Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Inwestorski upór do realizacji tego typu inwestycji w osiedlu mieszkaniowym wprost proporcjonalny do składu rady nadzorczej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaka strefa mieszkalna? tereny dawnego DMP zawsze były przemysłowe i tak powinno pozostać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zrebkow drewnianych uzywaja od okolo 9 lat
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyli będą dwie decyzje środowiskowe dla różnych działań? Czy to zgodne z prawem? Ciekawe czy inwestycja "zrębkowa" przejdzie bezboleśnie i szybko bo chyba na to liczy megatem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Człowieku czy ty mieszkasz w Lublinie pisząc, że tereny wokół dawnej Fabryki FSC są niezamieszkałe. Typowo przemysłowe to były one 40 lat temu, ale nie teraz. W chwili obecnej wokół tego terenu znajdują się osiedla mieszkaniowe Mełgiewska, Przyjaźni, Tatary, Bronowice, Felin, Kalinowszczyzna, Hajdów Zadębie, Kośminek. Nigdzie na świecie nie ma spalarni śmieci i słomy w środku osiedli mieszkaniowych. Takie inwestycje to ogromne zagrożenie dla ludzi i środowiska.Spalarnie śmieci i słomy to smród, rakotwórcze toksyny, pyły, hałas, zniszczone drogi /dopiero co wybudowane/awarie, pożary. Spalarnie śmieci mogą powstawać na terenach niezamieszkałych przez tysiące ludzi. STOP SPALARNI ŚMIECI I SPALARNI SŁOMY. NIE CHCEMY LUBLINA ŚMIERDZĄCEGO I TRUJĄCEGO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teren Lublinie nie jest odpowiednim miejscem dla tego typu elektrowni. Nadal ogromna masa wkładu do elektrowni będzie transportowana samochodami. A to niezależnie od emisji z elektrociepłowni, będzie dodatkowo obciążało środowisko spalinami (jazda przez zabudowane dzielnice) nie mówiąc o dewastacji dróg. Właściciel elektrociepłowni niech pomyśli o jej budowie poza terenem Lublina.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz to mogą być i trzy decyzje - dla Megatemu na spalarnię odpadów, dla Tergo Power na spalarnię biomasy i kolejna dla Megatemu na spalarnię zrębków. A może zrobić elekrociepłownię na gaz?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Austrii spalarnia śmieci już od lat ogrzewa mieszkania i szpital, wszystko jest kwestią odpowiedniej filtracji. Stając w poprzek postępu nie pomożemy naszemu regionowi. Nie dajmy się wpisywać w ogłupiającą merytorykę rodem z pisowskich pogróżek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a może jeden śmierdziel przy ursusie a drugi na Turystycznej juz Lublinowi wystarczą na około Lublina mnóstwo pustych terenów i takie inwestycje tam powinny być zlokalizowane!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: