Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no brawo!! najważniejsza wylotówka z miasta zablokowana o 10, lokalne radio podało informację o wypadku kilkanaście minut później a u was "news" o 13 kiedy już jest rozkorkowane? no mozna na was liczyć redaktorzyny, nie ma co.. p.s. najwolniej działająca strona internetowa jaką widział mój komputer
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewnie była to ciężarówka z budowy węzła lubartów. Jeżdżę tamtędy bardzo często i zauważyłem, że kierowcy ciężarówek z tejże budowy urządzają sobie w tamtym miejscu wyścigi. Przekraczają znacznie prędkość, wyprzedzają jadące prawidłowo samochody osobowe. Bardzo często jadą w kilku dwoma pasami jednocześnie, celowo blokując ruch. Kiedyś może dojść przez nich do prawdziwej tragedii. Myślę, że policja powinna bardziej przyglądać się ich "wyczynom".
0
kierowca napisał:
Pewnie była to ciężarówka z budowy węzła lubartów. Jeżdżę tamtędy bardzo często i zauważyłem, że kierowcy ciężarówek z tejże budowy urządzają sobie w tamtym miejscu wyścigi. Przekraczają znacznie prędkość, wyprzedzają jadące prawidłowo samochody osobowe. Bardzo często jadą w kilku dwoma pasami jednocześnie, celowo blokując ruch. Kiedyś może dojść przez nich do prawdziwej tragedii. Myślę, że policja powinna bardziej przyglądać się ich "wyczynom".
KAPUSTA ??????
0
ciezarowka LRA. wiadomo miszcz lewego pasa.podobnie zreszta jak wiekszosc ciezarowek na dwupasmowkach w miescie. gdyby szanowne misiaczki zwocily na to uwage to by bylo spokojniej i luzniej.niby zawodowi kierowcy a jezdza jak pajace. warto jeszcze wspomniec okunickiego.wszyscy jezdza lewym pasem.przeciez misie mozecie robic mandatowe normy rowniez za blokowanie lewego pasa lub jak kto woli za niedostosowanie sie do jazdy przy prawej krawedzi jezdni.tyle w temacie.pozdrawiam
0
kierowca napisał:
kierowcy ciezarowek wszedzie urzadzaja wyscigi,nie tylko tam.
0
maniek napisał:
kierowcy ciezarowek wszedzie urzadzaja wyscigi,nie tylko tam.
Nie bądż KAPUCHĄ.!!!
0
Marcin napisał:
Nie bądż KAPUCHĄ.!!!
zalosny marcinek jestes!!!!!!!!!!!
0
powiem wam, że kierowcy ciężarówek powinni być bardziej rozważni, a oni czasami czują się jak królowie szosy, a potem dochodzi do wypadków, ja wiem, że transport towarów przy pomocy ciężarówek to podstawa, ale na drodze znajdują się też inne pojazdy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: