Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Darmowe zabiegi dla psów i kotów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2016 r. o 23:11 Powrót do artykułu
usypiać to chałatajstwo a nie kastrować! a pieniadze na potrzebujących chorych ludzi, a nie jakieś kundle zapchlone! żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie pierwszego trzeba uśpić. Albo nie, szkoda pieniędzy. Sam cię zajebie ty zwyrodnialcu. Twoją matkę powinni wysterylizować żeby nie rodziła takich baranów jak ty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając tego śmiecia z 23:11 po prostu jestem za tym aby ruszyły komory gazowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe! Dzwoniłam jakis czas temu na Koncertową, na Leonarda itd..żeby wysterylizowac kocice ... powiedzieli mi - już DAWNO NIE MA MIEJSC! I jaka to inf na Dzienniku?? kto kłamie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwon dzisiaj. A jak nie ma miejsc to do dziennika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami się wykastrujcie i wysterylizujcie! Nie dobrze mi się robi jak czytam o tych, którzy chcą okaleczać albo usypiać zwierzęta! I jeszcze kolejki są. Idioci własciciele bez serca idą masowo okaleczać zwierzęta a prokuratorzy jak zwykle milczą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno "NIE DOBRZE"? No to niedobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Romera są miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sterylizacja jest dobra dla zwierząt i nie jest żadnym okaleczaniem! Zwierzęta kastrowane (szczególnie samice) żyją dłużej, nie są narażone na niektóre ciężkie choroby układu rozrodczego oraz nie płodzą kolejnych zwierząt, dla których nie starcza odpowiedzialnych opiekunów. Bardzo dobrze że jest taka akcja i że ludzie się zgłaszają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna inicjatywa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
usypiać to takich poje...nych psychokatoli,będzie wiekszy pożytek,mniej zacofanej popiprzonej ciemnoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...