bracie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lekarzem w chorych na głowe! Leki plus lekarz powinno pomóc. Ewentualnie ksiądz i woda świecona dla wyznawców PIS, hahaha
SIERPEM I MŁOTEM W CZERWONĄ CHOŁOTĘ-DYMAĆ CZERWONYCH CHAMÓW,i robotę u ryżego za 800. hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kOLKA napisał:
DYMAĆ CZERWONYCH CHAMÓW.
Zdecyduj się kim jesteś bo nick'ów masz wiele ale główke pustą! Pocałujta Kaczke w kupra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...